Προς το περιεχόμενο

CONTROL [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλά έγραψες ''Έγινε συνήθεια πλέον'' απατώντας στο ''downgrade'' που δείχνει ότι συμφώνησες. Το downgrade ο tdi στην προκειμένη περίπτωση το έγραψε ειρωνικά αφού το βίντεο που πόσταρε δείχνει pre-alpha footage με ''finished'' build της Ε3. Τέσπα πολύ το κουράσαμε, εμένα το Quantum Break μου άρεσε και το περιμένω κι' αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ναι αλλά έγραψες ''Έγινε συνήθεια πλέον'' απατώντας στο ''downgrade'' που δείχνει ότι συμφώνησες. Το downgrade ο tdi στην προκειμένη περίπτωση το έγραψε ειρωνικά αφού το βίντεο που πόσταρε δείχνει pre-alpha footage με ''finished'' build της Ε3. Τέσπα πολύ το κουράσαμε, εμένα το Quantum Break μου άρεσε και το περιμένω κι' αυτό.

Εμένα όπως και πολλούς άλλους όχι δεν μας άρεσε το QB και το Control δείχνει μία από τα ίδια (φάση Ubisoft). Άρα το καλάθι που κρατώ είναι μικρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το quantum break είναι ένα από τα αγαπημένα μου παιχνίδια. Με είχε ξενέρωσει λίγο στο xbox one (εκείνο το film grain εφέ σε συνδιασμό με τα 30fps ήταν απαλευτα) όμως στο pc ήταν πολύ ωραίο. Και το gameplay/movie κάτι το επαναστατικό. 

Για αυτό και αυτό το περιμένω πως και πως. 

Επεξ/σία από Acmilangr.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον τεχνικό τομέα η Remedy παραδίδει μαθήματα πάντως..Το QB σε 4Κ/max settings ακόμα γονατίζει τα πάντα και ρίχνει σαγόνια στο πάτωμα. Το αρνητικό του ήταν ότι δεν είχαν βάθος οι χαρακτήρες, αλλιώς σαν ιδέα ήταν πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, firepc είπε

To Quantum Break Remastered βγαινει στις 27 Αυγουστου

https://www.pcgamer.com/control-remedys-mind-mending-multidimensional-shooter-will-be-out-in-august/

Το Control εννοεις.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Ειρωνικά το εννοεί.

Λαθος μου αν το εννοει ετσι(δεν ειδα καποια φατσουλα στην προταση,αρα νομιζα οτι εγινε καποιο μπερδεμα).

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...