Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Λόγω των πολλών κομματιών Xrp έχω διαβάσει οτι δε μπορεί να φτάσει ψηλά η τιμή...αυτό τεχνικά πώς μπορει να ξεπεραστεί και να φτάσει η τιμή ας πούμε και τριψήφιο ?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, Jimakos987 είπε

 

Μπορεί να ξεπεραστεί αν κρασαρει το κάθε ηλιθιο crypto που δεν εξυπηρετεί τίποτα.........ότι;ν λοιπόν κρασαρουν τα αχριστα νομίσματα τότε θα δεις φάλαινες ναι μπαίνουν στο xrp......αν δεν κάνω λάθος ήδη έχουν αρχίσει φάλαινες και έρχονται 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Jimakos987 είπε

 

 

5 λεπτά πριν, Jimakos987 είπε

 

Εχει οντως παρα πολλα κομματια..με το να ελπιζουμε να κρασαρπυν οι αλλοι για να ανελθουμε εμεις..ειναι σαν να παιζεις ενα παιχνιδι ποδοσφαιρου και να παρακαλας να μην παιξουν καλα οι αλλοι για να κερδισεις εσυ..ας ξεπεραστει ο σκοπελος του δικαστηριου ας αρχισουν μεγαλες τραπεζες και εταιρειες να χρησιμοποιουν το xrp και μετα  εινσι μονοδρομος να ανεβει κατακορυφα.εδω  το bitcoin υπαρχει 10 χρονια και ακομα δεν εχουν αγοραστει ολα...και εφτασε τα 57k€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Gchrisisback είπε

Καλησπέρα στο team ! Πρώτη φορά γράφω εδώ και έρχομαι απευθείας με ένα ερώτημα . Αλήθεια εκτιμώ πολύ την καθημερινή ενημέρωση και συζήτηση που κάνετε , την απολαμβάνω. 

Έχω διαβάσει περίπου 150 σελίδες από αυτό το topic αλλά μάλλον μου διαφεύγουν αρκετές πληροφορίες για την μελλοντική τιμή του XRP.

Κάτοχος 3ψήφιου αριθμού (για κλάματα αλλά ό,τι μπορεί ο καθένας) , έστω ότι τελειώνει το δικαστήριο SEC - RIPPLE αντικειμενικά πόσο πιστεύουμε ότι θα φτάσει η τιμή του ; Ακούγονται πολλά για 589$ για 5$ για 10$ κλπ κλπ. Ακόμα και για 1000+ $ σε λιγότερο από 2-3 χρόνια.

Δεν περιμένω να μου πει κάποιος μια τιμή όπου 100% θα είναι αυτή , μακάρι να μπορούσαμε να τα προβλέψουμε όλα . Αλλά μία αντικειμενική τιμή υπάρχει ; 

Ας "πιάσουμε" το προηγούμενο υψηλό $3.40 (2.80€) άντε και το διπλάσιό του $6.80 (5.60€)... και μετά βλέπουμε! 🤑🚀🥮

$1.36 ξυπνάνε και... πουλάνε!

Πού να πατήσω το κουμπί για αγορά?

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Christkg είπε

Εχει οντως παρα πολλα κομματια..

@Christkg (διόρθωση) δέν είναι το ΧΡΠ για εσάς. Παρακαλώ πουλήστε τα και πάντε να πάρετε μπίτκοιν. 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τιποτα δε θα πιασουμε μεχρι να φυγει η δικη απο πανω απο το νομισμα.

Οι απο πανω πουληστε και φυγετε. Ελα κουρασατε αφου δεν εχετε ιδεα. Τσαμπα χαλατε τα λεφτα σας.


Στο τελος θα κλεισει το τοπικ να ησυχασουμε 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Τιποτα δε θα πιασουμε μεχρι να φυγει η δικη απο πανω απο το νομισμα.

Η απο πανω πουληστε και φυγετε. Ελα κουρασατε αφου δεν εχετε ιδεα. Τσαμπα χαλατε τα λεφτα σας.


Στο τελος θα κλεισει το τοπικ να ησυχασουμε 

Και έμεις οι υπόλοιποι τι φταίμε ;;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε το ξερεις οτι για τον 1 την πληρώνουν οι πολλοι; Εχω βαρεθει να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια. Εχουμε απο τη μια τους παλιούς που γεμίζουν με αέρα τα μυαλά των άσχετων και οταν οι ασχετοι θα χασουν τα λεφτα τους θα ρθουν εδω και θα ζητανε τα ρέστα. Και εχουμε και απο την αλλη τους ασχετους που νομιζουν οτι θα κοιμηθουν 16/5 και 17/5 θα εχουν βγαλει λεφτα και για τα εγγονια τους.

Θα βρέξουν απο τον ουρανο αυτα τα λεφτα; Όχι κάποιος θα πρεπει να τα χασει και δύσκολα θα ειναι το μεγάλο ψάρι αυτό που θα τα χάσει.

