Προς το περιεχόμενο

Yakuza / Like a Dragon series [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, kjtzemis είπε

Δεν συνδεονται με καποιον τροπο με τα υπολλοιπα παιχνιδια?

Συνδεονται ναι

Judgment takes place after Yakuza 6, but the game's stand alone. If you've played any previous games, you'll be familiar with the Yakuza clans, locations in the city, etc, but the story itself is it's own thing.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
14 λεπτά πριν, Arkin είπε

Συνδεονται ναι

Judgment takes place after Yakuza 6, but the game's stand alone. If you've played any previous games, you'll be familiar with the Yakuza clans, locations in the city, etc, but the story itself is it's own thing.

Όπως λέει όμως, είναι δική τους ιστορία. Τα παίζεις ξεχωριστά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Judgment παίζονται και χωρίς να έχεις αγγίξει καν ούτε ένα YAKUZA. 

Είναι όντως ξεχωριστά, απλά ας πούμε πως βρίσκονται στο ίδιο σύμπαν με τη σειρά Yakuza, ως games. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδια ευχαριστω για τις πληροφοριες..οπως ειπα χθες ξεκινησα με το kiwami 1 και ουτε που καταλαβα ποτε περασαν 4 ωρες.

το μονο κακο ειναι οτι για να ολοκληρωσω την σειρα θα περασει καιρος, μιας και ειναι μεγαλα παιχνιδια και δεν νομιζω να παλευονται για back to back μαραθωνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kjtzemis είπε

Οκ παιδια ευχαριστω για τις πληροφοριες..οπως ειπα χθες ξεκινησα με το kiwami 1 και ουτε που καταλαβα ποτε περασαν 4 ωρες.

το μονο κακο ειναι οτι για να ολοκληρωσω την σειρα θα περασει καιρος, μιας και ειναι μεγαλα παιχνιδια και δεν νομιζω να παλευονται για back to back μαραθωνιο.

Ειναι τεραστια υπολογισε πανω απο 900 ωρες ειδικα αν εισαι completionist ειναι τεραστια παιχνιδια. Και εγω σκεφτομαι να τα πιασω αλλα φοβαμαι με τοσες ωρες θελω να κανω και τα παντα και λεω θα περασει καμια 5ετια μεχρι να τα τελειωσω. 

Screenshot-2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ειναι τεραστια υπολογισε πανω απο 900 ωρες ειδικα αν εισαι completionist ειναι τεραστια παιχνιδια. Και εγω σκεφτομαι να τα πιασω αλλα φοβαμαι με τοσες ωρες θελω να κανω και τα παντα και λεω θα περασει καμια 5ετια μεχρι να τα τελειωσω. 

Screenshot-2.png

Οχι παλι καλα δεν εχω το μικροβιο completionist, μαρεσει να βλεπω trophies/achievements να σκανε, μπορει να κυνηγησω κανα 2-3 που δεν θα ειναι χρονοβορα αλλα ως εκει.

Τα side missions ειναι αυτα που με "τρομαζουν" περισσοτερο γτ εκει ξεκιναει και ξεφευγει το πραγμα και δυστηχως διαβασα οτι ειναι σημαντικα στην σειρα yakuza αλλα δεν ξερω αν θα βρω χρονο να ασχοληθω και με ορισμενα απο αυτα ή αν θα το τρεξω κυριως για main story.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, kjtzemis είπε

δεν νομιζω να παλευονται για back to back μαραθωνιο.

Εγώ κάνω μεγάλα διαλείμματα μεταξύ τους. Ισχύει ότι πολύ μεγάλο χρόνο πιάνουν τα minigames, ειδικά μερικά που έχουν ολόκληρο arc.
Αλλά παίζω με τον δικό μου περίεργο ρυθμό γενικά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...