Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, airtrelomike13 said:

αφου κανω εγγραφη πρωτα σωστα? στην Εγγραφη να βαλω τα πραγματικά μου προσωπικά στοιχεία ή όχι?

Δεν χρειάζεται απαραίτητα να βάλεις προσωπικά στοιχεία, ο,τι θες. Εγγραφή ναι χρειάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 965
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, stavros750 είπε

Δεν χρειάζεται απαραίτητα να βάλεις προσωπικά στοιχεία

ε πως. αφου ζηταει first name και last name. Δηλαδη και πραγματικα να μη βαλω θα φανουν απο τη καρτα πληρωμης

Επεξ/σία από airtrelomike13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, airtrelomike13 said:

ε πως. αφου ζηταει first name και last name. Δηλαδη και πραγματικα να μη βαλω θα φανουν απο τη καρτα πληρωμης

Καμία υπηρεσία δεν κάνει διασταύρωση των 2 αυτών στοιχείων

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/10/2023 στις 11:36 ΜΜ, Aggelos_INSM είπε

Το Chromecast δουλευει κανονικα αδερφε το δοκιμασα σημερα

Είδα κανονικά σε Chromecast with Google tv, αξίζει φουλ να βλέπεις ματσαρες σαν τις χθεσινές.

Ακόμα προσπαθώ να συνηθίσω τον σπικερ, σε κάποια σημεία στο ντέρμπι των αιωνίων τον έχανα... αλλά σε άλλα ματς σπικερς μιλούσαν πιο καθαρά αγγλικά. 

Θέλει καιρό μέχρι να φύγει η επίδραση των άσχετων Ελλήνων σπικερς 🥳

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο χθεσινός ήταν υπέροχος. Εκτός από την ενέργεια που έβγαζε καθ' όλη τη διάρκεια του αγώνα, σε κάποια φάση στην αρχή έλεγε τι τυχερός είναι και πως είναι τιμή του που του δίνεται η δυνατότητα να μεταδώσει ένα τέτοιο ντέρμπι. 

Κάντε σύγκριση με τους αντίστοιχους ντόπιους με το ύφος χιλίων καρδιναλίων. 

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zaf_4 είπε

Είδα κανονικά σε Chromecast with Google tv, αξίζει φουλ να βλέπεις ματσαρες σαν τις χθεσινές.

Ακόμα προσπαθώ να συνηθίσω τον σπικερ, σε κάποια σημεία στο ντέρμπι των αιωνίων τον έχανα... αλλά σε άλλα ματς σπικερς μιλούσαν πιο καθαρά αγγλικά. 

Θέλει καιρό μέχρι να φύγει η επίδραση των άσχετων Ελλήνων σπικερς 🥳

Τρομερο ματς πραγματι.. Για 11 ευρω τσαμπα και ας μη καταλαβαινει κάποιος καθαρα τι λενε οι σπικερ.. Απο το να καθεσαι να ψαχνεις λινκ στο ιντερνετ που κολλανε και σου πετανε διαφημισεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, nzeppos είπε

Ο χθεσινός ήταν υπέροχος. Εκτός από την ενέργεια που έβγαζε καθ' όλη τη διάρκεια του αγώνα, σε κάποια φάση στην αρχή έλεγε τι τυχερός είναι και πως είναι τιμή του που του δίνεται η δυνατότητα να μεταδώσει ένα τέτοιο ντέρμπι. 

Κάντε σύγκριση με τους αντίστοιχους ντόπιους με το ύφος χιλίων καρδιναλίων. 

Επειδή μένω εξωτερικό, βλέπω Euroleague TV εδώ και χρόνια. Προφανώς δεν είναι τέλειοι (πχ θυμάμαι έναν που έλεγε Μακίσιτς τον παίκτη του Ολυμπιακού) και ξέρουν λιγότερα για τις ελληνικές ομάδες. Όμως έχουν αυτό που λείπει από τον ελληνικό φίλαθλο κόσμο γενικότερα, δηλαδή τον θαυμασμό για τους πρωταγωνιστές και τη δυσκολία που έχει αυτό που κάνουν. Θα κάνει λάθος ο διαιτητής; Θα πουν ότι έχουν δύσκολη δουλειά. Airball ο παίκτης; Θα σχολιάσουν την πίεση που υπάρχει. Και φυσικά, δεν υποστηρίζουν καμιά ομάδα και έτσι μπορούν να είναι πιο αντικειμενικοί, το οποίο βοηθάει και τον θεατή να μην φανατίζεται. 
 

Σε μερικά ματς έχουν και σχολιασμό από παίκτες (players view) που έχει κι αυτό ενδιαφέρον. 

Επεξ/σία από FilipposMD
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, 

Πήγα να ανοίξω σήμερα τυχαία ELTV και διαπίστωσα ότι με είχε πετάξει από παντού(Κινητό, Τηλεόραση, Υπολογιστή). 

