Προς το περιεχόμενο

20% σε Yellows (Τράπεζα Πειραιώς) σε tablets, κινητά, dslr, ηχεία ΑΝΩ των 199€ @ Mediamarkt [ΕΛΗΞΕ]


alex_man

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gregdel είπε

Θα πληρώσεις 160€ στο ταμείο και θα πάρεις 160χ100 yellows 

1 ώρα πριν, gregdel είπε

Με τιμολόγιο στα κινητά τι γίνεται ξέρει κανεις;

πχ αν εχει ενα κινητό 200€ (χοντρικά πες 160+40ΦΠΑ) πως το κόβει το ΜΜ

200€ και μετά σου δίνει πιστωτικό το ΦΠΑ;

Πόσα yellows παίρνεις; 160χ100 ή 200χ100;

Επεξ/σία από samsunglife
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα σε ολους, όπως εγραψα πιο πανω παρηγγειλα το mi mix2s το οποιο το δείχνει μη διαθέσιμο. τους εστειλα μειλ που τους ελεγα πως επιθυμω να το παραλαβω μονο οσο τρεχει η προσφορα με τα yellows. με πηραν σημερα τηλ και μου παν οτι εφοσον κοπηκε παραστατικο θα πιστωθουν τα yellows ανεξαρτητα το ποτε θα το παρω ακομα και μετα τις 13/8 παρολο που δεν εχω πληρωσει καθως επελεξα πληρωμη στο καταστημαε την παραλαβη. εγω παλι νομιζω πως θα ερθει απο την επομενη βδοαμδα και δε θα ξερουν τίποτα για yellows κτλ. θα δουμε.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, someone- είπε

καλημερα σε ολους, όπως εγραψα πιο πανω παρηγγειλα το mi mix2s το οποιο το δείχνει μη διαθέσιμο. τους εστειλα μειλ που τους ελεγα πως επιθυμω να το παραλαβω μονο οσο τρεχει η προσφορα με τα yellows. με πηραν σημερα τηλ και μου παν οτι εφοσον κοπηκε παραστατικο θα πιστωθουν τα yellows ανεξαρτητα το ποτε θα το παρω ακομα και μετα τις 13/8 παρολο που δεν εχω πληρωσει καθως επελεξα πληρωμη στο καταστημαε την παραλαβη. εγω παλι νομιζω πως θα ερθει απο την επομενη βδοαμδα και δε θα ξερουν τίποτα για yellows κτλ. θα δουμε.. 

Κάνε ένα τηλέφωνο στη τράπεζα να σου πουν τι ισχύει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, someone- είπε

καλημερα σε ολους, όπως εγραψα πιο πανω παρηγγειλα το mi mix2s το οποιο το δείχνει μη διαθέσιμο. τους εστειλα μειλ που τους ελεγα πως επιθυμω να το παραλαβω μονο οσο τρεχει η προσφορα με τα yellows. με πηραν σημερα τηλ και μου παν οτι εφοσον κοπηκε παραστατικο θα πιστωθουν τα yellows ανεξαρτητα το ποτε θα το παρω ακομα και μετα τις 13/8 παρολο που δεν εχω πληρωσει καθως επελεξα πληρωμη στο καταστημαε την παραλαβη. εγω παλι νομιζω πως θα ερθει απο την επομενη βδοαμδα και δε θα ξερουν τίποτα για yellows κτλ. θα δουμε.. 

Δεν εχει γινει η χρεωση οπως λες, οποτε δεν παιζει κατι τετοιο. Θα το παρεις χωρις τα μπονους, αν το παρεις μετα την ληξη της προσφορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αυτο πιστευω αφου το λεει η χρεωση πρεπει να γινει μεχρι και τις 13. εν πάση περιπτώσει δε παω να το παραλαβω και τελείωσε. οι φιλοι μας οι σχιστοματηδες να ναι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, someone- είπε

και εγω αυτο πιστευω αφου το λεει η χρεωση πρεπει να γινει μεχρι και τις 13. εν πάση περιπτώσει δε παω να το παραλαβω και τελείωσε. οι φιλοι μας οι σχιστοματηδες να ναι καλα.

