Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, LeukoSustima είπε

Καλησπέρα, μία ερώτηση επειδή τις τελευταίες μέρες τυχαία είδα ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα με το vpn να κάνεις τόσο φθηνή συνδρομή μέσω Τουρκίας. Σήμερα μπήκα στον πειρασμό να το δοκιμάσω και έφτιαξα revolut όπως είχε προταθεί εδώ στο θέμα για να κάνω τη συνδρομή με vpn στα 12.63 χωρίς έξοδα συναλλάγματος, την οποία και πραγματοποίησα χωρίς κάποιο πρόβλημα. Αυτό που δεν σκέφτηκα και θα ήθελα να ρωτήσω, επειδή ο λογαριασμός ήταν παλιός και είχα σαν χώρα την Ελλάδα παίζει να έχω κάποιο θέμα αργότερα? και επίσης χρειάζεται να μπαίνω πάλι με vpn για να παρακολουθήσω αγώνα? Η συνδρομή μου αυτή τη στιγμή φαίνεται ενεργή και δεν βλέπω κάτι προς το παρόν ενώ είμαι συνδεμένος με την κανονική μου ip.

Χωρις vpn ναι θα μπορεις να δεις, λογικα θα εχει on demand videos ανεβασμενα και τωρα οποτε μπορεις να το τσεκαρεις.

Προσωπικα δεν πιστευω να εχεις θεμα που ο λογαριασμος ηταν παλιοτερα στην Ελλαδα, θα ειχε μπλοκαριστει ηδη η πληρωμη. Αν μπορεις να δεις τωρα χωρις βπν θεωρω ολα καλα.

Αντε να δωσουν το 20% να παρουμε ετησια με ενα 10ρικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GREG10ARIS είπε

Χωρις vpn ναι θα μπορεις να δεις, λογικα θα εχει on demand videos ανεβασμενα και τωρα οποτε μπορεις να το τσεκαρεις.

Προσωπικα δεν πιστευω να εχεις θεμα που ο λογαριασμος ηταν παλιοτερα στην Ελλαδα, θα ειχε μπλοκαριστει ηδη η πληρωμη. Αν μπορεις να δεις τωρα χωρις βπν θεωρω ολα καλα.

Αντε να δωσουν το 20% να παρουμε ετησια με ενα 10ρικο

Ναι απ' ότι βλέπω μπορώ να δω on demand τώρα χωρίς vpn, απλά έλεγα μήπως αργότερα γίνει τίποτα γιατί μου κάνει εντύπωση που γίνεται αυτό χρόνια και δεν το έχουν πάρει πρέφα ή απλά δεν κάνουν τίποτα.

Επίσης απ' ότι βλέπω η συνδρομή θεωρείται active και λέει ότι ανανεώνεται αυτόματα κάθε χρόνο την ίδια ημέρα. Αν πατήσω cancel και αφαιρέσω την κάρτα από τους τρόπους πληρωμής θα μπορέσω να τη χρησιμοποιήσω σε άλλο λογαριασμό φίλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, LeukoSustima είπε

Ναι απ' ότι βλέπω μπορώ να δω on demand τώρα χωρίς vpn, απλά έλεγα μήπως αργότερα γίνει τίποτα γιατί μου κάνει εντύπωση που γίνεται αυτό χρόνια και δεν το έχουν πάρει πρέφα ή απλά δεν κάνουν τίποτα.

Επίσης απ' ότι βλέπω η συνδρομή θεωρείται active και λέει ότι ανανεώνεται αυτόματα κάθε χρόνο την ίδια ημέρα. Αν πατήσω cancel και αφαιρέσω την κάρτα από τους τρόπους πληρωμής θα μπορέσω να τη χρησιμοποιήσω σε άλλο λογαριασμό φίλου?

Η κάρτα δε νομίζω πως έχει σχέση με το λογαριασμό. Με το λογαριασμό μόνο το email είναι συνδεδεμένο.

