Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Rebirth είπε

Μου βγάζει no content available. Εχει κάνεις λύση; 

Κάνεις αναγκαστική διακοπή, και ξαναμπαίνεις, εκεί ζητάει να ξανακάνεις login... ξανακάνεις και είσαι έτοιμος.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Eldir13 είπε

Κάνεις αναγκαστική διακοπή, και ξαναμπαίνεις, εκεί ζητάει να ξανακάνεις login... ξανακάνεις και είσαι έτοιμος.... 

Ευχαριστώ. Έκανα ακόμα και uninstall το app στην τιβι, έχασα την πρώτη περίοδο αλλά κάποια στιγμή λειτούργησε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Rebirth είπε

Ευχαριστώ. Έκανα ακόμα και uninstall το app στην τιβι, έχασα την πρώτη περίοδο αλλά κάποια στιγμή λειτούργησε. 

Γενικά χθες πρέπει να έφαγε σκάλωμα. Και μένα τα ίδια, αλλά έφτιαξε μετά από λίγο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Gkostas2007 είπε

Γενικά χθες πρέπει να έφαγε σκάλωμα. Και μένα τα ίδια, αλλά έφτιαξε μετά από λίγο.

Ας ευχηθώ να ήταν γενικότερο θέμα, γιατί γενικά έπαιζε κανονικά. Θενκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Έχω ενεργή ετήσια συνδρομή την οποία έκανα με τουρκικό VPN η οποία λήγει 10/02. Υπάρχει όπως βλέπω η δυνατότητα αυτόματης ανανέωσης. Γνωρίζεται αν η νέα χρέωση θα είναι σε τουρκική λίρα ή θα χρεωθώ το κανονικό ποσό του ετήσιου pass; Τέλος γνωρίζει κάποιος να μας πει αν το hola vpn έχει κάποιο θέμα και αν ναι, να προτείνει μια εναλλακτική; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, robievan είπε

Καλησπέρα παιδιά. Έχω ενεργή ετήσια συνδρομή την οποία έκανα με τουρκικό VPN η οποία λήγει 10/02. Υπάρχει όπως βλέπω η δυνατότητα αυτόματης ανανέωσης. Γνωρίζεται αν η νέα χρέωση θα είναι σε τουρκική λίρα ή θα χρεωθώ το κανονικό ποσό του ετήσιου pass; Τέλος γνωρίζει κάποιος να μας πει αν το hola vpn έχει κάποιο θέμα και αν ναι, να προτείνει μια εναλλακτική; 

χρησιμοποιώ urban vpn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, kostasbar1 είπε

χρησιμοποιώ urban vpn

Δυο ερωτήσεις για τα VPN παιδιά. Το vpn μπαίνει και σε smart tv (τύπου Google TV m) ή μιλάμε για λαπτοπ; Εκ ακ δωρεάν αυτά; Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά μπαίνει αν ο συγκεκριμένος VPN provider έχει Android app, αλλά δεν το χρειάζεσαι. Το VPN είναι μόνο για να γραφτείς στη Euroleague TV. Δεν απαίτειται για να βλέπεις. Άρα κάνε την εγγραφή σε ένα laptop ή ένα κινητό και μετά βάλε το Euroleague app στην smart TV σου και δες αγώνες απευθείας, χωρίς VPN. Το ίδιο ισχύει για οποιαδήποτε άλλη συσκευή.

Τώρα για το αν είναι δωρεάν το VPN είναι άλλη ιστορία. Κάποια είναι, άλλα όχι και κυρίως δεν είναι σίγουρο ποια θα δουλέψουν κατά την εγγραφή. Διάβασε τις προηγούμενες σελίδες να δεις τι πρότεινε ο καθένας και κάνε τις δοκιμές σου, ξεκινώντας από τα δωρεάν VPN.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά, είχα ετήσια συνδρομή μέσω VPN Τουρκίας, η οποία λήγει μέσα Φεβρουαρίου. Όταν μπαίνω στη σελίδα της Euroleague, βλέπω τις συνδρομές σε €. Η χώρα εγγραφής είναι Τουρκία. Αν αφήσω να τρέξει η αυτόματη ανανέωση, γνωρίζει κάποιος αν θα χρεωθώ με βάση την τουρκική μειωμένη τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/2/2024 στις 10:25 ΜΜ, robievan είπε

Καλησπέρα παιδιά, είχα ετήσια συνδρομή μέσω VPN Τουρκίας, η οποία λήγει μέσα Φεβρουαρίου. Όταν μπαίνω στη σελίδα της Euroleague, βλέπω τις συνδρομές σε €. Η χώρα εγγραφής είναι Τουρκία. Αν αφήσω να τρέξει η αυτόματη ανανέωση, γνωρίζει κάποιος αν θα χρεωθώ με βάση την τουρκική μειωμένη τιμή;

Αυτό είναι κάτι το οποίο είχα και εγώ απορία αλλά για να είμαι σίγουρος πάντα θέλω να βλέπω τις τιμές σε τουρκικές λίρες πριν προχωρήσω με την ανανέωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 01/02/2024 at 22:25, robievan said:

Καλησπέρα παιδιά, είχα ετήσια συνδρομή μέσω VPN Τουρκίας, η οποία λήγει μέσα Φεβρουαρίου. Όταν μπαίνω στη σελίδα της Euroleague, βλέπω τις συνδρομές σε €. Η χώρα εγγραφής είναι Τουρκία. Αν αφήσω να τρέξει η αυτόματη ανανέωση, γνωρίζει κάποιος αν θα χρεωθώ με βάση την τουρκική μειωμένη τιμή;

 

59 minutes ago, sarisn said:

Αυτό είναι κάτι το οποίο είχα και εγώ απορία αλλά για να είμαι σίγουρος πάντα θέλω να βλέπω τις τιμές σε τουρκικές λίρες πριν προχωρήσω με την ανανέωση!

Μέσω Τουρκίας έχω κάνει και εγώ αλλά Σεπτέμβριο. Η πληρωμή έγινε μέσω revolut και κάθε χρόνο ίδια μέρα μου κάνει αυτόματα ανανέωση με χρέωση σε ευρώ που προκύπτει από ισοτιμία ευρώ με τούρκικη λίρα. Φέτος ήτανε 13,50€ περίπου.

Αν έχετε κάνει πληρωμή με revolut (ή αντίστοιχη κάρτα) και έχετε αμφιβολίες τότε αφήστε στην κάρτα μικρότερο πόσο των 20-25 ευρώ και αν πάει να τραβήξει μεγαλύτερο ποσό για τη συνδρομή θα φάει άκυρο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα, κάνω την διαδικασία με το τουρκικό VPN αλλά δεν έχει "ανοιχτά" τα κουτάκια να συμπληρώσω στοιχεία κάρτας (μιας χρήσης revolut). Και έτσι δεν μπορεί να ολοκληρωθεί.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...