Προς το περιεχόμενο

essential phone 240 euro


Rfactor85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Ισοτιμια αμαζον σου εγραψα. Την ισοτιμια xe δε στη δίνει κανεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, panatha1369 είπε

το moto z ποσο παει σε προσφορα;;απο που;;

~175 ευρώ banggood με priority. Σε παρόμοια τιμή και απο gearbest αλλά προτιμούμε banggood απο την στιγμή που βγαίνει στα ίδια. Mε τη χρηση του κωδικου 8BGMZ64GB.

Είναι η έκδοση με 4gb / 64gb και χωρίς την B20 αλλά είναι κινητάρα σε αυτά τα χρήματα (flagship 2016).

48 λεπτά πριν, morfeas-dsl- είπε

Ισοτιμια αμαζον σου εγραψα. Την ισοτιμια xe δε στη δίνει κανεις. 

Aκριβώς επίσης υπάρχουν και κάρτες που χρεώνουν και έξοδα μετατροπής συναλλάγματος όπως η πειραιώς που έχω, επομένως καλύτερα ισοτιμία αμαζον για να είσαι σίγουρος τι πληρώνεις. Την ισοτιμία xe την έχουμε σαν μπούσουλα και μόνο και κακώς χρησιμοποιείται ξανά πάλι στο φόρουμ.

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

~175 ευρώ banggood με priority. Σε παρόμοια τιμή και απο gearbest αλλά προτιμούμε banggood απο την στιγμή που βγαίνει στα ίδια. Mε τη χρηση του κωδικου 8BGMZ64GB.

Είναι η έκδοση με 4gb / 64gb και χωρίς την B20 αλλά είναι κινητάρα σε αυτά τα χρήματα (flagship 2016).

 

Μήπως και γνωρίζεις!
Υπάρχει και ένα Z2, έχει καμιά διαφορά από το απλό Z; Σε σχέση με τα Xiaomi Redmi Note 5 που βρίσκεται;  Τέλος έχει καλές κάμερες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dionysg είπε

234 ε το πηραν καποιοι γκουχου γκουχου :P 

Μια εβδομαδα τωρα το εχω και μπορω να πω οτι η τιμη δεν αντικατοπτριζει την αξια του κινητου

Κανενα προβλημα απο οσα ειχα διαβασει. Κινηταρα απλα και τρομερη αυτονομια 6,30 ωρες SOT (με 18% υπολοιπο) και  μονο 2 φορτισεις στην πλατη του

Με gcam λυνετε και το θεμα με την μετρια καμερα . 

Αν μπορουσα να παρω και την 360 καμερα με 19 usd θα ηταν Η προσφορα του 2018 (για τους ευρωπαιους τουλαχιστον)

Με ποιον τροπο το πηρες 234; Ετσι για την ιστορια για επομενη φορα. Εγω το πηρα 249 δολαρια συν λοιπα εξοδα και βγηκε 260 ευρω περιπου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, fourth είπε

Μήπως και γνωρίζεις!
Υπάρχει και ένα Z2, έχει καμιά διαφορά από το απλό Z; Σε σχέση με τα Xiaomi Redmi Note 5 που βρίσκεται;  Τέλος έχει καλές κάμερες;

το z έχει καλύτερο hardware (cpu, οθόνη) το z2 έχει λίγο μεγαλύτερη μπαταρία και είναι ακριβότερο.

Το z είναι πιο συμφέρουσα αγορά και καλύτερη συσκευή. Τα moto mods ταιριάζουν σε όλη τη σειρά Z οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα. ;) Οι κάμερες του Ζ είναι αξιοπρεπέστατες και σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει συζήτηση. Το μόνο αρνητικό είναι η αυτονομία αλλά και πάλι σε αυτά τα χρήματα δεν το συζητάμε. Εγώ θα του παραγγείλω και ένα mod με επιπλέον μπαταρία, απλά δεν έχω ξεκαθαρίσει απο που ακόμα. 

edit: Στο μόνο που είναι καλύτερο το xiaomi που ανέφερες είναι στην αυτονομία. Δεν υπάρχει επαφή και είναι προσβολή να συγκρίνεται το moto Z με το συγκεκριμένο xiaomi. Ούτε καν και ας είναι 2 ετών παλιότερο κινητό το Z. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

το z έχει καλύτερο hardware (cpu, οθόνη) το z2 έχει λίγο μεγαλύτερη μπαταρία και είναι ακριβότερο.

