Προς το περιεχόμενο

Μπορεί ένας ναρκομανής να μην έχει σημάδια στα χέρια;


TopicStrarter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έβλεπα μια εκπομπή και τελοσπάντων κατηγορούσαν μια γυναίκα ότι ειναι πρεζού και να πω την αλήθεια μου της λείπανε και δόντια και γενικά έμοιαζε ότι παίρνει ναρκωτικά και δείχνει τα χέρια της και δεν φαινόταν τίποτα (από το βίντεο έτσι και αλλιώς δεν φαίνεται αλλά κανένας δεν σχολίασε κάτι στο πάνελ οπότε υποθέτω δεν είχε σημάδια) 

Υπάρχει όμως "κόλπο" να κάνεις την δουλειά σου χωρίς να έχεις σημάδια στα χέρια και απλά τα δείχνει για να ξεγελάσει του άσχετους σαν εμένα; 

 

Το επίμαχο βίντεο 

 

 

Επεξ/σία από TopicStrarter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

4 λεπτά πριν, γροσερισοπ είπε

δεν εχει μονο στα χέρια φλέβες τύπε.

Ναι ρε φίλε αλλά κάνεις το ίδιο κεφάλι αν τα κάνεις πχ στις γάμπες; θέλω να πω αν ειναι πρεζάκι θα κάνει τα πάντα με πενιχρά μέσα να φτιάχνεται όσο το δυνατόν περισσότερο.. 

 

 

2 λεπτά πριν, Whargoul είπε

Ούτε είναι όλα τα ναρκωτικά ενέσιμα, γραφική παράσταση. 

για μπάφο και για πρέζα την κατηγόρησε παίρνεις την πρέζα αλλιώς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και καπνιζεται και σνιφαρεται.

Επισης η ενεση δεν ειναι απαραιτητο να γινει σε φλεβα. Πολλοι προτιμουν μυς ή λιπος. Η ιδια λογικη με πολλες απο τις ενεσεις που σου βαρανε οι γιατροι. Δεν ειναι απαραιτητο να ειναι ενδοφλεβιες για να υπαρξει επιδραση.

Επεξ/σία από YourTrueLegend
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, TopicStrarter είπε

Υπάρχει όμως "κόλπο" να κάνεις την δουλειά σου χωρίς να έχεις σημάδια στα χέρια και απλά τα δείχνει για να ξεγελάσει του άσχετους σαν εμένα; 

 

 

in before the (high) lock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεζάρεις -> Χάνεις αισθητήριο γεύσης -> Αγοράζεις φτηνά προϊόντα ιδιωτικής ετικέτας στο σ/μ -> Στοκάρεις χρήμα -> Έχεις να πάρεις πιο πολλή πρέζα -> win

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...