Προς το περιεχόμενο

Ηχείο BlueTooth LG PH1 19.90 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις γύρισα από κοτσο Τσιμισκή και είχε 2 δεσμευμένα κομμάτια, παρήγγειλα όμως κανονικά ένα και θα μου το φέρουν για παραλαβή από το κατάστημα χωρίς επιβάρυνση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ κινεζια και η ποιότητα δεν γεμίζει το μάτι.. το είδα στο ΜΜ που πήγα να παραλάβω το lg. Πάντως έφευγαν πολύ γιατί με ρώτησε η κοπέλα το το akai ή το lg για να βρει τη παραγγελία.. Στο MM τέλος

 

Επεξ/σία από argi73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, hurin είπε

Εμένα μου το αρνήθηκαν! 

 

46 λεπτά πριν, default είπε

Ο Κοτσος ΠΟΤΕ (τουλαχιστον στην δικια μου την περιπτωση) δεν μου μετεφερε προιοντα απο καποιο αλλο καταστημα στο καταστημα της πολης μου (Σερρες). Και εχω δοκιμασει πολλες φορες και με διαφορετικους τροπους. Το ΜΜ οταν κανανε το ξεστοκαρισμα πριν απο 1-2 μηνες που τους ρωτησα μου ειπαν οτι για να γινει μεταφορα απο ενα αλλο καταστημα σε καταστημα της Θεσ/νικης (που ειναι τα κοντινοτερα σε μενα) θα επρεπε να πληρωσω μεταφορικα τα οποια τα υπολογιζανε στα 20 ευρω!!! 

Εμένα πάντως μου το μετέφεραν κανονικά από πατρα στο Αίγιο! Κ ξέρω περιπτώσεις φίλων 2-3  φορές που το έκαναν επίσης 

Μάλλον δεν είναι Στα στάνταρ τους κ το κάνουν εάν κ εφόσον θέλουν αν κ στην περίπτωση μου σήμερα έγινε από τα κεντρικά κ όχι σαν  "εξυπηρέτηση" από το τοπικό κατάστημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, c0nfr0ntier είπε

Αυτό δεν είναι καλύτερο έχει και usb AKAI ABTS-12C? https://www.mediamarkt.gr/el/product/_akai-abts-12-c-φορητό-ηχείο-bluetooth-1210755.html

https://www.skroutz.gr/s/12638501/MediaRange-MR734.html, και με FM radio, το έχω, πάρα πολύ καλό για τα λευτά του... 

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ζαχάρη, αυτό που έβαλες φαίνεται καλύτερο και σίγουρα θα ξενερώσεις όλους όσους ήδη παρήγγειλαν το LG!

Αυτά τα λένε άμεσα και όχι μια μέρα μετά.... 😛

Με μια γρήγορη ματιά!

LG :  2.5 Watt   ---->>> MediaRange : 2x 3Watt (Stereo)

Lg : Mπαταρία 700mAh   --->>> MediaRange : 1.200 mAh

Lg :  (---)      ---->>> MediaRange : FM tuner 

LG :  (---)      ---->> MediaRange :  Supports Micro SD®, Micro SDHC® and Micro SDXC® memory card

LG : 19 ευρώ +  --->>> MediaRange: 12 ευρώ +

 

Βέβαια αυτό της Lg είναι πιο όμορφο και πιο "εφετζίδικο" με τον φωτισμό του και φυσικά έχει και καλύτερη αντιπροσωπεία σε περίπτωση ελαττωματικού! Πάντως στο σκρουτζ το mediarange έχει μόνο θετικές αξιολογήσεις (σχεδόν το απόλυτο από 23 χρήστες)!

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Ζαχάρη, αυτό που έβαλες φαίνεται καλύτερο και σίγουρα θα ξενερώσεις όλους όσους ήδη παρήγγειλαν το LG!

Αυτά τα λένε άμεσα και όχι μια μέρα μετά.... 😛

Με μια γρήγορη ματιά!

