Προς το περιεχόμενο

CONTROL [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε δεν χρειάζεται φατσούλα, QB Remastered είναι, απλά με άλλο όνομα και κάποιους μηχανισμούς. Tο look & feel από τα βίντεο, σε QB παραπέμπει 😛 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχω πολυ παρακολουθησει πολλα απο πλευρας gameplay για το εν λογω παιχνιδι λογω spoiler(αλλα και γιατι το προηγουμενο μου ηταν αδιαφορο)γιαυτο  το λεω.

Βεβαια αφου το πηγαν και αυτο στο Epic Store,αδιαφορο για μενα προσωπικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Eιμαι σχεδον σιγουρος οτι ενα tech demo θα ειναι της nvidia με γυαλιστερες επιφανειες για να σπρωξει rtx καρτες. Σαν παιχνιδι θα ειναι μετριοτατο στην καλυτερη . 

Οποιος θελει ray traycing και σοβαρο παιχνιδι περιμενει το cyberpunk . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Eιμαι σχεδον σιγουρος οτι ενα tech demo θα ειναι της nvidia με γυαλιστερες επιφανειες για να σπρωξει rtx καρτες. Σαν παιχνιδι θα ειναι μετριοτατο στην καλυτερη . 

Οποιος θελει ray traycing και σοβαρο παιχνιδι περιμενει το cyberpunk . 

Aμα η Nvidia δεν τα χώνει τρελα τότε είμαι σχεδόν σίγουρος ότι οι devs έχουν σαν προτεραιότητα να optimize το game για το 97% των gamers που δεν έχουν RTX. Οποτε όσο καλά και να είναι implemented το RTX ποιος ειλικρινά με κάτω από 2080 θα το ανοίξει σε fps game που τα 60fps είναι must για τους περισσοτερους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Eιμαι σχεδον σιγουρος οτι ενα tech demo θα ειναι της nvidia με γυαλιστερες επιφανειες για να σπρωξει rtx καρτες. Σαν παιχνιδι θα ειναι μετριοτατο στην καλυτερη . 

Οποιος θελει ray traycing και σοβαρο παιχνιδι περιμενει το cyberpunk . 

Ποτε εβγαλε μετριο παιχνιδι η Remedy ωστε να γινει γενικως παραδεκτο αυτο που λες; Πολυ φιλικα το γραφω, μην παρεξηγηθω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Aμα η Nvidia δεν τα χώνει τρελα τότε είμαι σχεδόν σίγουρος ότι οι devs έχουν σαν προτεραιότητα να optimize το game για το 97% των gamers που δεν έχουν RTX. Οποτε όσο καλά και να είναι implemented το RTX ποιος ειλικρινά με κάτω από 2080 θα το ανοίξει σε fps game που τα 60fps είναι must για τους περισσοτερους?

To control το κοπαναει η nvidia απο τις αρχες και ειναι σε ολα τα promotion που κανει . Σιγουρα τα σκαει χοντρα. Σαν παιχνιδι ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα ειναι πιο κατω απο το quantum break που δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο ετσι και αλλιως. 

2 λεπτά πριν, kostiger είπε

Ποτε εβγαλε μετριο παιχνιδι η Remedy ωστε να γινει γενικως παραδεκτο αυτο που λες; Πολυ φιλικα το γραφω, μην παρεξηγηθω.

το 2016 με το quantum break, ειδικα οταν προερχεσαι απο το εξαιρετικο alan wake 

Επεξ/σία από noFEARgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

To control το κοπαναει η nvidia απο τις αρχες και ειναι σε ολα τα promotion που κανει . Σιγουρα τα σκαει χοντρα. Σαν παιχνιδι ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα ειναι πιο κατω απο το quantum break που δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο ετσι και αλλιως. 

το 2016 με το quantum break, ειδικα οταν προερχεσαι απο το εξαιρετικο alan wake 

Διαφωνω για το Quantum Break αλλα οκ, υποκειμενικα ειναι αυτα. Συμφωνουμε στα του Αλαν τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kostiger είπε

Διαφωνω για το Quantum Break αλλα οκ, υποκειμενικα ειναι αυτα. Συμφωνουμε στα του Αλαν τουλαχιστον.

Βασικα πραγματικοτητα ειναι οτι το Quantum Break δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο,οχι συμφωνα με τα δικα μου λογια ή καποιου αλλου,αλλα συμφωνα με την πλειοψηφια του κοσμου

https://www.metacritic.com/game/pc/quantum-break

Εγω προσωπικα δεν εντυπωσιαστηκα ουτε απο το Alan Wake(ισως γιατι το επαιξα πολυ αργοτερα),αλλα παρολα αυτα αναγνωριζω οτι στους περισσοτερους τους αρεσε πολυ περισσοτερο

https://www.metacritic.com/game/pc/alan-wake

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Βασικα πραγματικοτητα ειναι οτι το Quantum Break δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο,οχι συμφωνα με τα δικα μου λογια ή καποιου αλλου,αλλα συμφωνα με την πλειοψηφια του κοσμου

https://www.metacritic.com/game/pc/quantum-break

Εγω προσωπικα δεν εντυπωσιαστηκα ουτε απο το Alan Wake,αλλα παρολα αυτα αναγνωριζω οτι στους περισσοτερους τους αρεσε πολυ περισσοτερο

https://www.metacritic.com/game/pc/alan-wake

Δεν ηθελα να επικαλεστω το Metacritic, στο αρχικο μου ποστ. Για να ειμαι ειλικρινης το συγκεκριμενο στο επαιξα στο Χ1Χ. Και κατα βαση συντασσομαι με αυτο που απεικονιζεται εδω:

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/quantum-break

Προφανως επειδη ειδικα η Windows 10 εκδοση ηταν ΓΤΠ, επεσε πολυ ο Μ.Ο του στα πισι. Ιδιαιτερη δημιουργια ειναι εξ ορισμου κατα τη γνωμη μου, αλλά σαφως οχι στο επιπεδο του Alan Wake, το οποιο προσωπικα ειναι απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια γενικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...