Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Quote

Καλύτεροι είναι οι σπίκερ της Ευρωλίγκα. Μιλάνε για τον αγώνα και το τι γίνεται εκεί όχι για το τι έκανε ο παίχτης 5 χρόνια πριν στις διακοπές του. 

Αυτό ξαναπές το. Άπαξ και κάποιος συνηθίσει τους σπίκερ της Ευρωλίγκας θεωρώ πως πάρα πολύ δύσκολα θα ξαναγυρίσει στους Έλληνες. Εκτός του ότι οι περισσότεροι από τους τελευταίους είναι οριακά σχετικοί με το μπάσκετ (πχ. άντε να ξέρουν τι σχήμα έχει η μπάλα), έχουν και τα παραδοσιακά τους κολλήματα που cring-άρει το σύμπαν κάθε φορά που αρχίζουν το παραλήρημα. Αυτοί δε που όντως ξέρουν 2-3 πράγματα, φαντασιώνονται πως είναι ένα μείγμα Πόποβιτς, Νίκολιτς και Άουερμπαχ, κάτι που φαίνεται από τον τρόπο που σχολιάζουν το παιχνίδι.

Μακρυά. Μόνο ξένοι σπίκερ. Ορισμένοι από αυτούς παθιάζονται τόσο πολύ που ξεσηκώνουν τον τηλεθεατή ακόμα και σε αδιάφορους αγώνες.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, Bam1 είπε

Καλύτεροι είναι οι σπίκερ της Ευρωλίγκα. Μιλάνε για τον αγώνα και το τι γίνεται εκεί όχι για το τι έκανε ο παίχτης 5 χρόνια πριν στις διακοπές του. 
Έκανες εγγραφή με τουρκικό ; Αν ναι πες πως αν μπορείς 

Λοιπόν,

μόλις έκανα την πληρωμή μέσω revolut.

Η διαδικασία ήταν στο κινητό VPN.lat  (tr4-udp.vpn.lat) <-- αυτό δοκίμασα, μπήκα με chrome από το κινητό πάλι, μου εμφάνισε το ετήσιο, να βάλω την κάρτα μου, έβαλα revolut και κατευθείαν 599 λίρες τουρκίας (20,78 €).

Επιβεβαίωσα, μου τράβηξε τα χρήματα και ήρθε εμαιλ επιβεβαίωσης. Όλα αυτά σε 2 λεπτάκια.

 

Τώρα όσον αφορά για σπικερς Ευρωλίγκας θα το χαρώ, σήμερα.

υ.γ. Μπήκα από το κινητό κανονικά στην εφαρμογή, μου δείχνει τα παιχνίδια σούπερ. Θα το δοκιμάσω και αργότερα στο σπίτι, που θα το βάλω στο chromechast.

Επεξ/σία από zaf_4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, zaf_4 είπε

Λοιπόν,

μόλις έκανα την πληρωμή μέσω revolut.

Η διαδικασία ήταν στο κινητό VPN.lat  (tr4-udp.vpn.lat) <-- αυτό δοκίμασα, μπήκα με chrome από το κινητό πάλι, μου εμφάνισε το ετήσιο, να βάλω την κάρτα μου, έβαλα revolut και κατευθείαν 599 λίρες τουρκίας (20,78 €).

Επιβεβαίωσα, μου τράβηξε τα χρήματα και ήρθε εμαιλ επιβεβαίωσης. Όλα αυτά σε 2 λεπτάκια.

 

Τώρα όσον αφορά για σπικερς Ευρωλίγκας θα το χαρώ, σήμερα.

υ.γ. Μπήκα από το κινητό κανονικά στην εφαρμογή, μου δείχνει τα παιχνίδια σούπερ. Θα το δοκιμάσω και αργότερα στο σπίτι, που θα το βάλω στο chromechast.

Απ ότι κατάλαβα έχεις android. Σε εμένα δν δούλεψε (iOS) γιατί δεν είχε να επιλέξω, είχε μόνο 1server tr1 και σερνόταν κιόλας, 3 λεπτά έκανε loading το site. Θα το δοκιμάσω πάλι αργότερα που θα μπορώ. Σε pc υπάρχει αυτό το vpn ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, Bam1 είπε

Απ ότι κατάλαβα έχεις android. Σε εμένα δν δούλεψε (iOS) γιατί δεν είχε να επιλέξω, είχε μόνο 1server tr1 και σερνόταν κιόλας, 3 λεπτά έκανε loading το site. Θα το δοκιμάσω πάλι αργότερα που θα μπορώ. Σε pc υπάρχει αυτό το vpn ? 

ααα για ios δεν ξέρω, android και όλα κομπλέ.

hola vpn μου βγάζει error και windscribe, όπως και σε άλλους που διάβασα.

Το vpn.lat είναι μόνο για android/ios.

Επεξ/σία από zaf_4
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν όντως μετά από πολλές προσπαθείς έκανα 2 συνδρομές με τον τροπο που είπε το τσακάλι από πάνω.