Οταν έρθει μπορείς να πας να το παραλάβεις, να κάνεις την αγορά και άμα δεν πιστωθουν τα yellows (το πιο πιθανό)  να ακυρώσεις επί τόπου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, someone- είπε

και εγω αυτο πιστευω αφου το λεει η χρεωση πρεπει να γινει μεχρι και τις 13. εν πάση περιπτώσει δε παω να το παραλαβω και τελείωσε. οι φιλοι μας οι σχιστοματηδες να ναι καλα.

Δεν μπορείς να το πληρώσεις για να πάρεις τα yellows και να υο παραλάβεις όταν έρθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και ομως παιδιά μου ρθε μειλ να παω να παραλαβω! στους ορους λεει θα πρεπει μεσα στην προθεσμια να πληρωθει και να εχει εκκαθαριστεί στα λογιστικα βιβλια. δε παιζει ακυρο ετσι; ειδα πολλους σε προηγούμενες σελιδες έπαιρναν κατευθείαν τα yellows.

Επεξ/σία από someone-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, someone- είπε

και ομως παιδιά μου ρθε μειλ να παω να παραλαβω! στους ορους λεει θα πρεπει μεσα στην προθεσμια να πληρωθει και να εχει εκκαθαριστεί στα λογιστικα βιβλια. δε παιζει ακυρο ετσι; ειδα πολλους σε προηγούμενες σελιδες έπαιρναν κατευθείαν τα yellows.

Εάν πληρώσεις εκεί, θα περαστούν αμέσως. Απλά πρέπει να το πεις ότι θα πληρώσεις με κάρτα Πειραιώς και στο τέλος κάνε και έναν έλεγχο τους πόντους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγορα online με καρτα Πειραιώς στις αρχές Αυγούστου και εχθές μπήκαν όλα τα yellows. Κάπου 57.000.  Όλα καλά. Thanks ts

Επεξ/σία από krokos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρασα χθες από κατάστημα, για να πάρω μία fuji,

που δεν ήταν διαθέσιμη,

και μου λέει, δεν μπορώ να κόψω απόδειξη ή τιμολόγιο, από τη στιγμή που δεν υπάρχει το προϊόν,

οπότε πάπαλα γιέλοους,

και τελικά δεν την παράγγειλα. αφού με τη σκέτη τιμή δε με ενδιαφέρει

-

λογικό μου φαίνεται όπως μου τα είπε,

παρότι στο τηλέφωνο στο κέντρο της εταιρείας μου είχανε πει ότι μπορεί να γίνει παραγγελία και εξόφληση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, koufs είπε

πέρασα χθες από κατάστημα, για να πάρω μία fuji,

που δεν ήταν διαθέσιμη,

και μου λέει, δεν μπορώ να κόψω απόδειξη ή τιμολόγιο, από τη στιγμή που δεν υπάρχει το προϊόν,

οπότε πάπαλα γιέλοους,

και τελικά δεν την παράγγειλα. αφού με τη σκέτη τιμή δε με ενδιαφέρει

-

λογικό μου φαίνεται όπως μου τα είπε,

παρότι στο τηλέφωνο στο κέντρο της εταιρείας μου είχανε πει ότι μπορεί να γίνει παραγγελία και εξόφληση

Το ίδιο ακριβώς ρώτησα και εγώ, ήθελα να πάρω μια Fuji, αλλά δεν ήταν διαθέσιμη στο ΜΜ Αμαρουσίου. Μου είπαν ότι μπορώ να πληρώσω επί τόπου, να πάρω τα yellows, να γίνει η παραγγελία και θα την παραλάβω όταν θα έρθει. Τελικά δεν προχώρησα στην αγορά, αλλά επιβεβαίωσέ το, είναι λογικό να ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...