Προς το περιεχόμενο

essential phone 240 euro


Rfactor85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος ενδιαφέρεται για ανθεκτική, ποιοτική και όμορφη θήκη για το essential phone η Poetic Guardian το προστατεύει καλά και είναι 2 σε 1 καθώς έχει και ενσωματωμένο screen protector.

Με τον κωδικό SAN FRANCISCO έχετε -10% έκπτωση και μαζί με τα μεταφορικά (7$) βγαίνει στα 22,26$ δηλαδή ~20 ευρώ περίπου. 

https://www.poeticcases.com/products/guardian-2017-essential-ph-1

Εγώ την παρήγγειλα μιας και έχω πάρει στο παρελθόν θήκες της Poetic και για το S8+ αλλά και για το S7 Edge και έμεινα ικανοποιημένος. 

Προσοχή όμως καθώς αν η 360 κάμερα είναι απαραίτητο αξεσουάρ που έχετε παραγγείλει ή πρόκειται να παραγγείλετε πάρτε κάποια άλλη που έχει έτοιμες τις υποδοχές όπως η tudia low profile που είναι απο polycarbonate υλικό. Δυστυχώς από Amazon που έψαξα γενικά δεν γίνεται αποστολή στην Ελλάδα αλλά υπάρχει στο Ebay όμως το ποσό είναι απαγορευτικό καθώς τα μεταφορικά μόνο ξεπερνάνε τα 20 ευρώ... 

https://www.ebay.com/itm/TUDIA-LULA-Polycarbonate-Case-Cover-for-Essential-Phone-PH-1-360-Camera-Cut/253235846056

poetic.jpg

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα παντως το αμαζον με αφηνε κανονικα να την παραγγειλω και ebay την εχει με μεταφορικα απο την εταιρια κοντα στα 15 ευρω ολα μεσα.

Προσωπικα την απερριψα γιατι ακουσα πολλα παραπονα για τον screen protector.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το κινητό παιδιά είναι φανταστικό!

είχα πάρει 2 στο prime day κι έτσι εξυπηρετήθηκε και ένας ακόμη συμφορουμίτης!

έχω μόνο έξοχα λόγια να πω. τύχη βουνό όσοι το πήραμε κ ειδικά εσείς σε αυτή την τιμή!

αλλά θα σας καταγγείλω στο "χαμόγελο του κινητού"    😄 αν του βάλετε θήκη και πόσο μαλλον αυτή παραπάνω.

είναι κόσμημα κρίμα να το εγκλωβίσετε σε θήκη!

το πρώτο είχε έρθει με αμαρεξ σε 6-7 μέρες αυτό με dhl καθυστέρησε λίγο και ήθελε τελωνείο 2-3 μέρες...

 

Επεξ/σία από pdim16
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...