Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, imr είπε

Προσπαθω να βαλω με vpn τουρκιας αλλα αφου επιλεψω πλανο μου βγαζει "500 error something wrong try again later" η κατι τετοιο.

Εχει κανενας ιδεα? ειμαι με windscribe vpn 

Το βγαζει και σε εμενα, παροτι εχω πληρωσει κανονικα τη συνδρομη. Οι υπολοιποι βλεπετε χωρις προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδώ παίζει μια χαρά αυτή τη στιγμή. Μήπως έχει κάποιο προσωρινό θέμα η Ευρωλίγκα αφού βγάζει 500άρι λάθος; Για την περίπτωση του VPN πάντως, αν δεν στρώσει μάλλον είναι καλή ιδέα να δοκιμαστούν κι άλλοι servers, με προτίμηση στους VPN.lat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Εδώ παίζει μια χαρά αυτή τη στιγμή. Μήπως έχει κάποιο προσωρινό θέμα η Ευρωλίγκα αφού βγάζει 500άρι λάθος; Για την περίπτωση του VPN πάντως, αν δεν στρώσει μάλλον είναι καλή ιδέα να δοκιμαστούν κι άλλοι servers, με προτίμηση στους VPN.lat.

Δηλαδη που το βλεπεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Υποθετω οτι κατι φταιει στο vpn. Στο ελληνικο απο τον υπολογιστη δουλευει κανονικα

Δοκιμασα με hola και windscribe. καποια αλλη δωρεαν επιλογη?

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρίξε μια ματιά στις προηγούμενες σελίδες, έχουν αναφερθεί αρκετές, όμως είναι όλες trial and error. Η vpn.lat ήταν αυτή που συνήθως είχε την μεγαλύτερη τύχη.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κατέχω για να το εξηγήσω τεχνικά, αλλά μη ψάχνετε δεξιά και αριστερά για εναλλακτικά vpn apps.

Και εγώ εδώ έμαθα για την ύπαρξη του windscribe, το πάλεψα αρκετές φορές (όπως και άλλοι χρήστες), παίξτε με τις επιλογές πρωτόκολλων  που δίνει, κάποια στιγμή, με την ίδια διαδικασία που ακολουθείτε πάντα, τα καταφέρνει και μπαίνει στο τουρκικό site με τουρκικές λίρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα δουλεψε με vpn lat.

Βεβαια δεν με χρεωσε την καρτα, εκανε μονο το 0 ευρω verification. Θα χρεωθει αυτοματα η να το ξαναβαλω?

Edit περασε με την δευτερη, κανω cancel to subscription για το autorenew?

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, imr είπε

Προσπαθω να βαλω με vpn τουρκιας αλλα αφου επιλεψω πλανο μου βγαζει "500 error something wrong try again later" η κατι τετοιο.

Εχει κανενας ιδεα? ειμαι με windscribe vpn 

Κατέβασε το vpn.lat για android (δεν ξέρω αν υπάρχει και στο app store).

EDIT: Sorry δεν είχα δει ότι ειπώθηκε ήδη!

Επεξ/σία από sarisn
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, sarisn said:

Κατέβασε το vpn.lat για android (δεν ξέρω αν υπάρχει και στο app store).

EDIT: Sorry δεν είχα δει ότι ειπώθηκε ήδη!

Ναι δούλεψε με τη μία με vpn.lat. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν το διαβάζω σωστά, αλλά νομίζω έχει σημασία πότε ξεκίνησες τη συνδρομή σου. Αν ήταν πέρσι το Δεκέμβρη, τότε καταλαβαίνω ότι η ανανέωση βγαίνει κάτι λιγότερο από 20 ευρώ με ημερολογιακή ισχύ 12 μηνών (δηλαδή όχι μέχρι το τέλος της τωρινής σεζόν).

Αν πατήσεις Cancel θα έχεις πρόσβαση μέχρι 12/12 και μετά λογικά θα μπορείς να ανανεώσεις για το υπόλοιπο της σεζόν όποτε θέλεις. Πιθανώς με τη χαμηλότερη χρέωση που περιμένουμε γύρω στο τέλος του πρώτου γύρου (όπως αναφέρθηκε στην προηγούμενη σελίδα). Οπότε αν κάνεις Cancel τώρα, θα πρέπει να περιμένεις την έκπτωση με κίνδυνο να χάσεις κάποια παιχνίδια αφού έχουμε ακόμα 4 αγωνιστικές για τη λήξη του πρώτου γύρου.

Επειδή όσες φορές πήρα συνδρομή Ευρωλίγκας (ακόμα και τότε που είχε 30-35 ευρώ για Ελλάδα) πάντα το έκανα πριν την αρχή της σεζόν, δεν είμαι σίγουρος αν η λογική τους είναι "12 μήνες" ή "τρέχουσα σεζόν", αφού για μένα ήταν πάντα το ίδιο. Για παράδειγμα στο NFL pass αν θυμάμαι καλά πάντα είναι μέχρι το τέλος της σεζόν.

Οπότε στην περίπτωση της Euroleague θα έλεγα ότι αν ξεκίνησες πέρσι το Δεκέμβρη, τότε άστο να ανανεώσει από μόνο του. Άλλωστε δεν ξέρουμε τι τιμές θα έχει το early bird του χρόνου το Σεπτέμβρη, σίγουρα όχι χαμηλότερες από τα 12-17 ευρώ που είχε φέτος, άρα μικρή η διαφορά από τα 20 που θα δώσεις τώρα.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...