Το z είναι πιο συμφέρουσα αγορά και καλύτερη συσκευή. Τα moto mods ταιριάζουν σε όλη τη σειρά Z οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα. ;) Οι κάμερες του Ζ είναι αξιοπρεπέστατες και σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει συζήτηση. Το μόνο αρνητικό είναι η αυτονομία αλλά και πάλι σε αυτά τα χρήματα δεν το συζητάμε. Εγώ θα του παραγγείλω και ένα mod με επιπλέον μπαταρία, απλά δεν έχω ξεκαθαρίσει απο που ακόμα. 

edit: Στο μόνο που είναι καλύτερο το xiaomi που ανέφερες είναι στην αυτονομία. Δεν υπάρχει επαφή και είναι προσβολή να συγκρίνεται το moto Z με το συγκεκριμένο xiaomi. Ούτε καν και ας είναι 2 ετών παλιότερο κινητό το Z. 

Με 2600 μπαταρία δεν πας πουθενά, επίσης τρέχω ήδη pie στο  note 5 μου.ένα powerbank , αυτό της ιντενσο να το κολλήσεις με ταινία καλύτερα θα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, morfeas-dsl- είπε

Ισοτιμια αμαζον σου εγραψα. Την ισοτιμια xe δε στη δίνει κανεις. 

Πληρώνεις σε $$ και αφήνεις την τράπεζα σου να κάνει την μετατροπή συναλλάγματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrwmiaris είπε

Με 2600 μπαταρία δεν πας πουθενά, επίσης τρέχω ήδη pie στο  note 5 μου.ένα powerbank , αυτό της ιντενσο να το κολλήσεις με ταινία καλύτερα θα είναι

Yπερβολικός.... Είπαμε πάσχει απο αυτονομία αλλά προσωπικά όπου πάω παίρνω και το powerbank μαζί μου με το S8+. 

Oπότε.... Να δώσω τα ίδια περίπου χρήματα για να πάρω το xiaomi note 5 όταν μπορώ να πάρω moto Z?

Μόνο μεθυσμένος θα μπορούσα.

Μόλις τώρα, zacharis1955 είπε

Πληρώνεις σε $$ και αφήνεις την τράπεζα σου να κάνει την μετατροπή συναλλάγματος...

Υπάρχουν τράπεζες που χρεώνουν επιπλέον τη μετατροπή συναλλάγματος. Βλέπε π.χ Πειραιώς. Εξακολουθείς να γράφεις την ίδια καραμέλα σε κάθε τόπικ.

Θα πάρεις κόσμο στο λαιμό σου και είναι κρίμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

53 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

 

Υπάρχουν τράπεζες που χρεώνουν επιπλέον τη μετατροπή συναλλάγματος. Βλέπε π.χ Πειραιώς. Εξακολουθείς να γράφεις την ίδια καραμέλα σε κάθε τόπικ.

Θα πάρεις κόσμο στο λαιμό σου και είναι κρίμα. 

Οπότε για να μην σε χρεώσει η...Πειραιώς διαλέγεις πληρωμή σε € δηλαδή την χειρότερη μετατροπή που υπάρχει, ότι να 'ναι...

P.S: Τώρα έχει 271.87 $ = 238 € τελική τιμή με μεταφορικά και τελωνείο μέσα...
 

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Οπότε για να μην σε χρεώσει η...Πειραιώς διαλέγεις πληρωμή σε € δηλαδή την χειρότερη μετατροπή που υπάρχει, ότι να 'ναι...

Γιατί δεν μπορείς να καταλάβεις αυτό που γράφω; 

On topic στα 250 ευρώ είναι εξαιρετικό το essential!

246.80 μου βγηκε με την ισοτιμια του amazon. 

Το παρηγγειλα. Προτεινετε θηκες και tempered οσοι το εχετε παρει.

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω τις κριτικές για κακή λήψη και στην περιοχή μου ήδη έχω πρόβλημα με την wind.  Αλλιώς η τιμή είναι εξαιρετική.

Στον αντίποδα λέω να δώσω 100 ευρώ παραπάνω να πάρω το ΜΙ8,

Το NFC του essential λειτουργεί με athena card;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...