Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ πάντως ενώ στο xrp πιστεύω λόγω ότι έχει λόγο ύπαρξης λύνει ένα πρόβλημα αλλά αυτή η δίκη το έχει πάει πολύ πίσω θα περιμενω πριν του ρίξω ξανά λεφτά να δείξει κάτι με την δίκη πως θα πάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κρασαρει το bitcoin τότε θα είναι η σειρά μας .κάτι μεγάλο παίζεται με το xrp θεωρώ!!!οδηγούν τα πρόβατα άλλου .......αύριο θα έχει συζήτηση εξωδικαστικη ........κάποια στιγμή το xrp θα αναλάβει και επίσημα ........απλά πρώτα πρέπει να γίνουν τοποθετήσεις από μεγαλοσαρκς 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Όταν κρασαρει το bitcoin τότε θα είναι η σειρά μας .κάτι μεγάλο παίζεται με το xrp θεωρώ!!!οδηγούν τα πρόβατα άλλου .......αύριο θα έχει συζήτηση εξωδικαστικη ........κάποια στιγμή το xrp θα αναλάβει και επίσημα ........απλά πρώτα πρέπει να γίνουν τοποθετήσεις από μεγαλοσαρκς 


https://www.coindesk.com/crypto-markets-retreat-bitcoin-ether-yellen.          Αυτο εξηγεί τι έγινε σήμερα
Μόλις τώρα, Rafa1967 είπε

https://www.coindesk.com/crypto-markets-retreat-bitcoin-ether-yellen.          Αυτο εξηγεί τι έγινε σήμερα

Και αυτο νέο για το xrp.      

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δειλά δειλά, πάμε ανηφορικά πάλι!

Πραγματικά, κι εγώ είμαι περίεργος να δω τι πάρτι έχει να γίνει όταν ακουστούν καλά νέα... Γιατί για να αντέχει με τόσες επιθέσεις εναντίον του, δεν μπορεί, κάτι σημαίνει.

Επεξ/σία από sarantatessera
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

αν δέν σπάσει το 1.42 δέν βλέπω να ανεβαίνει

αναμένουμε σε 21 λεπτά θα μιλήσει η Janet Yellen του Treasury Secretary at the WSJ CEO Council

 

Ενημέρωσε με μας💪💪💪

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ripple Appoints Former Treasurer of the United States Rosie Rios to Board of Directors and Kristina Campbell as CFO

https://ripple.com/insights/ripple-appoints-former-treasurer-of-the-united-states-rosie-rios-to-board-of-directors-and-kristina-campbell-as-cfo/

https://twitter.com/PolySignInc/status/1389634304527933442

Αυτο με την PolySign τι σημαινει για εμας γιατι δεν εχω ιδεα; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει το εξής ; 

Σύμφωνα με τον Γκάρλιγκχαουζ και άλλους που έχω ακούσει, υπάρχουν περίπου 9000(εννέα χιλιάδες) κρύπτο.....

Γιατί τα βάλανε με το ΧΡΠ ; ..... θα ήθελα να ακούσω γνώμες :D

 

Η Γιέλλεν θέλουν να βάλουν παγκόσμιο φόρο σε εταιρίες. Η οικονομία δέν έχει πρόβλημα λέει με τον πλυθορισμό αλλά σε περίπτωση που εμφανιστεί κάτι τέτοιο, τότε έχουνε πολλά μέτρα καταπολέμησης του.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει το εξής ; 

Σύμφωνα με τον Γκάρλιγκχαουζ και άλλους που έχω ακούσει, υπάρχουν περίπου 9000(εννέα χιλιάδες) κρύπτο.....

Γιατί τα βάλανε με το ΧΡΠ ; ..... θα ήθελα να ακούσω γνώμες :D

 

Η Γιέλλεν θέλουν να βάλουν παγκόσμιο φόρο σε εταιρίες. Η οικονομία δέν έχει πρόβλημα λέει με τον πλυθορισμό αλλά σε περίπτωση που εμφανιστεί κάτι τέτοιο, τότε έχουνε πολλά μέτρα καταπολέμησης του.....

Ήρεμα το λέω και πάντα φιλικά μήπως έχει κάνει τη λαμόγια της η ριπλ με το xrp?

