Προς το περιεχόμενο

Overwatch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σκεφτείτε πως όταν βγήκε ο Sigma το shield του ήταν 1400 νομίζω (ή 1600), και πλέον είναι 700. Υπάρχει nerf, υπάρχει και η κατακρεούργηση. Σπάει το barrier σε 0,5 δευτερόλεπτα πλέον, δε μπορείς να παίξεις shield tank....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ενας απο τους λογους που δεν το εχω παρατησει ακομη. παραμενει fun.

 

οσο αφορα τα τανκς, εχουν αρχισει και αφαιρουν καποια απο τα προσφατα νερφς. ειναι τραγελαφικο οτι μετα απο 4 χρονια, και ακομη δεν εχουν την στοιχειωδη αισθηση στο ποσο ακραιες ειναι πραγματικα οι αλλαγες τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, KilliK είπε

ενας απο τους λογους που δεν το εχω παρατησει ακομη. παραμενει fun.

οσο αφορα τα τανκς, εχουν αρχισει και αφαιρουν καποια απο τα προσφατα νερφς. ειναι τραγελαφικο οτι μετα απο 4 χρονια, και ακομη δεν εχουν την στοιχειωδη αισθηση στο ποσο ακραιες ειναι πραγματικα οι αλλαγες τους.

Παίζεις κομπ; πόσο έχεις φτάσει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μονο tdm/blitz παιζω πλεον. και τα placements για τα coins. το comp το εχω παρατησει, δεν αξιζει να χαλας την ψυχολογια σου γιαυτο το τσιρκο.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Blizzard μετά από τόσα χρόνια αποφάσισε να δώσει εντελώς δωρεάν το Overwatch! Προσωπική μου γνώμη είναι πως το έκανε αυτό προκειμένου να τραβήξει περισσότερο κόσμο για το Overwatch 2 που θα έρθει σε λίγο καιρό. 

Στο Overwatch έχω ρίξει κοντά 1000 ώρες και είναι το πρώτο παιχνίδι που έκανα preorder στην ζωή μου. Και δεν το μετάνιωσα ποτέ. Θεωρώ αν όχι το καλύτερο, τότε σίγουρα ένα από τα καλύτερα παιχνίδια στο είδος του. 

ΔΩΡΕΑΝ Overwatch

 

 

Επεξ/σία από ShadaTuT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ShadaTuT είπε

Η Blizzard μετά από τόσα χρόνια αποφάσισε να δώσει εντελώς δωρεάν το Overwatch! Προσωπική μου γνώμη είναι πως το έκανε αυτό προκειμένου να τραβήξει περισσότερο κόσμο για το Overwatch 2 που θα έρθει σε λίγο καιρό. 

Στο Overwatch έχω ρίξει κοντά 1000 ώρες και είναι το πρώτο παιχνίδι που έκανα preorder στην ζωή μου. Και δεν το μετάνιωσα ποτέ. Θεωρώ αν όχι το καλύτερο, τότε σίγουρα ένα από τα καλύτερα παιχνίδια στο είδος του. 

ΔΩΡΕΑΝ Overwatch

καλό ναι αλλα προσωπικά το βαρέθηκα απο ενα σημείο και μετά.Ισως επειδή είναι πολύ γρήγορο στην κίνηση.Μεταπήδησα στο rainbow six siege.

(απο ενα σημείο και μετά εννοώ μετά απο κανα 1500 ώρες).

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jerry banana είπε

καλό ναι αλλα προσωπικά το βαρέθηκα απο ενα σημείο και μετά.Ισως επειδή είναι πολύ γρήγορο στην κίνηση.Μεταπήδησα στο rainbow six siege.

Έχει να κάνει και με το playstyle του καθενός και προφανώς με τις προσωπικές του προτιμήσεις. Επειδή εμένα μου αρέσουν τα fast paced games που γίνεται ένας πανικούλης, το βρήκα πολύ καλό. Υγεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν ειναι free λαθος εγινε και βγηκε ετσι...αλλα φαινεται θα δωσουν κωδικους παλι? περιεργα πραγματα

https://www.gamesradar.com/it-looks-like-overwatch-was-accidentally-given-away-for-free-on-pc/

Επεξ/σία από panagiotis54
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...