Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε βλέπω κακό καλπασμό. Είμαστε οκ... υπάρχουν κάποια που έχουν μεγαλύτερη αύξηση αλλά υπάρχουν και αρκετά με μικρότερη. 

 

Και γενικά μη βλέπετε τα ωριαία και τα ημερήσια +-

Screenshot_20211006-102418.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά τι λέτε; 10% περιμένουμε αποδοση από ETF κάθε έτος😅😅😅

Και όλο αυτό ενώ υπάρχει και μια δική.

Τεσπα δική μου άποψη αυτo. Για μένα το θέμα είναι να πηγαίνει σταθερά και σωστά προς τα πάνω όχι από FOMO, αλλά λόγω σωστής επέκτασης δικτύου και ανάπτυξης συνεργασιών.

Επεξ/σία από shadowfax-1-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, vrkyriakos είπε

Εγώ να γίνω λίγο πεζός και να ρωτήσω γιατί, ενώ καλπάζει BTC κλπ, εμείς μένουμε στασιμοι και προς τα κάτω ?

Αν ξεκινάει νέο bull run συνήθως έτσι γίνεται, πρώτα το BTC ακολουθεί το etherium και μετά τα υπόλοιπα. Ειδικά εμείς έχουμε μια χρονοκαθηστέριση.

Επεξ/σία από eliascm21
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως προς το τέλος του μήνα κάνει καμία διόρθωση. Πάντως έσπασε την αντίσταση με δύναμη. Αν μπορέσει και το κρατήσει καλά είναι. Αλλιώς οι κύριοι θα πουλήσουν, μετά θα πέσει στα 39-40 και μετά θα ξανακάνει ένα τελευταίο μπάμ(αν δεν κρατήσει η αντίσταση, άν συνεχιστεί το μπούλραν, άν η αμερική αρχίσει πάλι να τυπώνει χρήματα, άν δέν γίνει καμία άλλη στραβή στον κόσμο)

@geoptik

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι προλάβατε την περασμένη εβδομάδα να βάλετε στο Bifrost τα ΣΓΒ, αφήστε τα εκεί στάκιγκ. Δέν βλέπω να ανεβαίνει ο % τόκος παραπάνω. Άν ανεβεί, ίσως μήν ανεβεί περισσότερο όπως την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν στο 3.8%. Τουλάχιστον περιμένουμε μέχρι τώρα το βράδυ της παρασκευής (εγώ τουλάχιστον) να δούμε αν βγει πουθενα περισσότερος τόκος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα χθες να κάνω συναλλαγή στο Uniswap για ένα ERC20 και πλήρωσα 100$ σε gas fees. Ένας φίλος μου το πλήρωσε δίπλα γιατί του έκανε fail TX. Και μιλάμε για μικροποσά έτσι. Δεν έχει μέλλον το ETH.

Το Flare Networks θα τους θάψει όλους. 

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, thetiesthatbind είπε

Πήγα χθες να κάνω συναλλαγή στο Uniswap για ένα ERC20 και πλήρωσα 100$ σε gas fees. Ένας φίλος μου το πλήρωσε δίπλα γιατί του έκανε fail TX. Και μιλάμε για μικροποσά έτσι. Δεν έχει μέλλον το ETH.

Το Flare Networks θα τους θάψει όλους. 

Σίγουρα και προσεύχομαι να γίνει επιτέλους δημόσια η λειτουργία του ΦΛΡ δυκτίου,.....θα τα ισοπεδώσει σίγουρα....

 

Εγώ όταν θέλω να κάνω μεταφορά ρευστού, τα μετατρέπω σε ΧΡΠ και τα μεταφέρω...ERC-20 τοκενς μεταφορά είναι φωτιά.... φυσικά άν δέν υπάρχει άλλος τρόπος εκεί που θες να μεταφέρεις , ε τότε αναγκαστικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Σίγουρα και προσεύχομαι να γίνει επιτέλους δημόσια η λειτουργία του ΦΛΡ δυκτίου,.....θα τα ισοπεδώσει σίγουρα....

 

Εγώ όταν θέλω να κάνω μεταφορά ρευστού, τα μετατρέπω σε ΧΡΠ και τα μεταφέρω...ERC-20 τοκενς μεταφορά είναι φωτιά.... φυσικά άν δέν υπάρχει άλλος τρόπος εκεί που θες να μεταφέρεις , ε τότε αναγκαστικά. 

Δεν ήθελα να μεταφέρω, για μεταφορά χρησιμοποιώ XLM ή XRP, να αγοράσω το LCX αλλά ήθελα να αποφύγω το KYC που απαιτούσε το LCX 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν κάνει διόρθωση το ακατανόμαστο, τότε θα συναντήσει αντίσταση στο 53κ 50κ 48κ. Δέν νομίζω να μπορέσει να πάει πιό κάτω αν και θα ήταν καλή διόρθωση. Έχει καλή αντίσταση εκεί στο 48κ. 

image.png.54e3f359bfa3447169c87e71f64fea88.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...