Δοκίμασα παρά πολλά vpn και proxies free και πληρωμενα και κανενα δεν δουλεψε εκτος απο την παρακατω διαδικασια

1. μέσω android

2.vpn.lat

3.turkey

4.tr4-udp.vpn.lat

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και από μένα,

Sorry για το off-topic αλλά έκανα και γω φέτος συνδρομή με τις γνωστές μεθόδους από την γείτονα χώρα με επιτυχία και ενώ τώρα προσπαθώ να δώ live τους αγώνες για πρώτη φορά, αντιμετωπίζω ένα περίεργο πρόβλημα και εξηγούμε. Απο το android app στο κινητό όλα έιναι τέλεια χωρίς προβλήματα, αλλά όταν προσπαθώ να δω από το pc, κάθε φορά που πατάω σε ένα live αγώνα, φορτώνει το βίντεο για πάρα πολύ ώρα, μου δείχνει τον αγώνα για 3 δευτερόλεπτα την πρώτη φορά και μέτά παγώνει η είκονα. Αν ξανα κάνω load δεν μου δείχνει τίποτα και φορτώνει το video συνέχεια. Το δοκίμασα με 3 διαφορετικούς browser, chrome, firefox και opera και σε όλους συμβαίνει το ίδιο. ΄Εκανα clear cache όπως έλεγε το troublshooting του site της euroleuague χωρίς αποτέλεσμα. Το πιο περίργο που παρατηρώ είναι ότι την ώρα που φορτώνει το video, είναι σαν να μου τραβάει όλο το bandwidth (100 Μbps) γιατί όποια άλλη σελίδα πάω να ανοίξω μου εμφανίζει μήνυμα ''We’re having trouble finding that site.connection timed out''. Από laptop που δοκίμασα με Win 11 παίζει μια χαρά, άρα συμπεραίνω ότι το πρόβλημα είναι στο PC μου.

Όποια συμβουλή είναι καλοδεχούμενη γιατί το 99% της θέασης μου είναι στο pc και δεν μ'αρέσει να βλέπω απο κινητό, να κανω stream στην tv ή να συνδέω καλώδια από το laptop μου.

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από inuk35
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, zaf_4 είπε

Ναι, ναι promo code εννοούσα, έψαξα και εγώ χθες βράδυ και δεν βρήκα κάτι που να παίζει.

Οκ, οπότε με chromecast with google tv με ένοιαζε, να βάλω εκεί την εφαρμογή και να παίζει για να δω  κυρίως αγώνες ΠΑΟ, βαρέθηκα να ψάχνω λινκς που δεν παίζουν και κολλάνε.

Βέβαια δεν έχω συνηθίσει να ακούω speaker στα αγγλικά, ίσως και καλύτερα!

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Το Chromecast δουλευει κανονικα αδερφε το δοκιμασα σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Google_Idiot είπε

Λοιπόν όντως μετά από πολλές προσπαθείς έκανα 2 συνδρομές με τον τροπο που είπε το τσακάλι από πάνω.

Δοκίμασα παρά πολλά vpn και proxies free και πληρωμενα και κανενα δεν δουλεψε εκτος απο την παρακατω διαδικασια

1. μέσω android

2.vpn.lat

3.turkey

4.tr4-udp.vpn.lat

 

 

Καλημέρα.

 

Μόλις κατάφερα και το έκανα με τον συγκεκριμένο τρόπο από κινητό αλλά μόλις προσπαθώ να συνδεθώ από υπολογιστή χωρίς vpn βγαίνει το μήνυμα "oidcSigninError"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, _teo_ είπε

Καλημέρα.

 

Μόλις κατάφερα και το έκανα με τον συγκεκριμένο τρόπο από κινητό αλλά μόλις προσπαθώ να συνδεθώ από υπολογιστή χωρίς vpn βγαίνει το μήνυμα "oidcSigninError"

εγώ δεν είχα θέμα. προσπάθησε να μπεις ξανά με vpn όταν κανείς login. και αν δουλέψει απενεργοποίησε το και ξαναμπές. αν και δεν νομίζω ότι είναι αυτό το πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Google_Idiot είπε

εγώ δεν είχα θέμα. προσπάθησε να μπεις ξανά με vpn όταν κανείς login. και αν δουλέψει απενεργοποίησε το και ξαναμπές. αν και δεν νομίζω ότι είναι αυτό το πρόβλημα. 

Από το κινητό που ξαναμπήκα ενώ έχω το vpn, λειτουργεί κανονικά.

Από υπολογιστή προσπάθησα να συνδεθώ χωρίς vpn και βγήκε σφάλμα.

Υπάρχει περίπτωση να χρειαστώ και στον υπολογιστή vpn?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζετε αν μπορώ να κάνω εγγραφή στο Euroleague tv και να πληρώσω μόνο για να δω τον αγώνα Παναθηναικος-Ολυμπιακός? Δηλαδη για 24ωρη βαση?

 

Επισης η πληρωμη για να γινει θελει revolut ή μπορω και μεσω eurobank καρτα να την κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, airtrelomike13 said:

Γνωρίζετε αν μπορώ να κάνω εγγραφή στο Euroleague tv και να πληρώσω μόνο για να δω τον αγώνα Παναθηναικος-Ολυμπιακός? Δηλαδη για 24ωρη βαση?

 

Επισης η πληρωμη για να γινει θελει revolut ή μπορω και μεσω eurobank καρτα να την κάνω?

εχει daily pass με 7 ευρω και μηνιαιο με 15 ευρω. Δεδομενου ότι κάνουν νερά τα vpn εδώ και 1 ώρα που προσπαθώ, στο προτείνω. Με τον κλασικό τρόπο. Πληρώνεις με eurobank κανονικά άφοβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stavros750 είπε

εχει daily pass με 7 ευρω και μηνιαιο με 15 ευρω. Δεδομενου ότι κάνουν νερά τα vpn εδώ και 1 ώρα που προσπαθώ, στο προτείνω. Με τον κλασικό τρόπο. Πληρώνεις με eurobank κανονικά άφοβα

αφου κανω εγγραφη πρωτα σωστα? στην Εγγραφη να βαλω τα πραγματικά μου προσωπικά στοιχεία ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...