Προς το περιεχόμενο

Nokia 8 στα 299 ευρώ.


daPro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, deadp είπε

Το xz2, καλά λέει.

Τι λέτε ρε σεις; Σοβαρά;

Edit: Οκ, είδα και τις αγγελίες.

Και σκέψου ότι το πήρα 2 βδομάδες πριν την προσφορά στη διπλή τιμή και μου φάνηκε κυριλέ.

Επεξ/σία από majnun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η οθόνη είναι από τις καλύτερες υλοποιήσεις σε LCD που έχουν γίνει ποτέ.

Η μπαταρία είναι άνω του μέσου όρου λόγω αυτού, και το βάρος, σε συνάρτηση με το σχήμα του κινητού, το κάνει μια υπέροχη στο να την κρατάς συσκευή.

Γενικά κρίμα που όσοι το πήραν, το έκαναν απλά για να βγάλουν χαρτζιλίκι. Η συσκευή είναι αστέρι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, majnun είπε

Η οθόνη είναι από τις καλύτερες υλοποιήσεις σε LCD που έχουν γίνει ποτέ.

Η μπαταρία είναι άνω του μέσου όρου λόγω αυτού, και το βάρος, σε συνάρτηση με το σχήμα του κινητού, το κάνει μια υπέροχη στο να την κρατάς συσκευή.

Γενικά κρίμα που όσοι το πήραν, το έκαναν απλά για να βγάλουν χαρτζιλίκι. Η συσκευή είναι αστέρι.

Να προσθέσω και το χαμηλό touch lag για Android συσκευή.

Αν και λίγο βαρύ είναι εξαιρετικό το XZ2. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αυτό διαφωνώ εγώ. 

Πρέπει να έχεις βιονικό μάτι για να καταλάβεις τη διαφορά σε 5.7 ίντσες.

Μεχρι και η Samsung κάτι κατάλαβε και έβγαλε το Note 10, με 6,3 ίντσες, σε FHD+. (εντάξει, εκεί ίσως χρειαζόταν υψηλότερη ανάλυση)

Καθαρά λόγοι μάρκετινγκ ή για χρήση σε VR το WQHD+

Τα οφέλη σε μπαταρία πολλά. 

Επεξ/σία από mpokwsths
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mpokwsths είπε

Σε αυτό διαφωνώ εγώ. 

Πρέπει να έχεις βιονικό μάτι για να καταλάβεις τη διαφορά σε 5.7 ίντσες.

Μεχρι και η Samsung κάτι κατάλαβε και έβγαλε το Note 10, με 6,3 ίντσες, σε FHD+. (εντάξει, εκεί ίσως χρειαζόταν υψηλότερη ανάλυση)

Καθαρά λόγοι μάρκετινγκ ή για χρήση σε VR το WQHD+

Τα οφέλη σε μπαταρία πολλά. 

Καμια σχεση ή εχω βιονικο ματι μαν! Εαν τα βαλεις διπλα διπλα καταλαβαινεις αμεσα τη διαφορα. 
Τεσπα γνωμες αυτα.
Οσον αφορα το νοτε 10 το απλο , θεωρω εκανε τεραστιο φαουλ και θα το πληρωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/8/2019 στις 5:32 ΜΜ, morfeas-dsl- είπε

Καμια σχεση ή εχω βιονικο ματι μαν! Εαν τα βαλεις διπλα διπλα καταλαβαινεις αμεσα τη διαφορα. 
Τεσπα γνωμες αυτα.
Οσον αφορα το νοτε 10 το απλο , θεωρω εκανε τεραστιο φαουλ και θα το πληρωσει.

 

Στις 13/8/2019 στις 5:32 ΜΜ, morfeas-dsl- είπε

Καμια σχεση ή εχω βιονικο ματι μαν! Εαν τα βαλεις διπλα διπλα καταλαβαινεις αμεσα τη διαφορα. 
Τεσπα γνωμες αυτα.
Οσον αφορα το νοτε 10 το απλο , θεωρω εκανε τεραστιο φαουλ και θα το πληρωσει.

Ακριβώς τεράστιο λάθος η fhd+ only...ακόμα το νοκια8  έχει τη καλύτερη 2Κ οθόνη κ είναι 2017 συσκευή!! Τεράστια τα λάθη που έκαναν οι φιλανδοι σαυτο το κινητό αλλά οθοναρα!! Η διαφορά φαίνεται ξεκάθαρα σε 4κ ροές μη γράφεται ανακρίβειες.σε όλα τα άλλα το note 10 έχει ότι καλύτερο κυκλοφορεί! Αλλά...οθόνη...οκ(δεν είπα κακή προς θεού oled einai!!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά το xz2 και γενικά τις καλές προσφορές του γερμανού πως τις εντοπίζετε; ήθελα τώρα κινητό και δεν υπάρχει πουθενά διαθέσιμο το xz2 και το ίδιο είχε γίνει με το xz1 που είχε βγει στα 99€ όπως και με το xz1 premium στα 159€, με τα οποία γέμισε αγγελίες ο τόπος χωρίς να έχουν δημοσιευτεί πουθενά στις προσφορές! Πως τα εντόπισαν όλοι αυτοί που τα έβαλαν αγγελίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκη μου απορία επίσης. 

Μάλλον εσωτερική πληροφόρηση γιατί δε βγαίνει τίποτα και στις προσφορές εδώ, προφανώς για να μη χάσουν το μεροκάματο που θα βγάλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, George! είπε

Όσον αφορά το xz2 και γενικά τις καλές προσφορές του γερμανού πως τις εντοπίζετε; ήθελα τώρα κινητό και δεν υπάρχει πουθενά διαθέσιμο το xz2 και το ίδιο είχε γίνει με το xz1 που είχε βγει στα 99€ όπως και με το xz1 premium στα 159€, με τα οποία γέμισε αγγελίες ο τόπος χωρίς να έχουν δημοσιευτεί πουθενά στις προσφορές! Πως τα εντόπισαν όλοι αυτοί που τα έβαλαν αγγελίες;

Μάλλον είναι πολύ γρήγοροι και με το δάκτυλο στην Σκανδάλη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποτέ βγήκε το xz1 99;

Πάντως υπάρχει τύπος στη ΧΕ που ζητάει 500€ για το πακέτο ΧΖ2 του Γερμανού. Ότι να ναι.

Επεξ/σία από ipal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, ipal είπε

Ποτέ βγήκε το xz1 99;

Πάντως υπάρχει τύπος στη ΧΕ που ζητάει 500€ για το πακέτο ΧΖ2 του Γερμανού. Ότι να ναι.

Κι εδω υπαρχει αγγελια του πακετου στα 500 ευρω.

Αν θελεις τη γνωμη μου, ειναι δικαιωμα του να ζητησει οποιο ποσο θελει. Οπως και ειναι δικο σου δικαιωμα να το προσπερασεις και να κοιταξεις αλλου.

Εγω δε θα εδινα ουτε 300 ευρω αλλα δεν εχω απαιτηση να πουλαει καποιος συμφωνα με τα δικα μου θελω.

Νομιζω και οι κανονες των αγγελιων το ιδιο λενε πανω κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...