Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, mitskitsamal είπε

Τι να πω αλλα λενε στον καθενα?

Τωρα δοκιμασα σε 3ο λογαριασμο και μου ειπαν να στειλω εμαιλ μιας και δεν το κανουν μεσω chat! Οτι να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα email για να ακυρώσουν τη συνδρομή μου και μου απάντησαν αυτό:

"

Thank you for contacting FEI.TV Support

We’re sorry to see you go.

We have opted you out of the renewal on your subscription and you will not be charged again.

Your account will allow access until 01-10-2019

Thank you for using FEI.TV, and we hope to have you back in the future.

Regards,
Wes FEI.TV Support

Wes Romoli"

 

Ουσιαστικά δεν έκαναν τίποτα και μάλιστα επεκτάθηκε η συνδρομή για μία μέρα (πρώτα έγραφε "Access Through: Sep 29, 2019.

Mε δουλεύουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kosmasdel είπε

Έστειλα email για να ακυρώσουν τη συνδρομή μου και μου απάντησαν αυτό:

"

Thank you for contacting FEI.TV Support

We’re sorry to see you go.

We have opted you out of the renewal on your subscription and you will not be charged again.

Your account will allow access until 01-10-2019

Thank you for using FEI.TV, and we hope to have you back in the future.

Regards,
Wes FEI.TV Support

Wes Romoli"

Ουσιαστικά δεν έκαναν τίποτα και μάλιστα επεκτάθηκε η συνδρομή για μία μέρα (πρώτα έγραφε "Access Through: Sep 29, 2019.

Mε δουλεύουν;

Ξαναστειλε, ο πρωτος υπαλληλος μου ειπε οτι δεν γινεται τιποτα. Μετα απο δυο τρεις ωρες ξαναστελνω και μου λεει ο υπαλληλος στειλε σε ενα mail κου μου εδωσε και θα ακυρωθει. Τελικα ο υπαλληλος με εξυπηρετησε μαλλον ο ιδιος μου απαντησε και στο mail. Ετσι εκανα την καταχωρηση. Μιλαω παντα για συνδρομη απο ελλαδα. Δεν ξερω τι παιζει με vpn κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, mitskitsamal said:

Ξαναστειλε, ο πρωτος υπαλληλος μου ειπε οτι δεν γινεται τιποτα. Μετα απο δυο τρεις ωρες ξαναστελνω και μου λεει ο υπαλληλος στειλε σε ενα mail κου μου εδωσε και θα ακυρωθει. Τελικα ο υπαλληλος με εξυπηρετησε μαλλον ο ιδιος μου απαντησε και στο mail. Ετσι εκανα την καταχωρηση. Μιλαω παντα για συνδρομη απο ελλαδα. Δεν ξερω τι παιζει με vpn κτλ.

Τελικά έκανα νέο account με άλλο email και αγόρασα την συνδομή. 30,60€ κόστισε.

Thanks genius_13 !

Επεξ/σία από kosmasdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα από το ίδιο το site (euroleague.tv) μου επέτρεψε να ακυρώσω την τρέχουσα (περσινή) συνδρομή μου και επι τόπου έκανα νέα χωρίς κανένα κόλλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω να προσθέσω τίποτα ουσίας στη συζήτηση αλλά πραγματικά δεν μπορούσα να μην γράψω και να σας ευχαριστήσω για αυτές τις πολύτιμες πληροφορίες. Με free vpn hola, σε Ρώσσικο server και το pass ELBIRD (όπως παραθέσατε) μου εξοικονομήσατε 65..  Από 100€ που σκόπευα να δαπανήσω, τελίκα 34,96 μου κόστισε το Premium Pass (θα δούμε και λιγο Προμηθέα στο Eurocup φέτος).

Σας ευχαριστώ πολύ!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/9/2019 στις 11:38 ΜΜ, genius_13 είπε

Τα πακέτα θα εμφανιστούν αυτόματα στα ρούβλια εάν έχεις κάνει σωστά την διαδικασία αλλαγής IP.  Το Hola περιέχει Ρώσικο Server δωρεάν.

Καθάρισε και την cache ή δοκίμασε με άλλον browser μόλις αλλάξεις IP.

