Προς το περιεχόμενο

Μια ματιά στο 2010!


plotolp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, phanispal είπε

T68i.

Παρεμπιπτόντως, τόσο μακρινό είναι το 2010;

Το t68i ήταν πολύ πριν το 2010

16 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Δεν βλεπεις καλα τοτε...πριν 5 χρονια δεν ειχαμε καν δαχτυλικο...Για να μην κολλαει το κινητο μετα απο ενα χρονο επρεπε να κανεις προσευχες...Τωρα παιρνεις κινητo των 120 ευρο το εχεις 2 χρονια και ειναι ανετο...Μην μιλησουμε για το ποσο εχει εξελιχθει η καμερα στα κινητα...Face/iris regognition...Δαχτυλικο στην οθονη πλεον.Πανεμορφες οθονες. Ανθεκτικοτερες συσκευες κτλπ...Τι εξελιξη θα ηθελες για ενα ΚΙΝΗΤΟ?Να σου φτιαχνει καφε και να σε πηγαινει στη δουλεια?

Το Samsung s3 δεν είχε δακτυλικό ; Δεν θυμάμαι καθόλου 

Νομιζω ότι το 2010 ήταν και η χρόνια που πήρε το τελευταίο του πρωτάθλημα ο Παναθηναϊκός 

Επεξ/σία από Alexandros7474
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Καθε βραδυ βαζε το για φορτιση. Για να το τελειωσεις πριν των 18 ωρων θα πρεπει να εισαι ολη μερα με αυτο στα χερια. Ή να εχεις καψει την μπαταρια με χαμηλες φορτισεις κατω του 20%

Για ποια συσκευη μιλαμε;

2 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Για να υπαρξει εξελιξη στην μπαταρια η πρεπει να υπαρξει μια επαναστατικη εξελιξη η πρεπει να σταματησουν να δινουν  specs...Ωστοσο το προβλημα δεν ειναι τοσο μεγαλο οσο παλιοτερα.Δεν νμζ πλεον οτι υπαρχει κινητο που δεν βγαζει μια μερα κανονικης χρησης. Επισης ολοι πλεον μπρουν με 15ευρο να εχουν πολυ καλο αξιοπιστο powerbank που τους φορτιζει το κινητο 3+ φορες!

Το powerbank ειναι μια λυση,αλλα δεν ειναι Η λυση.

Ασε που εαν το χρησιμοποιεις με το powerbank εχεις πολλες πιθανοτητες να χαλασεις το βυσμα της φορτισης,κατι που φυσικα συμβαινει συχνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως θα χαλασεις το βυσμα της φορτισης?ιδιο βυσμα εχει ο φορτιστης και το powerbank...Επισης ειναι για μια εκτακτη αναγκη οχι καθε λιγο και λιγακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, talibanakos είπε

Για ποια συσκευη μιλαμε;

Νομίζω πως θέλει να πει οτι γενικα, σχεδόν όλες οι συσκευές ακόμα και με αρκετή χρήση την βγάζουν την μέρα. Δεν μιλάει συγκεκριμένα για κάποια. Το οποίο είναι σε μεγάλο βαθμό αλήθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, plotolp είπε

Νομίζω πως θέλει να πει οτι γενικα, σχεδόν όλες οι συσκευές ακόμα και με αρκετή χρήση την βγάζουν την μέρα. Δεν μιλάει συγκεκριμένα για κάποια. Το οποίο είναι σε μεγάλο βαθμό αλήθεια.

Δεν ξερω,αν και εχω δουλεψει με νεα μοντελα,το κυριο κινητο μου ειναι το s5.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...