Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 961
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, Stelaras1993 said:

Πάρα πολυ ευκολα απο iphone σε chrome ανώνυμο με revolut και με free trial panda vpn μιας βδομάδας.  

image.png

Τέλειος, έκανα reactivate την τουρκική που είχα απενεργοποιήσει day one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά Nba μέσω τουρκικής IP και Revolut τζίφος. Έκανα αρκετές προσπάθειες να πληρώσω με Revolut αλλά πάντα έβγαζε μήνυμα λάθους. Εννοείται το ίδιο ισχύει και σε προσπάθεια πληρωμής από ελληνικές κάρτες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παίξει ποτέ αυτό; Θυμάμαι παλιά (πολύ παλιά) που έβαζα NBA pass μέσω Καναδά και γλύτωνα κανα 20άρι αλλά για Τουρκία δεν είχα δοκιμάσει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πέρυσι θυμάμαι ότι το Nba δεν ήταν διαθέσιμο στην Τουρκία. Νομίζω φέτος είναι η πρώτη χρονιά. Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά θυμάμαι πέρυσι αυτό το μήνυμα μου έβγαζε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/10/2023 στις 2:08 ΜΜ, Gkostas2007 είπε

Αν παρακολουθείς το θρεντ, οι μισοί εδώ μέσα δεν μπορούν να κάνουν συνδρομή με τούρκικη VPN ή ταλαιπωρούνται πάρα πολύ μέχρι να το καταφέρουν. Αντιθέτως τα προηγούμενα χρόνια απλά με ένα hola έκανες την συνδρομή στο τσακ μπαμ. Προφανώς η EL θέλει να περιορίσει πλέον αυτό το φαινόμενο και έχει βάλει δικλείδες ασφαλείας.

μέσω κινητού(android) και VPN.lat ήταν θέμα 5λεπτου, πάντως για μένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιβεβαιώνω, μέσω κινητού με vpn.lat και voucher PV15 με Revolut στα 17,50€

 

πρέπει να αφαιρέσω τη πιστωτική από το σύστημα τους??? (μη με χρεώσει αυτόματα σε ένα χρόνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως πάνε τα πράγματα μάλλον σε συμφέρει να σε χρεώσει αυτόματα σε ένα χρόνο, αρκεί φυσικά να το κάνει σε τιμή Τουρκίας. 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σε όλους,

Από iPhone με Panda VPN free trial (Τουρκία) + Safari + πληρωμή με N26 ανανέωσα με 20€ σε λιγότερο από 1 λεπτό την υπάρχουσα συνδρομή μου (που σημειωτέον πριν ανανεώσω και στο site και στο app μου έβγαζε το ποσό των 89,99€ που όμως θα το έδινα καθότι 1. Ολυμπιακός και 2. οι περιγραφές της Nova είναι τρισάθλιες).

IMG_5563.jpeg

Επεξ/σία από futurefunk2010
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quote

ανανέωσα με 20€ σε λιγότερο από 1 λεπτό την υπάρχουσα συνδρομή μου (που σημειωτέον πριν ανανεώσω και στο site και στο app μου έβγαζε το ποσό των 89,99€

Να υποθέσω ότι είχες ήδη τουρκική συνδρομή από πέρσι και τα 90 ευρώ στα εμφάνιζε επειδή έμπαινες χωρίς VPN. Αν όμως το άφηνες να ανανεώσει από μόνο του, λογικά θα πλήρωνες τιμή Τουρκίας. Ή τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει από τα προηγούμενα μηνύματα.

Πιστεύω ότι η αυτόματη ανανέωση θα παίξει μεγάλο ρόλο για του χρόνου, λόγω του χαμού που έγινε φέτος με τα VPN. Μέχρι τώρα δεν είχε παρουσιαστεί η ανάγκη γιατί όλοι γράφονταν με τη μία με VPN και απλώς έψαχναν τα κουπόνια του -20%. Του χρόνου όμως βλέπω να λέμε κι ευχαριστώ αν χωρίς κόπο πληρώσουμε 16-20 ευρώ για αυτόματη ανανέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλέον δουλεύει κανονικά με το VPN super, κατεβασμένο απο Huawei app gallery... ευτυχώς είχα προλάβει και έκανα ετήσιο στις 8/9 με 10.47.... δεν είχε αυξηθεί ακόμα.... 

Επεξ/σία από Eldir13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μας, σας "πέταξε" έξω καθόλου κανέναν από εσάς η euroleague εφαρμογή σήμερα?

Η αλήθεια είναι ότι παρακολούθησα χθες Μπάρτσα-Ρεάλ και ΔΕΝ έκλεισα την εφαρμοφή στην τηλεόραση (η οποία μένει σε stand by mode). Τώρα που την έκλεισα και ξανάνοιξα μου γράφει "no content".

επιπλέον πάω να κάνω login από browser και κινητό και μου βγάζει πάλι "connection failed, please refresh the page" ΄ακριβώς όπως όταν προσπαθούσα με vpn να κάνω συνδρομή μέσω Τουρκίας (επιτυχώς...έως σήμερα...)

Έγινε το μοιραίο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...