Προς το περιεχόμενο

CONTROL [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

CONTROL-feature-672x372.jpg

Remedy’s new game is called CONTROL, to be released in 2019, gets announcement trailer

Η Remedy και η 505 Games ανακοίνωσαν τον νέο τους τίτλο που λέγεται CONTROL. Το CONTROL περιγράφεται ως ένα supernatural 3rd person action-adventure παιχνίδι το οποίο θα κυκλοφορήσει μέσα στο 2019. Θα έχει supernatural abilities, modifiable loadouts και άλλα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Psycho_Warhead , από το στόμα μου το πήρες, μόλις αυτό έγραφα :lol: 

Ήταν αρκετά διασκεδαστικό imo το Quantum Break. Δεν θα με χαλούσε το QB2 😛 Ας λέγεται και "Control". Ενδιαφέρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτες εικόνες:

Σίγουρα έχει την ίδια μηχανή γραφικών με το Quantum Break γιατί οι φωτισμοί είναι άντε γεια..

CONTROL-1.jpg

CONTROL-2.jpg

Spoiler

CONTROL-3.jpg

Spoiler

CONTROL-4.jpg

Spoiler

CONTROL-5.jpg

Spoiler

CONTROL-6.jpg

Spoiler

CONTROL-7.jpg

Spoiler

CONTROL-8.jpg

Spoiler

CONTROL-9.jpg

Spoiler

CONTROL-10.jpg

Spoiler

CONTROL-11.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία. Υποθέτω θολούρα και βαζελίνη πάλι με rendering στα 720p σε συνδυασμό με κάκιστο performance (30 fps στην 1180 για 1080p). Ελπίζω να έλυσαν αυτά τα προβλήματα της μηχανής γραφικών του QB.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Ωραία. Υποθέτω θολούρα και βαζελίνη πάλι με rendering στα 720p σε συνδυασμό με κάκιστο performance (30 fps στην 1180 για 1080p). Ελπίζω να έλυσαν αυτά τα προβλήματα της μηχανής γραφικών του QB.

Οι λόγοι που προσπέρασα εντελώς το QB. Από τα χειρότερα ports που έχω δει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ε πιστεύω θα τα έχουν λύσει αυτά..Αλλά νομίζω πως θα εξακολουθεί να είναι απαιτητικό.

Εγώ νομίζω ότι δεν έβαλαν μυαλό και θα κάνουν τα ίδια με τη δικαιολογία ότι το focus τους είναι πάλι το "cinematic experience" κλπ. Το παιχνίδι παραδείχνει QB (ακόμα και στους μηχανισμούς) και μη σου πω ότι ακόμα και τα screenshots δεν μου φαίνονται πολύ καθαρά...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα φαίνεται πολύ πιο ενδιαφέρον από QB στο gameplay, τώρα story Remedy είναι ας ελπίσουμε μετά την μούφα ξανά νιώσαν. Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν κάνουν Alan Wake 2, αυτό ζητάει ο κόσμος αυτοί τον χαβά τους, i blame microsoft.


p.s. limit στα reactions?! Τώρα το είδα, thanx insomnia :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...