Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, just getting started είπε

Όντως είναι χάλια η κατάσταση, και θυμάμαι τις μέρες του horizon 3 δεν είχα συναντήσει ούτε έναν...

Για αυτό απεχθάνομαι τα online οι cheaters καταστρέφουν τα πάντα. Τώρα εδώ δεν με πολύ νοιάζει για το single player το παίζω απλα έκαναν μπαμ οι fake χρόνοι και είπα να το αναφέρω. Την έπαιξα 5 φορές την πίστα για να κάνω 3 αστέρια κατω απο 1.15 και οι άλλοι μου έχουν μισό δεύτερο. Φταίνε και οι εταιρείες που δεν τους κάνουν perma ban από το online να καθαρίσει ο τόπος. Χάνετε το νόημα του να κάνεις καλύτερο χρονο για το leaderboard. 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έτσι είναι θυμάμαι το 16-17 το έκανα full tryhard με μικρό-αλλαγές στο setup/διαφορετικά αμάξια/build/γραμμές για να σκαρφαλώσω το leaderboard και είχαν όντως όλα αντίκτυπο.

Τώρα αν το έβλεπα αυτό, alt+f4 κατευθείαν :D

Ή μόνο single player με AI και τέλος. Απλά μετά από κάποιες ώρες το AI όντως δεν φτάνει... δείχνει φτωχό σαν πρόκληση γιατί είναι εύκολα exploitable.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, just getting started είπε

Έτσι είναι θυμάμαι το 16-17 το έκανα full tryhard με μικρό-αλλαγές στο setup/διαφορετικά αμάξια/build/γραμμές για να σκαρφαλώσω το leaderboard και είχαν όντως όλα αντίκτυπο.

Τώρα αν το έβλεπα αυτό, alt+f4 κατευθείαν :D

Ή μόνο single player με AI και τέλος. Απλά μετά από κάποιες ώρες το AI όντως δεν φτάνει... δείχνει φτωχό σαν πρόκληση γιατί είναι εύκολα exploitable.

Πολυ σωστος ειδικα αν εχεις φτασει στο τοπ επιπεδο και εχεις μαθει καποια αμαξια το ΑΙ θα σου φαινεται λιγο εγω για την ωρα παλευω στο average και με μερικα αμαξια highly skilled ακομα στο 15ωρο ειμαι παιζω και αλλα ταυτοχρονα. Σε online events δεν εχω παραπονο μια χαρα βγαινω και παιζω και με level 200+. Το παιχνιδι σου δινει παρα πολλα να κανεις και λιγο σε μπουχτιζει πανω σε αυτο δεν ξερεις τι να πρωτο πιασεις κατα τα αλλα ειναι κορυφαιο. Θυμαμαι στα πρωτα NFS επερνες ενα αμαξι και με αυτο ανεβαινες σιγα σιγα μεχρι να πας στα τοπ και να τερματισεις το παιχνιδι. Εδω απο την αρχη εχω τα hypercar και δεν νιωθω αυτη την εξελιξη ενω πχ στο NFS Heat σιγουρα πολυ πιο arcade την ενιωθα και ηταν ενα μεγαλο θετικο. Εδω εχουμε τρομερα γραφικα οδηγικη συμπεριφορα πολυ ευχαριστα events απλα λιγακι αυτο οτι ειμαι ακομα στην αρχη και ο χαρτης εχει 100000 πραγματα να κανω απο πινακιδες μεχρι chapters μεχρι drifts και speedtraps. Τεραστιο παιχνιδι και στο δειχνει απο το πρωτο 5ωρο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Arkin είπε

Πολυ σωστος ειδικα αν εχεις φτασει στο τοπ επιπεδο και εχεις μαθει καποια αμαξια το ΑΙ θα σου φαινεται λιγο εγω για την ωρα παλευω στο average και με μερικα αμαξια highly skilled ακομα στο 15ωρο ειμαι παιζω και αλλα ταυτοχρονα. Σε online events δεν εχω παραπονο μια χαρα βγαινω και παιζω και με level 200+. Το παιχνιδι σου δινει παρα πολλα να κανεις και λιγο σε μπουχτιζει πανω σε αυτο δεν ξερεις τι να πρωτο πιασεις κατα τα αλλα ειναι κορυφαιο. Θυμαμαι στα πρωτα NFS επερνες ενα αμαξι και με αυτο ανεβαινες σιγα σιγα μεχρι να πας στα τοπ και να τερματισεις το παιχνιδι. Εδω απο την αρχη εχω τα hypercar και δεν νιωθω αυτη την εξελιξη ενω πχ στο NFS Heat σιγουρα πολυ πιο arcade την ενιωθα και ηταν ενα μεγαλο θετικο. Εδω εχουμε τρομερα γραφικα οδηγικη συμπεριφορα πολυ ευχαριστα events απλα λιγακι αυτο οτι ειμαι ακομα στην αρχη και ο χαρτης εχει 100000 πραγματα να κανω απο πινακιδες μεχρι chapters μεχρι drifts και speedtraps. Τεραστιο παιχνιδι και στο δειχνει απο το πρωτο 5ωρο. 

που να δεις το φορζα 5 , μέσα στην 1η ώρα παιζει να έχεις και 20 αμαξια :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπραβο στα παιδια ο αλλος επιασε 11000 χιλιομετρα. Καντους ban ρε MS απο τα leaderboards τι πραγμα ειναι αυτο. 

 

Screenshot_1.png

 

Και εδω τα αλλα τσακαλια τηλεμεταφερθηκαν στο σημειο που πρεπει να πας.

Screenshot-2.png

 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...