Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συνδεθειτε με IP απο Ινδια οταν πατε να πληρωσετε το Euroleague pass και το κοστος ειναι ~55€ (Το χρεωνουν $69.99 , που παει $62.99 με το earlybird discount, αρα γυρω στα 55€).

Η συνδεση με IP απο αλλη χωρα απαιτειται μονο κατα την αγορα του πακετου. Οταν βλεπετε αγωνες, μπορειτε κανονικα με ελληνικη ip.

 

Δεν χρειαζεται καρτα απο αλλη χωρα ή διευθυνση. Αρκει μονο η ip.

 

Οσοι εχετε ηδη πληρωσει, μπορειτε να στειλετε μηνυμα και να σας ακυρωσουν τη συνδρομη(επιστρεφονται τα χρηματα). Μολις σας την ακυρωσουν, μπορειτε να κανετε νεα συνδρομη με Ινδικη IP στα 55€.

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 hours ago, haHa said:

Συνδεθειτε με IP απο Ινδια οταν πατε να πληρωσετε το Euroleague pass και το κοστος ειναι ~55€ (Το χρεωνουν $69.99 , που παει $62.99 με το earlybird discount, αρα γυρω στα 55€).

Η συνδεση με IP απο αλλη χωρα απαιτειται μονο κατα την αγορα του πακετου. Οταν βλεπετε αγωνες, μπορειτε κανονικα με ελληνικη ip.

Δεν χρειαζεται καρτα απο αλλη χωρα ή διευθυνση. Αρκει μονο η ip.

Οσοι εχετε ηδη πληρωσει, μπορειτε να στειλετε μηνυμα και να σας ακυρωσουν τη συνδρομη(επιστρεφονται τα χρηματα). Μολις σας την ακυρωσουν, μπορειτε να κανετε νεα συνδρομη με Ινδικη IP στα 55€.

Ωραίος την αγόρασα. Ελπίζω μετά όντως να μην υπάρχει θέμα με ελληνική ip αργότερα στους αγώνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, το Eurosport player κάνει £39 τον χρόνο και -στην Αγγλία- δείχνει και snooker, ποδηλασία κτλ.

Αν πληρώσεις με κάρτα που έχει billing address στο UK δικαιούσαι να βλέπεις το ίδιο πρόγραμμα (δηλαδή και Ευρωλίγκα) από οποιαδήποτε χώρα της ΕΕ. Εγώ ζω Αγγλία και έχω συνδρομή. Τις προάλλες δοκίμασε ο πατέρας μου κάνοντας log in από την Ελλάδα με τα δικά μου στοιχεία και έβλεπε ό,τι έβλεπα κι εγώ. Χωρίς vpn εννοείται. Οπότε λογικά χρειάζεσαι έναν γνωστό να σου πάρει τη συνδρομή από Αγγλία και μετά θα βλέπεις κανονικά από Ελλάδα χωρίς vpn.

Βέβαια λέει ότι αυτό ισχύει αν ταξιδεύεις στην ΕΕ. Αν μπαίνεις μόνιμα μόνο από Ελλάδα μπορεί και να σου το κόβουν, αν και το βρίσκω λίγο χλωμό. Επίσης άγνωστο τι θα γίνει με το Brexit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ίσως υπάρχει και μια τζάμπα λύση. Χθες στη bet365 έδειχνε κανονικά το Pao -Macadi. Δεν ξέρω αν έτυχε αλλά αν το άνοιξαν μπορεί κάποιος να κάνει εγγραφή , κατάθεση 5€ και να  βλέπει όλα τα παιχνίδια συν τα ελληνικά. Δεν υπάρχει όμως περιγραφή και επίσης η οθόνη είναι μικρή. Το παρακολουθώ και σας ενημερώνω. Έδειξε κανονικά και τον Ολυμπιακό με την Χίμκι.

Επεξ/σία από misailm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/10/2018 στις 12:25 ΠΜ, FilipposMD είπε

Λοιπόν, το Eurosport player κάνει £39 τον χρόνο και -στην Αγγλία- δείχνει και snooker, ποδηλασία κτλ.

Αν πληρώσεις με κάρτα που έχει billing address στο UK δικαιούσαι να βλέπεις το ίδιο πρόγραμμα (δηλαδή και Ευρωλίγκα) από οποιαδήποτε χώρα της ΕΕ. Εγώ ζω Αγγλία και έχω συνδρομή. Τις προάλλες δοκίμασε ο πατέρας μου κάνοντας log in από την Ελλάδα με τα δικά μου στοιχεία και έβλεπε ό,τι έβλεπα κι εγώ. Χωρίς vpn εννοείται. Οπότε λογικά χρειάζεσαι έναν γνωστό να σου πάρει τη συνδρομή από Αγγλία και μετά θα βλέπεις κανονικά από Ελλάδα χωρίς vpn.

