Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, fds123 είπε

Μια ερώτηση ... για να πάρουμε τα ELS πρέπει να έχουμε ledger wallet (usb stick) ?

Μπορείς και με xumm wallet. Το καλύτερο πορτοφόλι στον κόσμο για xrp.

Είναι φτιαγμένο για το xrpl

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panosbel είπε

Μπορείς και με xumm wallet. Το καλύτερο πορτοφόλι στον κόσμο για xrp.

Είναι φτιαγμένο για το xrpl

επισης να συμπληρωσω οτι και εγω που ειμαι ασχετος καταφερα να το κανω με το xumm.ειναι ευκολο και γινεται αρκετα γρηγορα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Sgb απο την bitrue μπορεις να αγοράσεις με χρημα; γιατι εγω τα χρπ τα εχω στην ρεβολουτ

Ναι μπορείς. Στέλνεις έμβασμα με ευρώ και μετά τα κάνεις USDT. Με εκείνα αγοράζεις από το ζευγάρι SGB/USDT

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Ναι μπορείς. Στέλνεις έμβασμα με ευρώ και μετά τα κάνεις USDT. Με εκείνα αγοράζεις από το ζευγάρι SGB/USDT

Ναι αυτό κατάλαβα και εγώ, ευχαριστώ

Μονο που τελικά δεν ξερω αν αξίζει και τι μελλον  έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Ναι αυτό κατάλαβα και εγώ, ευχαριστώ

Μονο που τελικά δεν ξερω αν αξίζει και τι μελλον  έχει.

Για εμένα αξίζει, γιατί πάντα θα υπάρχει ζήτηση για ένα crypto που μεταφέρει αξία σε ένα canary network.

Όλες οι πιο καινοτόμες εφαρμογές που θα προορίζοντια για το Flare θα ξεκινούν στο Songbird. Λόγω της πραγματικής αξίας που θα έχει το δίκτυο, θα υπάρχουν αρκετοί χρήστες που θα δοκιμάζουν τέτοιου είδους εφαρμογές.

Νομίζω ο περισσότερος κόσμος υποτιμάει το πόσο χρήσιμο είναι ένα τέτοιο δίκτυο. Ειδικά με την XRP κοινότητα που είναι από τις πιο supportive crypto κοινότητες. Που επίσης διψάει για εφαρμογές που επιτέλους θα μπορεί κάποιος να αποκτήσει παθητικό εισόδημα. Τόσα χρόνια δεν υπήρχε κάτι τέτοιο και τώρα θα γίνει το μεγάλο μπαμ με αρκετές εφαρμογές που μπορεί να φέρουν και mainstream κόσμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XRP army.....θα μας λούσουν με χρήμα....

Ξέρετε τί θα πεί 1ΕΞΦΙ = 235,275 ΣΓΒ ? .......... 1 ΣΓΒ = 0,56 δολλάρια.....τα 235,275 ΣΓΒ πόσα ? ..... 131 δολλάρια.... Ο_Ο ναι τι ειπατε παρακαλώ ; 

image.png.9dcff848680f3cdc1f1c62fb58a6356d.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

XRP army.....θα μας λούσουν με χρήμα....

Ξέρετε τί θα πεί 1ΕΞΦΙ = 235,275 ΣΓΒ ? .......... 1 ΣΓΒ = 0,56 δολλάρια.....τα 235,275 ΣΓΒ πόσα ? ..... 131 δολλάρια.... Ο_Ο ναι τι ειπατε παρακαλώ ; 

image.png.9dcff848680f3cdc1f1c62fb58a6356d.png

Φαντάζομαι δεν χρειάζεται να κάνουμε τίποτα και το exfi θα μας έρθει αυτόματα στο bifrost έτσι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panosbel είπε

Φαντάζομαι δεν χρειάζεται να κάνουμε τίποτα και το exfi θα μας έρθει αυτόματα στο bifrost έτσι ;

image.png.deca3a3ed8fe72ee42967f73fe038be9.png

 

Απολύτος τίποτα. Εύχομαι να τα έχετε στο Bifrost delegated γιατί ο ΤΟΚΟΣ θα μετρήσει οπότε όσα πιό πολλά έχουμε τόσο περισσότερα θα πάρουμε... Ο_Ο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...