Εγώ το κάνω 2-3 χρόνια αυτό με Τουρκία και δεν έχει υπάρξει θέμα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω νετφλιξ και γκουγκλ το αφηνουν, η καημενη η γιουρολιγκ θα το μπαναρει; Ξερουν οτι απ αυτους που μπαινουν στη διαδικασια να αγορασουν μεσω αλλης χωρας, ελαχιστοι θα αγοραζαν στην κανονικη τιμη οποτε ειναι παλι εσοδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2023 στις 9:58 ΜΜ, bartzokikos είπε

Καλησπέρα, η αγορά μεσω Τουρκίας πρέπει να γίνει με κάρτα revolut; Με μία <<κανονική>> κάρτα γίνεται;

Εγώ το κάνω μέσω revolut για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο, αλλά έχω διαβάσει πολλά σχόλια εδώ μέσω που το κάνουν κ μέσω ελληνικής κάρτας. Γενικά πάντως αν έχεις revolut κάνε το έτσι να ξεμπερδευεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/8/2023 στις 2:17 ΜΜ, Gkostas2007 είπε

Εγώ το κάνω μέσω revolut για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο, αλλά έχω διαβάσει πολλά σχόλια εδώ μέσω που το κάνουν κ μέσω ελληνικής κάρτας. Γενικά πάντως αν έχεις revolut κάνε το έτσι να ξεμπερδευεις.

ποια η διαδικασία για να χρησιμοποιησεις revolut? Βαζεις την καρτα σου στην εφαρμογή ? Τι αλλαζει απο το να το κανω απευθειας με ελληνικη καρταμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως , υπαρχει πρόβλημα αν χρησιμοποιησω ελληνικη καρτα; Δεν το ηξερε τοσα χρονια το κολπο με την vpn..εχει γουστο φετος που το ανακαλυψα να το αλλαξουν 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2023 στις 9:58 ΜΜ, bartzokikos είπε

Καλησπέρα, η αγορά μεσω Τουρκίας πρέπει να γίνει με κάρτα revolut; Με μία <<κανονική>> κάρτα γίνεται;

Με ελληνική κάρτα το είχα πέρσι. Δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Aggelos_INSM είπε

ποια η διαδικασία για να χρησιμοποιησεις revolut? Βαζεις την καρτα σου στην εφαρμογή ? Τι αλλαζει απο το να το κανω απευθειας με ελληνικη καρταμ

Αν περασει η ελληνικη κανενα προβλημα, απλα ισως κρατησει προμηθεια ή δωσει χειροτερο συναλλαγμα. Σε καθε περιπτωση με ρεβολουτ θα πληρωσεις τη χαμηλοτερη τιμη, οποτε αν εχεις χρησιμοποιησε την

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι' εγώ τα τελευταία 3-4 χρόνια με χρεωστική κάρτα πληρώνω μέσω Τουρκίας κοντά στα 12€ και χωρίς κανένα πρόβλημα. 

Αυτό που κάθε χρόνο ξεχνάω είναι αν φτιάχνω νέο email ή χρησιμοποιώ το ίδιο! Λολ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sarisn είπε

Κι' εγώ τα τελευταία 3-4 χρόνια με χρεωστική κάρτα πληρώνω μέσω Τουρκίας κοντά στα 12€ και χωρίς κανένα πρόβλημα. 

Αυτό που κάθε χρόνο ξεχνάω είναι αν φτιάχνω νέο email ή χρησιμοποιώ το ίδιο! Λολ 

Χωρις revolut 12€? Βαζεις και κουπόνι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/8/2023 στις 12:46 ΜΜ, Aggelos_INSM είπε

Ποσα σου τράβηξε ?

12,60€ αν θυμάμαι καλά!

Είναι ανάλογα αν προλάβεις κάποια προσφορά. Θυμάμαι αρκετοί είχαν προλάβει μία κοντά στα 10€, κάποιοι άλλοι κοντά στα 14€ όσο πλησίαζε η έναρξη της διοργάνωσης.

Επεξ/σία από Tario
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Tario είπε

12,60€ αν θυμάμαι καλά!

Είναι ανάλογα αν προλάβεις κάποια προσφορά. Θυμάμαι αρκετοί είχαν προλάβει μία κοντά στα 10€, κάποιοι άλλοι κοντά στα 14€ όσο πλησίαζε η έναρξη της διοργάνωσης.

Ξερουμε ποτε συνηθως τρεχει προσφορα? Αμεσως με το που ξεκινησει η σεζον ή αξιζει να περιμενω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...