LG :  2.5 Watt   ---->>> MediaRange : 2x 3Watt (Stereo)

Lg : Mπαταρία 700mAh   --->>> MediaRange : 1.200 mAh

Lg :  (---)      ---->>> MediaRange : FM tuner 

LG :  (---)      ---->> MediaRange :  Supports Micro SD®, Micro SDHC® and Micro SDXC® memory card

LG : 19 ευρώ +  --->>> MediaRange: 12 ευρώ +

Βέβαια αυτό της Lg είναι πιο όμορφο και πιο "εφετζίδικο" με τον φωτισμό του και φυσικά έχει και καλύτερη αντιπροσωπεία σε περίπτωση ελαττωματικού! Πάντως στο σκρουτζ το mediarange έχει μόνο θετικές αξιολογήσεις (σχεδόν το απόλυτο από 23 χρήστες)!

Aλλο είδος ηχείου, μεγαλύτερο, βαρύτερο κλπ δηλαδή λιγότερο φορητό, το πρότεινα αντί του ΑΚΑΙ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικός ήχος και πολυ μικρό μεγεθος για οποιον θελει απλα κατι που στην κυριολεξια χωραει σε τσεπη. Η ενταση για να ακουσεις απλα μουσικη στο δωματιο ειναι ΟΚ. Εχω δυο τετοια.

https://www.skroutz.gr/s/9384800/Xiaomi-Mi-Portable-Bluetooth-Speaker.html

Με το ΑΚΑΙ και το MediaRange θα με βαλετε σε εξοδα να τα δοκιμασω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Εξαιρετικός ήχος και πολυ μικρό μεγεθος για οποιον θελει απλα κατι που στην κυριολεξια χωραει σε τσεπη. Η ενταση για να ακουσεις απλα μουσικη στο δωματιο ειναι ΟΚ. Εχω δυο τετοια.

https://www.skroutz.gr/s/9384800/Xiaomi-Mi-Portable-Bluetooth-Speaker.html

Με το ΑΚΑΙ και το MediaRange θα με βαλετε σε εξοδα να τα δοκιμασω!

Σε ΑΚΑΙ δοκίμασε το ABTS-22 (https://www.e-shop.gr/akai-abts-22-21-channel-outdoor-bluetooth-speaker-with-radio-micro-sd-p-PER.706963?lkws_11754=5b0e7b07-4985-3630-46ba-da0f2e15ded8)...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ χθες. Από ήχο, ότι περιμένει να ακούσει κανείς από ηχείο τέτοιου μεγέθους. Αξιοπρεπές!

Στο κατάστημα είδα σε ένα ράφι αυτό εδώ και ήμουν κοντά στο να ρισκάρω διαβάζοντας 2 x 5W αλλά κρατήθηκα 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραίος καθαρός ήχος που δεν μπουκώνει ακόμα και στο τέρμα. Έχω και το SP6000 από τη προσφορά του eshop που νομίζω οτι έχει λίγο καλύτερο μπασο. Εγώ το πείρα για τον 360 ήχο που με βολεύει να το βάζω το καλοκαίρι στο τραπέζι και η παρέα γύρω γύρω, όπως και για σύνδεση στον projector...  το mood light είναι ένα plus. απλώς νομίζω το διάφανο πλαστικό θα γρατσουνιστει εύκολα αν δεν το προσεχείς στη μεταφορά.. Μείον του mood light είναι ότι δεν μπορείς να επιλέξεις ένα συγκεκριμένο χρώμα και το music mode είναι μόνο σε λευκό.

Επεξ/σία από argi73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks για την αν οχι καθημερινη, σιγουρα την συχνη επισημανση των προσφορων! Πολυ ωραιο το ηχειακι για τα λεφτα του!

Το συνδεσα με jack στο 3ds και ακουγοταν λιγο χαμηλα (εβαλα τερμα ενταση και στα 2) αλλα οταν το συνδεσα με bluetooth, απλα τελειο...ισχυει ότι είπε ο πιο πάνω περι ήχου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ TS.
Πληρωθήκαμε σήμερα και περίσσευαν 20Ε :P

Παραγγελία μέσω ιντερνετ, παραλαβή 3 ώρες αργότερα στο Mega Store Κηφισίας.

Αν και δε μου χρειαζόταν, φαίνεται γαμάτο και πολύ εφετζίδικο.
Πανέμορφο σχέδιο :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...