Προς το περιεχόμενο

Vodafone virtual reality κατάστημα


Mankon7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το πρόγραμμα, τους είναι: στο Golden Hall μέχρι τις 4 Αυγούστου, στο Mediterranean Cosmos της Θεσσαλονίκης από 31 Αυγούστου έως 15 Σεπτεμβρίου και στο The Mall Athens από τις 20 Σεπτεμβρίου έως τις 6 Οκτωβρίου.

Τώρα τι θα μείνει μέχρι Σεπτέμβριο, άγνωστο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αγόρασα μια χαρά με αποφορολόγιση ΦΠΑ. Προσοχή για την καλύτερη εξυπηρέτηση τα γνωστά (να είσαι ο ίδιος, να έχεις μαζί σου προσφατη εκτυπομένη πιστοποιήμενη ταυτότητα από το taxisnet και να έχεις υπόψιν ότι το κινητό θα πρέπει να χρεωθεί σε εταιρική κάρτα ή αυτή με το όνομα σου αν είσαι ατομική επιχείρηση).

Να πω επίσης ότι η έκπτωση 40% ισχύει και στα αξεσουάρ και έτσι όταν ζήτησα και θήκη για το κινητό που πήρα μου είπε ότι έπρεπε να την έχω βάλει στο καλάθι από το vr περιβάλλον και έτσι σηκώθηκα και έφυγα γιατί είχα ήδη περιμένει πολύ στην ουρά και δεν υπήρχε περίπτωση να στηθώ να περιμένω ξανά.

Εξαιρετική και γενναία έκπτωση από τη Vodafone, φανταστείτε ότι ήμουν με Samsung Galaxy Note 3 και ούτε που τα κοίταζα τα καινούργια κινητά λόγω τιμών. Ευελπιστώ να με βγάλει ένα 5αρι χρόνια και αυτό! 

Ευχαριστώ τον TS ήταν no brainer ευκαιρία! 

υγ: Επίσης πολύ θετική εντύπωση μου έκανε κατά το demo το fly remote του καινούργιου Galaxy vr δυστυχώς μου είχαν φέρει ένα παλιό και δεν το έχει μέσα,  ξέρει κανείς που παίζει σε καλή τιμή original ή συμβατό oem;

  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Innersense είπε

Ναι αγόρασα μια χαρά με αποφορολόγιση ΦΠΑ. Προσοχή για την καλύτερη εξυπηρέτηση τα γνωστά (να είσαι ο ίδιος, να έχεις μαζί σου προσφατη εκτυπομένη πιστοποιήμενη ταυτότητα από το taxisnet και να έχεις υπόψιν ότι το κινητό θα πρέπει να χρεωθεί σε εταιρική κάρτα ή αυτή με το όνομα σου αν είσαι ατομική επιχείρηση).

Να πω επίσης ότι η έκπτωση 40% ισχύει και στα αξεσουάρ και έτσι όταν ζήτησα και θήκη για το κινητό που πήρα μου είπε ότι έπρεπε να την έχω βάλει στο καλάθι από το vr περιβάλλον και έτσι σηκώθηκα και έφυγα γιατί είχα ήδη περιμένει πολύ στην ουρά και δεν υπήρχε περίπτωση να στηθώ να περιμένω ξανά.

Εξαιρετική και γενναία έκπτωση από τη Vodafone, φανταστείτε ότι ήμουν με Samsung Galaxy Note 3 και ούτε που τα κοίταζα τα καινούργια κινητά λόγω τιμών. Ευελπιστώ να με βγάλει ένα 5αρι χρόνια και αυτό! 

Ευχαριστώ τον TS ήταν no brainer ευκαιρία! 

υγ: Επίσης πολύ θετική εντύπωση μου έκανε κατά το demo το fly remote του καινούργιου Galaxy vr δυστυχώς μου είχαν φέρει ένα παλιό και δεν το έχει μέσα,  ξέρει κανείς που παίζει σε καλή τιμή original ή συμβατό oem;

Είχε απόθεμα σε S9 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, katsikoula είπε

Είχε απόθεμα σε S9 ?

Όταν πήγαμε είχε καμιά δεκαριά κομμάτια απο το καθένα (S9/S9+ κλπ)
Έτσι κι αλλιώς το απόθεμα είναι για την ίδια μέρα, αφού η προωθητική ενέργεια έχει συγκεκριμένες ημερομηνίες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μπορεί να πάει κανείς κ να περιμένει, να σκουντηχτει,να ξεμαλλιαστει για το τίποτα;

Να μη βρει συσκευή;

Διευκρινηστε παρακαλώ πόση ώρα αναμονή είχατε.

Με ενδιαφέρει το νοτε αν και παλιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φυσικά υπάρχει περίπτωση αν πάει κάποιος αργά και έχει σκάσει πολύς κόσμος.
Χθες συγκεκριμένα, το event ξεκίναγε στις 5 πήγα 5:05 και είχε ουρά 10-12άτομα.
Περίμενα 20-25λεπτά ουρά για να κάνω την vr παραγγελία και άλλα 20-25 λεπτά για να πληρώσω στο ταμείο και να παραλάβω το κινητό.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ σήμερα με τιμολόγιο s9+ black σε 24 δόσεις των 20€ (48 μου φάνηκαν αιώνας, θα έχω το s13 τότε!!!😁).

5 πάρα 5 ήμουν εκεί, ήμουν δεύτερος στη σειρά, παρήγγειλα και θηκουλα Alcantara με 40% έκπτωση (thanks to innersense) και τελείωσα από το ταμείο 5.20 περίπου. Εκείνη την ώρα φώναζαν οι κοπέλες στους περαστικούς να κάτσουν (δηλ. δεν είχε κόσμο σήμερα). Απλά και ξεκούραστα! 

ΥΓ τα s9+ coral blue είχαν εξαφανιστεί, δεν είχε μείνει λεπι από την προηγούμενη μέρα μου είπε ο υπάλληλος... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, samsunglife είπε

ΥΓ τα s9+ coral blue είχαν εξαφανιστεί, δεν είχε μείνει λεπι από την προηγούμενη μέρα μου είπε ο υπάλληλος... 

Γκουχ γκουχ ναι τα τσακίσαμε χθες, εμού συμπεριλαμβανομένου 😂

Με γεια σου φίλε!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Live τώρα από εδώ...... Απευθείας καθησα για την αγορά δεν υπήρχε κανένας. Χθες μου είπαν οι κοπέλες ότι έγινε μάχη. S9 plus πήρα και μια θήκη με τιμολόγιο και απαλλαγή ΦΠΑ με την εκτύπωση του μητρώου από Taxis...... 473 ευρώ το κινητό...... Σούπερ 😜

 

20180726_191113.jpg

Επεξ/σία από mikelos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Innersense είπε

Γκουχ γκουχ ναι τα τσακίσαμε χθες, εμού συμπεριλαμβανομένου 😂

Με γεια σου φίλε!

Ευχαριστώ, επίσης! Το blue coral το είχα αγοράσει ήδη 2 φορές απο τότε που κυκλοφόρησε😀, δεν έλεγε και τρίτη...😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mikelos είπε

Live τώρα από εδώ...... Απευθείας καθησα για την αγορά δεν υπήρχε κανένας. Χθες μου είπαν οι κοπέλες ότι έγινε μάχη. S9 plus πήρα και μια θήκη με τιμολόγιο και απαλλαγή ΦΠΑ με την εκτύπωση του μητρώου από Taxis...... 473 ευρώ το κινητό...... Σούπερ 😜

20180726_191113.jpg

Eπίσης με καρτα Αlpha bank εχεις ποντους x4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...