Προς το περιεχόμενο

Anno 1800


firepc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν περιμενα να φαω τετοιο κολλημα με το παιχνιδι.Δεν καταλαβα ποτε περασαν 9 ωρες στη beta και μου φαινεται οτι δεν εχω κανει τιποτα ακομα.Εκτος απο τα γραφικα εχει και πολυ ωραια μουσικη.Ισως εχω επηρεαστει επειδη ειμαι καινουργιος στη σειρα😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, firepc είπε

Εννοειται.

Αλλα θα χεις μετα ορεξη για το 1800;

Ξέρω γω λες να το βαρεθω? Από την άλλη καλύτερα να δώσω 3ε που το έχει στο steam το base game να δω την φιλοσοφία παρά 60€ που θα έχει το 1800

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Ξέρω γω λες να το βαρεθω? Από την άλλη καλύτερα να δώσω 3ε που το έχει στο steam το base game να δω την φιλοσοφία παρά 60€ που θα έχει το 1800

α οκ.

Ειναι φοβερο το 1404, οπως και το 1701 με το expansion του.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε dx11 το τρέχω εγώ. Έχει όμως και πάλι αρκετά θέματα με crashes. Και δεν φορτώνει με τίποτα με ανοιχτό οποιοδήποτε πρόγραμμα έχει δικό του overlay.Και είναι και αρκετά βαρύ θεωρώ και σε σημεία πέφτουν τα fps χωρίς να μαξάρει ούτε η κάρτα. Έχει ακόμα δουλίτσα σε τέτοια θέματα. Κατά τα λοιπά, απλά φοβερό.... Είχα να παίξω sp παιχνίδι (και γενικότερα δηλαδή) αρκετό καιρό και με κόλλησε. Θυμίζει υπερβολικά το 1404 και τα παλιότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα που εχει προβληματα

Θελει δουλιτσα ακομα απ αυτα που ακουω δλδ

Θα φτιαξουν ομως γτ ειναι PC Exclusive οποτε εχουν να δουλεψουν μονο σε μια πλατφορμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αναμενόμενα, πάνω κάτω, δλδ.

Θα το κοιτάξω αύριο λίγο παραπάνω.

Στο ελάχιστο που ασχολήθηκα προς το παρόν, πανέμορφο, αλλά μια από τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από επανεκκίνηση και dx11 σταμάτησαν τα κρασαρίσματα.

Δυο ωρίτσες, όλα αναμενόμενα.

Αγρότης μένεις μόνο ή έχει upgrade και κάτι δεν έχω κάνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και στα υπόλοιπα ρε συ Πέτρο, έχει upgrade εάν πληροίς τις προϋποθέσεις μέσα από το tab που σου ανοίγει στο κάθε σπίτι. Καλά και μαζικά μπορείς να κάνεις εάν θέλεις βέβαια.

Έχει campaign κανονικά mojo, απλά στην beta δεν είναι ενεργοποιημένο. Παίζεις free to play φάση μόνο. Σαν skirmish.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρομάρα μου...έχω να παίξω από το 2205 και για κάποιο λόγο μου είχε κολλήσει πως πρώτα ανεβάζεις αποθήκες/trading posts-centers και μετά τα σπίτια.

Εν τω μεταξύ, έτυχε 2-3 φορές που έκανα κλκ σε σπίτι, να είναι από τα μη "έτοιμα" (ενώ το διπλανό, πχ, ήταν) και κάπου εκεί το "έχασα".

Ε, νταξ...μαξαρα αποθήκες με αγαθά, μάζεψα κι ένα σκασμό χρήμα, και τώρα κλέβω το παιγνίδι με τους ίδιους τους μηχανισμούς του.

Το μόνο "σοβαρό" θέμα που έχω βρει μέχρι τώρα είναι που το δεξί κλικ κολλάει κα ιενώ πατιέται, δεν "απεμπλέκει"-ακυρώνει.

Επίσης, 2-3 "quests" (νταξ...να είχαμε να λέγαμε...μπούρδες γκόου φετς) δεν μπόρεσα να τα ολοκληρώσω γιατί ενώ ήμουν στο σημείο, δεν μου ξεκλείδωνε-εμφάνιζε τα objects.

Δεν ξέρω...το 1404 ήταν απίστευτο για την εποχή του. Το 2205 μου άρεσε λόγω theme-τεχνολογίας και του lunar base.

Αυτό, μια από τα ίδια, χωρίς κάτι να εξιτάρει.

Ξαναλέω, πανέμορφο.

Btw...το background score...παραείναι γνωστό, έτσι? Υπάρχει και ελληνική έκδοση.

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...