Εγώ το xrp το πιστεύω με τα λίγα που ξέρω σε σχέση με τους παλιότερους εδώ μέσα αλλά ίσως και νεώτερους αλλά Παρ όλα αυτά ή είναι τόσο δυνατό σα νόμισμα που το φοβούνται ή όντως βάση νόμων Αμερικής έχει κάνει φάουλ .

Ακόμη δεν έχω βγάλει άκρη γιατί πρέπει να μελετήσω βαθύτερα το πράγμα και χαονομαι με τις διάφορες υπέρ και κατά πληροφορίες.

Από coin bureau sto youtube pou eixa dei to themΑ gia xrp Μ έκανε να νιώσω καλύτερα σίγουρα .

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, VasilisMaril είπε

Ήρεμα το λέω και πάντα φιλικά μήπως έχει κάνει τη λαμόγια της η ριπλ με το xrp?

Εγώ το xrp το πιστεύω με τα λίγα που ξέρω σε σχέση με τους παλιότερους εδώ μέσα αλλά ίσως και νεώτερους αλλά Παρ όλα αυτά ή είναι τόσο δυνατό σα νόμισμα που το φοβούνται ή όντως βάση νόμων Αμερικής έχει κάνει φάουλ .

Ακόμη δεν έχω βγάλει άκρη γιατί πρέπει να μελετήσω βαθύτερα το πράγμα και χαονομαι με τις διάφορες υπέρ και κατά πληροφορίες.

;) 

3 λεπτά πριν, VasilisMaril είπε

Από coin bureau sto youtube pou eixa dei to themΑ gia xrp Μ έκανε να νιώσω καλύτερα σίγουρα .

Τον ##%$$%# θα τον @%^&&& που να τον ^*(^%*%΅& και αυτό και )%)(&%$^(&$)_ όλους μαζί ! 

χαχαχα

Αυτή ήταν και η γνώμη μου για τον "Guy" ....

Ετοιμάζουν το FED coin είπε η Γιέλλεν. Πιστεύω πως όπως και να γίνει η Ριπλ θα το αναλάβει. Μπορεί το JPM coin να λέει πως τα δικά του, πάντως δέν γίνετε άλλες τράπεζες να χρησιμοποιήσουν το JPM coin....γιαυτό είναι εδώ η Ριπλ. 

Εύχομαι να λυθεί η χαζομάρα σύντομα. 

https://www.rollcall.com/2021/05/04/ripple-case-seen-as-precedent-for-cryptocurrency-regulation/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, kanesaxo είπε

γιατί φιλε μου, καποιοι ειχαμε κάνει το λάθος να εχουμε ρεβολουτ απ'τις εποχές τσιπρα (γι'αυτο την εκδόσαμε) και να αγοράσουμε ένα σεβαστό ποσό σε κρύπτο, που θα χάσουμε (το κέρδος) αν πουλήσουμε και αγοράσουμε σε ανταλλακτήρια αλλα.

Εγω προσωπικα προσπαθω να πουλησω με μεγιστο κερδος, οτι εχω στη ρεβολουτ (τα ΧΡΠ αποκλείεται να τα κουνησω) και να αγοράσω στο binance.

Και η binance στο 2% είναι η προμήθεια. Στην revolut αμα γίνεις platinum μέλος πάει στο 0,2 την προμήθεια. Την. Revolut την θεωρώ πιο αξιόπιστη από τα ανταλλακτήρια γιατί είναι τράπεζα ούτος η άλλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Milky way είπε

Και η binance στο 2% είναι η προμήθεια. Στην revolut αμα γίνεις platinum μέλος πάει στο 0,2 την προμήθεια. Την. Revolut την θεωρώ πιο αξιόπιστη από τα ανταλλακτήρια γιατί είναι τράπεζα ούτος η άλλος. 

Μικρότερη από 0.1% είναι: https://www.binance.com/en/fee/schedule

 

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Rafa1967 είπε

εγώ το βλεπω κάτω από 1$. 

Αν γυρισει το 4Η riboon αναποδα την κατσαμε την βαρκα.Aς ελπισουμε τις επομενες μερες να στρωσουμε

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, popai32 είπε

Αν γυρισει το 4Η riboon αναποδα την κατσαμε την βαρκα.Aς ελπισουμε τις επομενες μερες να στρωσουμε

για την επόμενη ώρα τί λέει ; πότε κλείνει το 4 ωρω ; 

όμορφα αναπήδηξε πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...