Προς το περιεχόμενο

Δεν εντυπωσιάστηκε η Huawei με το Note9 και υπόσχεται μία πραγματική αναβάθμιση της ναυαρχίδας της


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 11/8/2018 στις 9:58 ΜΜ, Xviper13 είπε

Έχοντας δοκιμάσει και το s9+ και το p20 pro στο σύνολο έμεινα περισσότερο ευχαριστημένος από το huawei.

Και τα 200mah είναι αρκετά όταν το σύνολο του νέου hardware έχει μικρότερη κατανάλωση ενέργειας. Στις φωτό για εμένα είναι το καλύτερο αυτή την στιγμή στο μόνο που υστερεί από το s9+ είναι το βίντεο.

Αν τα εχεις δοκιμασει και τα 2 οκ, πασο. Όμως ποσο τα δοκιμαζουμε ειναι το θεμα... τα κινητα πρεπει να μεινουν στα χερια μας 6 μηνες για να εχουμε ολοκληρωμενη αποψη ειναι η γνωμη μου. Όσο αφορα σε huawei & xiaomi μετα απο λιγο καιρο χρησης μου τα χαλασαν σε επαγγελματικες εφαρμογες... υποστηριξη ελληνικων, σωστη ορθογραφια, προτασεις ορθογραφιας, δεν ξερω πως γινεται αυτο αφου ουσιαστικα google ειναι οι υπηρεσιες αλλά δεν... επισης τα word excel δεν δουλεψαν για μενα το ιδιο καλα στους κινεζους σε σχεση με τη σαμυ.

Επισης η οθόνη; γιατι ξερουμε οτι ο μπαταριοφαγος ειναι εκει... εχει οσο καλή εχει το s9 & το note9? p20pro δεν εχω δει καν σε εκθεση οποτε δεν ξερω, απλά διαβαζουμε οτι οι οθόνες της σαμυ ειναι το νο1 σ' αυτα τα μοντελα, οποτε ναι αν θες οθοναρα θυσιαζεις μπαταρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...