Παίζουν τις οικονομιές τους στα crypto και μαλιστα τις παιζουν και στο XRP με δίκη ανοιχτή που μπορεί να έχει ακόμη και αρνητική έκβαση. 

Θες να ρισκάρεις; Ρίσκαρε κανεις δε θα σου πει το αντίθετο, αλλα παιξε λεφτα που απο τη στιγμη που θα ανεβουν στο ανταλλακτήριο θα ξερεις οτι τελος, τα εχασες. Πολλοι άσχετοι δε το αντιλαβάνονται αυτό και ερχονται εδω και κλαψουρίζουν, όταν λεω εδω εννοω στο φορουμ γενικά. Αφου ρε μαστορα θα σου λειψουν τα λεφτα που τα βαζεις μη τα βαζεις.

Πως να το κανουμε; Δε θα γινουν ολοι εκατομμυριουχοί από αυτό και πλούσιοι. Τωρα που μπαινουν και πιτσιρικια απο το tik tok ε ρε γλεντια, ερχεται το crash και θα γελαμε. Να σας δω οταν θα ειναι 1 μηνα στο κοκκινο ολα στον πάτο τι θα κανετε.

Τα λεμε και τα ξανα λεμε. ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΕΣ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΤΙΣ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΓΚΗ.

Δε χρειάζεται μυαλό, απλά τους τυφλώνει η απληστεία. Πάει το τρένο, έφυγε, δεν εχει αλλο κασέρι, όσοι ηταν να παρουν πηραν. Συνεχίστε τις ζωές σας. Ετσι κανατε και με το χρηματιστηριο φανταζομαι και φαγατε τα μουτρα σας όσοι μπήκατε όταν κρασαρε; Δε ξερω εγω ειμαι νέος σε ηλικία, ας μας πουν οι μεγαλύτεροι. 

Δε τα λεω καν με μίσος ή κακία τα παραπανω, να θορυβήσω θέλουν αυτούς που δε βλέπουν μπροστά τους γιατι ονειρευονται συνταξιοδότηση μέσω των crypto. Προσέξτε με το XRP, υπάρχει ανοιχτό νομικό μέτωπο με το SEC όχι με την πέρα ραχούλα. Οι δίκες ανατρέπονται απο μια στιγμη στην άλλη. Καλές οι μικρές νίκες για να παρει λιγο μπρος η τιμη αλλα τιποτα δεν τελειωσε. 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
  • Like 7
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαία διαβάζω κάπου στο Facebook για τον μασκ και τις τελευταίες του δηλώσεις όσον αφορά Bitcoin. Καποιοσ Ανέφερε το XRP για την χρησιμότητα του και το ποσο διαφορετικό είναι από το BitcoiN.το  τι σχόλια διαβάζω από κάτι Έλληνες από κάτω που γράφουν για απάτη στυλ (τι θέλω και το λέω το όνομα) κρυπτοβιου δεν μπορώ να τα διανοηθώ… έρχεται η ώρα η καλή…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Δε το ξερεις οτι για τον 1 την πληρώνουν οι πολλοι; Εχω βαρεθει να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια. Εχουμε απο τη μια τους παλιούς που γεμίζουν με αέρα τα μυαλά των άσχετων και οταν οι ασχετοι θα χασουν τα λεφτα τους θα ρθουν εδω και θα ζητανε τα ρέστα. Και εχουμε και απο την αλλη τους ασχετους που νομιζουν οτι θα κοιμηθουν 16/5 και 17/5 θα εχουν βγαλει λεφτα και για τα εγγονια τους.

Θα βρέξουν απο τον ουρανο αυτα τα λεφτα; Όχι κάποιος θα πρεπει να τα χασει και δύσκολα θα ειναι το μεγάλο ψάρι αυτό που θα τα χάσει.

Παίζουν τις οικονομιές τους στα crypto και μαλιστα τις παιζουν και στο XRP με δίκη ανοιχτή που μπορεί να έχει ακόμη και αρνητική έκβαση. 

Θες να ρισκάρεις; Ρίσκαρε κανεις δε θα σου πει το αντίθετο, αλλα παιξε λεφτα που απο τη στιγμη που θα ανεβουν στο ανταλλακτήριο θα ξερεις οτι τελος, τα εχασες. Πολλοι άσχετοι δε το αντιλαβάνονται αυτό και ερχονται εδω και κλαψουρίζουν, όταν λεω εδω εννοω στο φορουμ γενικά. Αφου ρε μαστορα θα σου λειψουν τα λεφτα που τα βαζεις μη τα βαζεις.

Πως να το κανουμε; Δε θα γινουν ολοι εκατομμυριουχοί από αυτό και πλούσιοι. Τωρα που μπαινουν και πιτσιρικια απο το tik tok ε ρε γλεντια, ερχεται το crash και θα γελαμε. Να σας δω οταν θα ειναι 1 μηνα στο κοκκινο ολα στον πάτο τι θα κανετε.