Στην προσπάθεια να συνδεθώ ξανά, παίρνω το παρακάτω.Είδα κανονικά τους αγώνες της Πέμπτης - Παρασκευής.

image.png.ae8997315900f0c4f6fb69003720f187.png

Αντιμετωπίζει κανείς αντίστοιχο θέμα; 

Επεξ/σία από ntg14207
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, ntg14207 είπε

Καλησπέρα, 

Πήγα να ανοίξω σήμερα τυχαία ELTV και διαπίστωσα ότι με είχε πετάξει από παντού(Κινητό, Τηλεόραση, Υπολογιστή). 

Στην προσπάθεια να συνδεθώ ξανά, παίρνω το παρακάτω.Είδα κανονικά τους αγώνες της Πέμπτης - Παρασκευής.

image.png.ae8997315900f0c4f6fb69003720f187.png

Αντιμετωπίζει κανείς αντίστοιχο θέμα; 

Εμένα είναι οκ κανονικό... 

Δεν μπορείς να ξανακάνεις login? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Eldir13 said:

Εμένα είναι οκ κανονικό... 

Δεν μπορείς να ξανακάνεις login? 

Όταν προσπαθώ να κάνω login παίρνω το συγκεκριμένο σφάλμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, Eldir13 said:

Περίεργο... λες να μας πετάξει όλους τους "Τούρκους" σιγά σιγά??? 

Ελπίζω όχι. 

Όταν δοκίμαζω με δεδομένα, μπορώ και συνδέομαι. Όταν είμαι με το δίκτυο του σπιτιού μου, δεν περνάει. 

Σαν IP BAN μου φαίνεται. 

Βέβαια ούτε με VPN προχώρησε, δοκίμασα με URBAN VPN, όπου επίσης παίρνω το ίδιο σφάλμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, ntg14207 είπε

Ελπίζω όχι. 

Όταν δοκίμαζω με δεδομένα, μπορώ και συνδέομαι. Όταν είμαι με το δίκτυο του σπιτιού μου, δεν περνάει. 

Σαν IP BAN μου φαίνεται. 

Βέβαια ούτε με VPN προχώρησε, δοκίμασα με URBAN VPN, όπου επίσης παίρνω το ίδιο σφάλμα. 

Λοιπόν τελικά με πέταξε και μένα ξαφνικά στη μία τηλεόραση, γιατί το έχω σε δύο... ενώ στην άλλη και στο κινητό, δούλευε κανονικά... δοκίμασα να το ξαναβάλω και το πήρε κανονικά στο φινάλε... 

Βέβαια προσπάθησα να μπω από chrome στο λογαριασμό μου, μέσω πληρωμένου PIA VPN που είχα κάνει την εγγραφη το Σεπτέμβριο και μου έβγαζε το γνωστό error. 

Ένα τέλη μπήκα κανονικά χωρίς VPN στο λογαριασμό, και τον έδειχνε κανονικά σε ισχύ... ελπίζω να μην γίνει καμία λαλακια και να το έχουμε κανονικά όλο το χρόνο. 

Στις 6/10/2023 στις 10:27 ΠΜ, Bam1 είπε

@Eldir13 Ότι και να δοκίμασα δεν δούλεψε με vpn ( iOS και pc ) , το άφησα και τελικά έκανε ανανέωση όπως τη προηγούμενη χρόνια μέσω Τουρκίας . 20.89 € 

 

 

 

Καλό αυτό... και εγώ θα το αφήσω, δεν κάνω ακύρωση, γιατί βλέπω ότι δεν μπορώ να μπω με το πληρωμένο VPN που το είχα κάνει το Σεπτέμβριο... Μάλλον μας πήρανε χαμπάρι, δεν εξηγείται αλλιώς... 

Επεξ/σία από Eldir13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/10/2023 στις 10:22 ΠΜ, G30RGE είπε

Κατεβάστε VPN.LAT από play store. Στην Τουρκία έχει 4 επιλογές. tr1-udp.vpn.lat, tr2-udp.vpn.lat, tr3-udp.vpn.lat, tr4-udp.vpn.lat. Δοκίμασα να φτιάξω για έναν φίλο εχθές και στην σελιδα της euroleague tv δεν προχώρησε με τις επιλογές tr1 και tr2 αλλά προχώρησε με την επιλογη tr4-udp.vpn.lat.

Τη διαδικασία την έκανα μεσω chrome ανοίγοντας καρτέλα ανώνυμης περιήγησης. Κόστος 600 λίρες ~ 21 ευρώ. Πληρωμή με revolut.

Σε ευχαριστώ πολύ ήταν το μόνο που δούλεψε να είσαι καλά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...