Κατέβασα το Hola στο Android τάμπλετ και στο κινητό, μπαίνω από εκεί στη σελίδα της euroleague tv, και ενώ έχω φτιάξει νέο λογαριασμό με διαφορετικό mail, όταν φτάνω στο σημείο να πληρώσω με PayPal δεν με αφήνει να προχωρήσω, δεν δέχεται δηλαδή την πληρωμή. Αν μπω κανονικά με τον Chrome, η διαδικασία προχωράει και με αφήνει να πληρώσω τα χρήματα της συνδρομής στην Ελλάδα, τα 76,5€ δηλαδή.

Μήπως γνωρίζεις τι μπορεί να συμβαίνει;

Στα υπόψιν, μπήκα μέσω hola από Βουλγαρικό server και η τιμή είναι 27,16€ με το κουπόνι, αλλά δε με αφήνει να πληρώσω......

Καλά, γιατί οι Ρώσοι και οι Βούλγαροι πληρώνουν λιγότερα από εμάς; Μας θεωρεί λεφταδες η euroleague?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xxaris είπε

Στα υπόψιν, μπήκα μέσω hola από Βουλγαρικό server και η τιμή είναι 27,16€ με το κουπόνι, αλλά δε με αφήνει να πληρώσω......

27,19€ δουλεύει!

-----------------------------------------------------

Έλεγα φέτος να μη βάλω, αφού δε βλέπω τις δικές μας να πάνε μακριά.. Αλλά σε αυτή τη τιμή...

Κάτι αντίστοιχο και για NBA που θα είναι σαιζόν φωτιά και γίναμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, xxaris είπε

Κατέβασα το Hola στο Android τάμπλετ και στο κινητό, μπαίνω από εκεί στη σελίδα της euroleague tv, και ενώ έχω φτιάξει νέο λογαριασμό με διαφορετικό mail, όταν φτάνω στο σημείο να πληρώσω με PayPal δεν με αφήνει να προχωρήσω, δεν δέχεται δηλαδή την πληρωμή. Αν μπω κανονικά με τον Chrome, η διαδικασία προχωράει και με αφήνει να πληρώσω τα χρήματα της συνδρομής στην Ελλάδα, τα 76,5€ δηλαδή.

Μήπως γνωρίζεις τι μπορεί να συμβαίνει;

Στα υπόψιν, μπήκα μέσω hola από Βουλγαρικό server και η τιμή είναι 27,16€ με το κουπόνι, αλλά δε με αφήνει να πληρώσω......

Καλά, γιατί οι Ρώσοι και οι Βούλγαροι πληρώνουν λιγότερα από εμάς; Μας θεωρεί λεφταδες η euroleague?

Τελικά και αφού έκανα πολλές προσπάθειες να πληρώσω μέσω PayPal χωρίς να μπορεί να γίνει δεκτή η πληρωμή, έβαλα απευθείας τα στοιχεία της προπληρωμενης κάρτας, συμπληρώνοντας εκτός των άλλων, τη διεύθυνση κατοικίας μου στην Ελλάδα και μου την έκανε δεκτή την πληρωμή. Πλήρωσα 27.19€ μεσω Βουλγάρικης ip και ελπίζω να μην υπάρξει κάποιο πρόβλημα στο μέλλον. Προς το παρόν μου γράφει "upcoming" στα ματς της euroleague εν αντιθέσει με του Eurocup που γράφει "subscribe", οπότε όλα καλά για τώρα.

Πάντως είναι αρκετή η διαφορά στα χρήματα, 76,50€ - 27,19€ = 49,31€ δεν είναι και λίγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ως τρελλος φαν γιουρολιγκ,εκανα την διαδικασια με vpn hola/κινητο,premium pass με ρωσικη ip συνολο 35,50 περιπου,αν δεν θα εχουμε θεμα σε βαθος χρονου με αυτο(που διαβαζω οτι ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ),το ευχαριστω στον φιλο που το πρωτοεκανε ειναι πολυ ΛΙΓΟ,σε ευχαριστουμε παρα πολυ @genius_13η εκπτωση πραγματικα ειναι μεγαλη και βοηθας πολυ κοινο μπασκετικο εδω μεσα

 

ΥΓ.Η ακυρωση του τελευταιου subscribe μου εγινε με υπαλληλο στο chat της σελιδας σε 2 λεπτα max

Επεξ/σία από zisiskal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...