Προς το περιεχόμενο

Vodafone virtual reality κατάστημα


Mankon7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, katsikoula είπε

Αύριο θα πάω για το S9 σε μαύρο ή γαλάζιο κατά προτίμηση. Ξέρουμε τι παίζει με το απόθεμα?

Ρωτησα την κοπέλα και μου ειπε σε S9 plus εχουνε πανω απο 20 συσκευες την ημέρα.Οταν πήγα εγω είχαν μονο σε μαυρο.
Αλλα μην ανχώνεστε τελικα θα ειναι στο Golden ολη την εβδομαδα την επομενη και με μεγαλυτερο ωραριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, samsunglife είπε

Πήρα κι εγώ σήμερα με τιμολόγιο s9+ black σε 24 δόσεις των 20€ (48 μου φάνηκαν αιώνας, θα έχω το s13 τότε!!!😁).

5 πάρα 5 ήμουν εκεί, ήμουν δεύτερος στη σειρά, παρήγγειλα και θηκουλα Alcantara με 40% έκπτωση (thanks to innersense) και τελείωσα από το ταμείο 5.20 περίπου. Εκείνη την ώρα φώναζαν οι κοπέλες στους περαστικούς να κάτσουν (δηλ. δεν είχε κόσμο σήμερα). Απλά και ξεκούραστα! 

ΥΓ τα s9+ coral blue είχαν εξαφανιστεί, δεν είχε μείνει λεπι από την προηγούμενη μέρα μου είπε ο υπάλληλος... 

 μεχρι περυσι η βονταφον ειχε ως πολιτικη να μη φερνει δικαρτα. παρ ολα αυτα στο site τους πλεον δειχνουν οτι εχουν δικαρτα.  ξερει καποιος που αγορασε αν ειναι το μονοκαρτο η το δικαρτο αυτο που πουλανε;

Επεξ/σία από mtzs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mtzs είπε

 ξερει καποιος που αγορασε αν ειναι το μονοκαρτο η το δικαρτο αυτο που πουλανε;

Ειναι δίκαρτο φίλε (μιλάω για S9+), πολύ καλή φάση.

Να σημειωθεί ότι το το κινητό δεν είναι Branded Vodafone (δεν έχει δηλαδή κάποιο αυτοκόλλητο Vodafone) αλλά έχει δύο εφαρμογές τις Vodafone μέσα εκ των οποίων η μία γίνεται Disable αλλά η άλλη οχι (χωρίς root) και έτσι μένεις με ένα αναμνηστικό κόκκινο Start στο home σου να σου θυμίζει την τρελή ευκαιρία που το βρήκες 😂

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Innersense είπε

Ειναι δίκαρτο φίλε (μιλάω για S9+), πολύ καλή φάση.

Να σημειωθεί ότι το το κινητό δεν είναι Branded Vodafone (δεν έχει δηλαδή κάποιο αυτοκόλλητο Vodafone) αλλά έχει δύο εφαρμογές τις Vodafone μέσα εκ των οποίων η μία γίνεται Disable αλλά η άλλη οχι (χωρίς root) και έτσι μένεις με ένα αναμνηστικό κόκκινο Start στο home σου να σου θυμίζει την τρελή ευκαιρία που το βρήκες 😂

Εμένα εξωτερικά του κουτιού έχει ένα κόκκινο αυτοκόλλητο της Vodafone που λέει ότι είναι διανομέας κτλ. αλλά μέσα όπως τα λες. Στην εκκίνηση δεν εμφανίζει το σήμα της Vodafone. Εσένα έχει το κλασικό άσπρο αυτοκόλλητο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θαρρώ ότι υπάρχει το κόκκινο αυτοκολλητακι στο κουτί όπως το λες αλλά ήταν πολύ ψηλά τα γράμματα για την ηλικία μου ώστε να δώσω σημασία.

Ουδέποτε μίλησα για  boot screen, απλά ένα  shortcut.

Επίσης μόλις πήρα original θήκη με 37€ από Skroutz οπότε όλα τέλεια.

Επεξ/σία από Innersense
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Innersense , @mikelos

Μια ερώτηση σχετικά με τα διαθέσιμα χρώματα.

Έχει όλα τα χρώματα ή μόνο το μαύρο και το μπλε;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Επεξ/σία από 123qwe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, 123qwe είπε

@Innersense , @mikelos

Μια ερώτηση σχετικά με τα διαθέσιμα χρώματα.

Έχει όλα τα χρώματα ή μόνο το μαύρο και το μπλε;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Αν θυμάμαι καλά για S9+ όταν κοίταξα μέσα στο vr κατάστημα είχε επιλογή μόνο μαύρο και μπλε.

Αλλιώς θα ψηνόμουν κι εγώ για titanium.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

για όσους το αγόρασαν (S9+) θέλω να ρωτήσω αν δουλεύει με κάρτα sim εκτός vodafone και εαν καταφέρατε να αλλάξετε το CSC code βάζοντας άλλη κάρτα (π.χ για να ενεργοποιηθεί το VOLTE & VOWIFI σε Cosmote πρέπει να έχει Cosmote CSC το κινητο)

thx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Innersense είπε

Ναι και σε αυτό. Πήγα και έκανα την κάρτα μου καινούργια nanoSIM και όλα μια χαρά το κινητό δουλεύει με Cosmote

Ok thx. Ειναι εύκολο να δοκιμάσεις και να μου πεις αν δουλευει το VoWiFi και το VoLTE ? (κληση φωνης μεσω WiFi σε flight mode και κληση φωνης πανω απο 4G χωρις να γυρναει σε 2G/3G)

thaanks!

 

P.S η αντιστοιχη υπηρεσια πρεπει να ειναι ενεργοποιημένη (free ειναι)

Επεξ/σία από snoopycrete
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, snoopycrete είπε

Ok thx. Ειναι εύκολο να δοκιμάσεις και να μου πεις αν δουλευει το VoWiFi και το VoLTE ? (κληση φωνης μεσω WiFi σε flight mode και κληση φωνης πανω απο 4G χωρις να γυρναει σε 2G/3G)

thaanks!

P.S η αντιστοιχη υπηρεσια πρεπει να ειναι ενεργοποιημένη (free ειναι)

Πεστου και το κείμενο που πρέπει να στείλει και σε ποιο 5ψηφιο της cosmote για να ενεργοποιηθεί το WiFi calling! 

ΥΓ εγώ δεν τα ξέρω, αλλιώς θα βοηθούσα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...