Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όσοι είχανε διαβάσει τα παλιά μηνυματα,  είχα γράψει πως θα έρθει η στιγμή και θα καταρεύσει το μπίτκοιν και τότε θα ακούσουμε για αυτοκτονίες απο μαξιμαλιστές. Απο τώρα μέχρι μέσα καλοκαιριού θα ακούσουμε πολλά. Αυτή την στιγμή δέν τα κάνουνε γνωστά, άν και κάτι πήρε το αυτί μου τώρα με τον Μάσκ που οπου πολλοί ακύρωσαν την παραγγελεία τους στο Τέσλα. ¨εχετε το νού σας. 

@Fan τα μαρκετς τα κοιτάμε πάντα σε δολλάρια, είναι world reserve currency. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

 

@Fan τα μαρκετς τα κοιτάμε πάντα σε δολλάρια, είναι world reserve currency. 

Εμένα πάντως με βολεύει να τα υπολογίζω σε ευρώ, για να έχει συνάφεια με το υπόλοιπο portfolio μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι είχα πάει για ύπνο. Ξενύχτησα πολλές μέρες και δεν άντεξα τελικά. 

Βλέπω ή τιμή συμπεφτει με το γράφημα που είχα φτιάξει τον μαρτιο Απρίλιο. Είχα πει για τέλη Μαΐου η αρχές Ιουνίου. Για εκεί οδεύουμε. Να δούμε τι θα γίνει, θα αποσύρει ο Γκένσλερ την μήνυση η όχι;  

Φιλική συμβουλή για όσους κάνουν bitcoin mining.  Φροντίστε να αλλάξετε και να διαλέξετε Αμερικάνο pool. Σε λίγο καιρό θα το κυνηγήσουν έτσι και χρησιμοποιείτε κινέζικο πουλ (f2pool  παράδειγμα).

Το μινινγκ χρησιμοποιειτε για cyber attack και το θέμα nationale security θα χρησιμοποιηθεί εναντίων σας. Οπότε προσέξτε. 

Τόσα χρόνια ρωτάω την million dollar question "ποιος εποφελειτε από την λύση των αλγοριθμων του mining μπιτκοιν." και κανείς δεν με απαντά. Εγώ ξέρω φυσικά αλλά όλοι βλέπουν τα λεφτά που βγάζουν και δεν κάνουν ερωτήσεις. 

Εγώ σας προειδοποίησα . 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Τόσα χρόνια ρωτάω την million dollar question "ποιος εποφελειτε από την λύση των αλγοριθμων του mining μπιτκοιν." και κανείς δεν με απαντά. Εγώ ξέρω φυσικά αλλά όλοι βλέπουν τα λεφτά που βγάζουν και δεν κάνουν ερωτήσεις. 

Εγώ σας προειδοποίησα . 

Καλημέρα. 

Θες να πεις και σε μένα που δεν ξέρω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikopoup είπε

Νόμιζα πως ήθελες να πεις για κάτι άλλο. 

Ευχαριστώ για την απάντηση σου 

Στην αρχή που ξεκκίνησε η Ριπλ, ήθελε να βάλει mining και να χρησιμοποιείτε το hashrate για μελέτες πανεπιστιμίων και διάφορα άλλα εργαστήρια έρευνας. Κανένας όμως δέν μπορεί να απαντήσει και να αποδείξει το άν το hashrate χρησιμοποιείτε για καλό. Μέσα στον χρόνο θα δούμε πολλές αλλαγές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Στην αρχή που ξεκκίνησε η Ριπλ, ήθελε να βάλει mining και να χρησιμοποιείτε το hashrate για μελέτες πανεπιστιμίων και διάφορα άλλα εργαστήρια έρευνας. Κανένας όμως δέν μπορεί να απαντήσει και να αποδείξει το άν το hashrate χρησιμοποιείτε για καλό. Μέσα στον χρόνο θα δούμε πολλές αλλαγές. 

Αλλάζοντας θέμα, πιστεύω ότι αυτο που ειχες πει για Ιουνιο στο xrp παίζει σοβαρά. Το coin άντεξε εχθές στο 1,44 και ανέβηκε στο 1,55. Νομίζω πλησιάζει η ώρα για τα 2$. Δεν θέλω να το γρουσουζέψω αλλά νομίζω ότι πλησιάζει...

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...