Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα,

απο την Πέμπτη τρώω το παρακάτω άκυρο απο τη σελίδα της euroleague tv. Όταν μπαίνω με οποιαδήποτε συσκευή απο τη διεύθυνση του σπιτιού μου (web & app). Με VPN τουρκίας πάλι έφαγα άκυρο. 

image.png.e2313ee3da1e1f4dfb090007fdccc396.png

Με 4G βλέπω οτι με βάζει κανονικά. Παίζει να με έχουν μπλοκάρει λόγω του τούρκικου account?

 

Επεξ/σία από moshelas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, moshelas said:

Καλημέρα,

απο την Πέμπτη τρώω το παρακάτω άκυρο απο τη σελίδα της euroleague tv. Όταν μπαίνω με οποιαδήποτε συσκευή απο τη διεύθυνση του σπιτιού μου (web & app). Με VPN τουρκίας πάλι έφαγα άκυρο. 

image.png.e2313ee3da1e1f4dfb090007fdccc396.png

Με 4G βλέπω οτι με βάζει κανονικά. Παίζει να με έχουν μπλοκάρει λόγω του τούρκικου account?

 

Είναι κάτι που έχει συμβεί και σε μένα αρκετές φορές στο παρελθόν με ακριβώς την ίδια συμπεριφορά, δεν έπαιζε από την IP σου σπιτιού μου. Δεν βρήκα ποτέ κάποια λύση, μετά από κάποιες μέρες, έφτιαχνε μόνο του. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Από κινητό ή τάμπλετ σβήσε τα cookies κλπ. και θα παίξει λογικά. Αυτό έκανα εγώ τουλάχιστον όταν μου εμφάνιζε αυτό το μήνυμα. Στην τηλεόραση το μόνο που έχει χρειαστεί να κάνω είναι απλά login εκ νέου (και αν θυμάμαι καλά μάλιστα απλά σκάναρα το QR που εμφάνισε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/12/2023 στις 2:15 ΜΜ, sarisn είπε

Ανανέωσα μόλις κι' εγώ για 1 χρόνο μέσω Τουρκίας. Μια χαρά 😃.

Παιδιά μπορεί κάποιος να εξηγήσει τη διαδικασία για τουρκικό λογαριασμό; Ευχαριστώ! 

upd:  το έκανα! Απίστευτο λειτουργεί! ❤️

Επεξ/σία από Rebirth
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, airtrelomike13 είπε

ισχύει ότι ο Ντορσει έκλεισε στο Παναθηναικο?

Ας μην ξεφύγουμε από το θέμα του παρόντος thread. Υπάρχουν άλλα threads για αθλητική κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2024 στις 11:59 ΠΜ, airtrelomike13 είπε

ισχύει ότι ο Ντορσει έκλεισε στο Παναθηναικο?

Ετσι ακουγεται αλλα λογικα απτο καλοκαιρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, draculias είπε

Ο άλλος απαντά κιόλας...

Μη σπαμάρετε το topic.

Μην το βλεπεις αν εχεις προβλημα . Αν υπαρχει θεμα θα επέμβει admin, κατσε στα αβγα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Aggelos_INSM said:

Μην το βλεπεις αν εχεις προβλημα . Αν υπαρχει θεμα θα επέμβει admin, κατσε στα αβγα σου

Ας περάσω με κόκκινο, μακριά είναι τα άλλα αυτοκίνητα, μην ανακατεύεσαι, αν με δει ο τροχονόμος θα με σταματήσει

Ελλάς το μεγαλείο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, draculias είπε

Ας περάσω με κόκκινο, μακριά είναι τα άλλα αυτοκίνητα, μην ανακατεύεσαι, αν με δει ο τροχονόμος θα με σταματήσει

Ελλάς το μεγαλείο σου

Το πως το έφερες στο εθνικιστικό κομματι και εφερες και αυτο το παραδειγμα ουτε εσυ δε το ξερεις . Καλο βραδυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει σωτηρία, κύριοι admins ρίξτε μας (και τα δικά μου εννοείται) στα offtopic παρακαλώ να συνεχιστεί σωστά το νήμα, στρουθοκαμηλισμός τεστοστερόνη και χαζομάρα δεν ευνοούν το υγιές  κουβεντολόι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα feedback κι από εμένα για euroleague tv μέσω Τουρκίας.

Μπήκα από pc με VPN με τούρκικη ip και έκανα ένα account με το email μου. Επέλεξα την ετήσια συνδρομή η οποία με τον κωδικό PV15 είχε έκπτωση 15%. Δεν είχα βάλει αρχικά χώρα διαμονής, ήταν optional, ενώ στον τρόπο πληρωμής που ήταν με χρεωστική κάρτα επέλεξα χώρα Ελλάδα με τον τ.κ μου. Στην επιβεβαίωση που πέταξε για να βάλω κωδικούς τράπεζας δεν ανέφερε ποσό χρέωσης (έλεγε 0,00 usd), αν και πριν στο checkout έλεγε 510 λίρες, το προχώρησα αφού είχα μέσα μόνο 20 ευρώ, μπήκα μετά στις κινήσεις και χρέωσε τελικά 17 ευρώ και κατι ψιλά. Κατέβασα το app στο tv box, έβαλα τον κωδικό που έδωσε στη σελίδα ενεργοποίησης για tv στον browser και παίζει κομπλέ.

Έκανα cancel τη συνδρομή, διέγραψα και την κάρτα από τους τρόπους πληρωμής και είναι ενεργή η υπηρεσία έως τον Ιανουάριο του 2025.

Επεξ/σία από musiccc444
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...