Τα λεμε και τα ξανα λεμε. ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΕΣ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΤΙΣ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΓΚΗ.

Δε χρειάζεται μυαλό, απλά τους τυφλώνει η απληστεία. Πάει το τρένο, έφυγε, δεν εχει αλλο κασέρι, όσοι ηταν να παρουν πηραν. Συνεχίστε τις ζωές σας. Ετσι κανατε και με το χρηματιστηριο φανταζομαι και φαγατε τα μουτρα σας όσοι μπήκατε όταν κρασαρε; Δε ξερω εγω ειμαι νέος σε ηλικία, ας μας πουν οι μεγαλύτεροι. 

Δε τα λεω καν με μίσος ή κακία τα παραπανω, να θορυβήσω θέλουν αυτούς που δε βλέπουν μπροστά τους γιατι ονειρευονται συνταξιοδότηση μέσω των crypto. Προσέξτε με το XRP, υπάρχει ανοιχτό νομικό μέτωπο με το SEC όχι με την πέρα ραχούλα. Οι δίκες ανατρέπονται απο μια στιγμη στην άλλη. Καλές οι μικρές νίκες για να παρει λιγο μπρος η τιμη αλλα τιποτα δεν τελειωσε. 

Εντάξει @thetiesthatbind σε γενικές γραμμές πολύ καλά τα έγραψες και χτύπησες και καμπανάκια γιατί πρέπει να συμβαίνει και αυτό για ευνόητους λόγους (έχουν μπει στην αγορά και νεότεροι άνθρωποι με λιγοστές εμπειρίες στη ζωή, συνεπώς καλά έκανες). Επίσης πολλές φορές που γράφουμε για συνταξιοδότηση και άλλα παρόμοια, το κάνουμε και με λίγο χιούμορ, για να "διασκεδάζουμε" τις ελπίδες αλλά και την αγωνία μας. Σίγουρα, το ορθό είναι να μην τοποθετούμε χρήματα που χρειαζόμαστε άμεσα, αλλά θεωρώ ότι οι περισσότεροι σίγουρα τα χρήματα που έχουμε επενδύσει τα χρειαζόμαστε. Εν γνώση μας το πράττουμε και αυτό πρέπει να ισχύει για όλους μας. Άλλωστε, αν δεν ρισκάρεις, το μόνο βέβαιο είναι δεν θα έχεις και καμία ελπίδα να αλλάξεις λίγο (έστω) τη ζωή σου. Όλα χρειάζονται αλλά πάντα με μέτρο και σύνεση. Εύχομαι σε όλους ψυχραιμία και τύχη, λοιπόν,  το ταξίδι έχει "δρόμο" ακόμα και το XRP μας, κατά πάσα πιθανότητα, δεν θα απογοητεύσει τις προσδοκίες μας. 

 

 

Επεξ/σία από spyroseva
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω εχω βαρεθει να ακουω τι δεν πρεπει να κανει καποιος εδω μεσα.Ειμαστε σε forum για το χρπ και οποιος γραφει εδω μεσα μπορει να γραφει οτι γουσταρει για το χρπ χωρις φυσικα να προσβαλει καποιον αλλον.Αν θελει να γκρινιαξει να γκρινιαξει αν θελει να ονειρευτει να ονειρευτει αν θελει να νομιζει ας νομιζει, αν θελει να ειναι παππους η πιτσιρικι ας ειναι αν θελει να βαλει πολλα η λιγα ας το κανει αν γνωριζει η δεν γνωριζει προβλημα δικο του αν θελει να χασει τα λεφτα του καλα θα  κανεις οπως και οταν γκρινιαξει παλι καλα θα κανει.κοιτατε την παρτυ σας και μην κανετε τους τροχονομους...Εγω θα πω καντε οτι θελετε ετσι κι αλλιως ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του.

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

@Christkg (διόρθωση) δέν είναι το ΧΡΠ για εσάς. Παρακαλώ πουλήστε τα και πάντε να πάρετε μπίτκοιν. 

Εγω μιλαω συμφωνα με το ποσα διαθεσιμα εδειχνε  κατα διαστηματσ οτι υπαρχουν..τωρα απο πισω τι παιζει και αν μπορουν να τα αγορασουν η αν θα γινει κατι αλλο..παρακαλω εφοσον εσεις το γνωριζετε ευχαριστως να τα πουλησουμε..αλλα για να υποδυκνυετε να παμε στο bitcoin.μαλλον ουτε εσεις γνωριζετε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτους που εχουν κουραστεί υπαρχει ενα κουμπάκι που σταματαει τη ενημέρωση, πατήστε το και μην ασχοληστε αν κουραστήκατε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...