Βέβαια λέει ότι αυτό ισχύει αν ταξιδεύεις στην ΕΕ. Αν μπαίνεις μόνιμα μόνο από Ελλάδα μπορεί και να σου το κόβουν, αν και το βρίσκω λίγο χλωμό. Επίσης άγνωστο τι θα γίνει με το Brexit.

Αγγλια εισαι; Θες αδεια για θεαση καναλιων. Που την αγοραζεις. Εισαι σιγουρος οτι δεν θα ερθει προστιμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

ειχε κανενας προβλημα στον αγωνα του Ολυμπιακου με κολλήματα; εγω ειχα πολλα σχεδον δεν μπορουσα να δω τον αγωνα απο το πρωτο δεκαλεπτο μεχρι 5 λεπτα πριν το τελος.. βλεπω με hdmi στην τηλεοραση και ειχα ριξει ποιοτητα στα 360p για να βλεπεται καπως, ενω στους αλλους αγωνες της euroleague ετρεχε σφαιρα στα 720p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, VagVene είπε

Καλησπερα,

ειχε κανενας προβλημα στον αγωνα του Ολυμπιακου με κολλήματα; εγω ειχα πολλα σχεδον δεν μπορουσα να δω τον αγωνα απο το πρωτο δεκαλεπτο μεχρι 5 λεπτα πριν το τελος.. βλεπω με hdmi στην τηλεοραση και ειχα ριξει ποιοτητα στα 360p για να βλεπεται καπως, ενω στους αλλους αγωνες της euroleague ετρεχε σφαιρα στα 720p

Είχα απίστευτα κολλήματα από την αρχή έως και στα μέσα της 4ης περιόδου, μετά έστρωσε κάπως. Τους άλλους 3 αγώνες τους έδειχνε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα και στα 720p. Από ότι διάβασα και στο basketforum όλοι όσοι έχουν euroleague TV είχαν τα ίδια κολλήματα. Κάποιοι "διαμαρτυρήθηκαν" και τους απάντησαν ότι βλέπουν τα κολλήματα, να κάνουν υπομονή και πως η τεχνική τους υπηρεσία προσπαθεί να τα διορθώσει. Ίσως για αυτό να έστρωσε στο τέλος. Ελπίζω να μην ξαναυπαρξουν.....

ΥΓ: Απίστευτη ευκολία το chromecast! Ανοίγω τον chrome στο λάπτοπ, συνδέομαι στη euroleague TV, βάζω το ματς, πατάω το τετραγωνάκι του cast και βλέπω το ματς στην τηλεόραση! Χωρίς καλώδια κλπ και ελεύθερο μετά το λάπτοπ να κάνεις ότι άλλο θέλεις, πχ σήμερα έβλεπα στην τηλεόραση το Ζαλγκίρις-Μπασκονια και ταυτόχρονα στο λάπτοπ τη Φενέρ.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aleksios είπε

Καλησπερα μπορειτε να μου πειτε αν παιζει σε τηλεοραση η πρεπει να εχω λαπτοπ για να κανω stream? Ευχαριστω.

Απο tv μονο με το app της ευρωλιγκας για ταμπλετ αν ειναι με tv box, δεν γνωριζω τι παιζει με smart tv,  αλλιως με το λαπτοπ με hdmi. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας ,

Ισχυει φετος το geoblocking η μπορουμε να βλεπουμε ολους τους αγωνες Παο και Οσφπ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sylas είπε

Καλησπερα σας ,

Ισχυει φετος το geoblocking η μπορουμε να βλεπουμε ολους τους αγωνες Παο και Οσφπ ?

Τα παντα ειναι ελευθερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 29/09/2018 at 15:21, Asevastos said:

Βγήκαν τα νέα season passes.

89.99 η EuroLeague Season, 99.99 μαζί με το EuroCup.

Γελαει ο κοσμος με την τιμη.

90 ευρω για μια διοργανωση που διαρκει 8 μηνες, δηλαδη 11+ ευρω/μηνα. Και για να δεις ελληνικες ομαδες μπλεκεις με VPN σου 'πα, μου 'πες και δε συμμαζευεται.

Πας βαζεις συνδρομητικη σε εναν απο τους παροχους που δινουν τα καναλια που δειχνουν Ευρωλιγκα και τελειωνει το θεμα...Εχεις και ελληνικο σχολιασμο, εχεις και Συριγο μετα τον αγωνα, εχεις κι ενα σωρο συνδρομητικα καναλια ακομα και εισαι κομπλε.

Συν οτι την μια χρονια που πηρα season pass, ειχαν τοσα προβληματα που αναγκαστηκα να διακοψω. Δεν ξερω αν βελτιωθηκαν απο τοτε, αλλα προσωπικα και μιση τιμη να το διναν δε θα το ξανακουμπαγα.

Επεξ/σία από YourTrueLegend
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...