Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v3


panagob
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ενα μαυρο ειναι με αφης κουμπακι για το tray 4 gb . Δεν ξερω αν ειναι το slim αν το συγκρινω με το λευκο που ειχα πριν ναι slim ειναι!!! χαχαχαχα

 

Αν το flasharw θα μπορω να παιξω τα παιχνιδια του παλιου μου 360 ; ή είναι άλλη η λογικη και δεν θα τρέχουν ; 

 

Κανεις απο Θεσσαλονικη που μπορει να το κανει ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όλα τα 360 γίνονται rgh? Έχω διαβάσει αναφορές ότι στα τελευταία μάλλον τα Ε που είναι πιο λεπτά η μαικροσοφτ έκανε κάτι πατέντες στο επεξεργαστή να μην τσιπαρονται.

 

Έχω δει όμως και κάποιες αγγελίες για 360 rgh σε αυτά τα μοντέλα. Τι ισχύει μπορεί κάποιος να μου πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ε γινόντουσαν RGH μέχρι την έκδοση 320GB. Απο τότε που εμφανίστηκε το Bundle με το Fifa 15 και 500GB σκληρό (Winchester Mobo), δεν μπόρεσαν να το σπάσουν μέχρι τώρα, μιας και έχει αλλάξει η CGPU και αφαιρέθηκαν τα απαραίτητα σημεία για το Clock & Reset Pulse. Απ'ότι φαίνεται δεν ασχολούνται κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χβοχ σλιμ(rgh) πιάνει μονίμως θερμοκρασίες γύρω στα 75?ειναι πολύ?

Διάβασα σε ένα φόρουμ ότι είναι . Να αλλάξω ταχύτητα στους ανεμιστήρες? Είναι στο auto.

 

 

( Παίζοντας μάλιστα ένα παλιό παιχνίδι όχι κάνα dragon age inquisition)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν μπορω να διαγραψω ολοκληρωτικα ενα παιχνιδι  απο rgh,πως γινετε???

το διαγραψα απο το σκληρο ,και ελευθερωθηκε ο χωρος αλλα για καποιο λογο στο μενου των παιχνιδιων του freestyle ειναι ακομα εκει ο κενος φακελος με το ονομα και με ενοχλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

εχω ενα x360 xenon , απο το 2006 το χα φλασάρει , ειχα μπει live 1-2 φορές νομίζω δεν είμαι μπαν , μπορώ να το ξεφλασάρω με ευκολη διαδικασία και οχι να το ανοιγωκτλ κτλ   και να μπώ live ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...