Προς το περιεχόμενο

Overwatch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, ShadaTuT είπε

Έχει να κάνει και με το playstyle του καθενός και προφανώς με τις προσωπικές του προτιμήσεις. Επειδή εμένα μου αρέσουν τα fast paced games που γίνεται ένας πανικούλης, το βρήκα πολύ καλό. Υγεία.

καλά ναι απλώς καταντάει κουραστικό ειδικά εαν είσαι μεγάλος.Πριν 10 χρόνια άνετα θα περνούσα τις 1500 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

η απληστια της Blizzard-Activision κατεστρεψε και αυτο το ΙP.  αν το OW2 αποτυχει να φερει πισω τον κοσμο μονιμα, δεν τον βλεπω τον Jeff να μενει για πολυ στην εταιρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τι κανανε τα ατομα, κανανε rework τον Soldier και αλλαξανε τελειως το recoil/spread mechanic?

πωπω, και ελεγα γιατι κουνιεται μονο του το οπλο. πφφφ. αντε να τον ξαναμαθεις απο την αρχη τωρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω την αληθεια δεν ξερω καν αν ειναι καλυτερος τωρα...γιατι ξανα κατεβασαν το damage στο 19...βεβαια ισως να φταιει το pepega aim μου, αλλα ναι ειναι τελειως αλλη αισθηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω, ναι μεν η pharah πεφτει πιο ευκολα τωρα, αλλα πρεπει να κανεις περισσοτερες διορθωσεις με το οπλο λογω του recoil.

το προβλημα ειναι οτι πρεπει να ξεσυνηθισεις κατι που παιζεις 4 χρονια με τον ιδιο τροπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παίζει κανείς ακόμα το αριστούργημα της blizzard? Εγώ ναι, όταν το αγόρασα τον Μάρτη του 17, δε φανταζόμουν ότι θα αφιερώσω τόσα χρόνια. Φυσικά ακόμα καρκίνος είναι, αλλά παιχνιδαρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...