Προς το περιεχόμενο

Logitech Z211 2.1 speakers + Logic Backpack 15.6 Σύνολο 20€ [ΤΕΛΟΣ]


dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα

Η παραγγελία σου είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή!

Μαιλ απο χθες το απογευμα...σε μενα δεν εχουν τα ηχεια, που?...στο καταστημα συνταγματος δεν εχουν τα ηχειακια...

Μας κοροοιδευουν ωμα!!!

Πρεπει να παραγγειλουμε καμια 50αρια ατομα μια ακριβη τηλεοραση να παει σε ενα απομακρισμενο καταστημα και οταν στειλουν για παραλαβη να απαντησουμε ...συγγνωμη ειμαι μερικως ετοιμος για παραλαβη μαζι με ενα screenshot με τα σημερινα!!!

Αντιποινα, να μαθουν να μην κοροιδευουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, buuren είπε

Καλημερα

Η παραγγελία σου είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή!

Μαιλ απο χθες το απογευμα...σε μενα δεν εχουν τα ηχεια, που?...στο καταστημα συνταγματος δεν εχουν τα ηχειακια...

Μας κοροοιδευουν ωμα!!!

Πρεπει να παραγγειλουμε καμια 50αρια ατομα μια ακριβη τηλεοραση να παει σε ενα απομακρισμενο καταστημα και οταν στειλουν για παραλαβη να απαντησουμε ...συγγνωμη ειμαι μερικως ετοιμος για παραλαβη μαζι με ενα screenshot με τα σημερινα!!!

Αντιποινα, να μαθουν να μην κοροιδευουν!

Φίλε εγώ έκανα 2 παραγγελίες στο Σύνταγμα (μία για εμένα και μία για έναν φίλο που δεν είχε υπολογιστή όσο έτρεχε η προσφορά) και έλαβα χθές πως η μία (η πρώτη που έκανα) ήταν μερικώς έτοιμη (με την τσάντα όπως εσένα). Σήμερα έλαβα πως η πρώτη παραγγελία είναι έτοιμη, ενώ κανένα update για την δεύτερη.

Εννοείται πως το κατάστημα, ακόμαι και που είναι στο κέντρο δεν θα έχει 50+ τεμάχια για άμεσες παραλαβές...

Μην αγχώνεσαι, η εκτιμόμενη ημέρα παραλαβής είναι (αν παράγγειλες Σ/Κ) Τρίτη-Παρασκευή. Τι τρέχει και αν παραλάβεις αύριο-μεθαύριο; Εξάλλου το ανέφερε όταν έδινες παραγγελία.

Επεξ/σία από JoannisV
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανά διαθέσιμα, λέει τελευταία κομμάτια. Εγώ μόλις έκανα μια παραγγελία για παραλαβή από το κατάστημα Ιωαννίνων και μου ήρθε κανονικά Mail επιβεβαίωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάλι δεν πρόλαβα.....Ουαααααα

και μέσα σε 8 λεπτά νέα δεδομένα...

Έβγαλε νέα τεμάχια και πρόλαβα. Ουράαααααααα...

Αρκεί να μην μου γειώσουν την παραγγελία και ξαναγυρίσουμε στην αρχική συναισθηματική κατάσταση

Επεξ/σία από parker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα μερικώς έτοιμη λεει με τα ηχεια να ειναι σε εκκρεμότητα απο παμπλικ του the mall. τωρα να ειναι σε εκκρεμότητα και απ οτι βλεπω σημερα ξαναεβγαλαν την προσφορά χωρις να διαθετουν τα ηχεια δε μπορω να το καταλαβω, θα δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάνεις αν μπορώ να χρησιμοποιήσω για ρεύμα έναν από αυτούς τους 2 φορτιστές?

Ο ένας είναι του κινητού Xiaomi και ο άλλος του ταμπλετ chuwi

IMG_20180918_150639.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, sokelas είπε

Ξέρει κάνεις αν μπορώ να χρησιμοποιήσω για ρεύμα έναν από αυτούς τους 2 φορτιστές?

Ο ένας είναι του κινητού Xiaomi και ο άλλος του ταμπλετ chuwi

IMG_20180918_150639.jpg

Και στα 2 Αμπερ δουλευει και στα 3 Αμπερ δουλευει.(αυτα εχεις)

Το δοκιμασα σε τηλεοραση στο usb της και απο εκεί δουλεύει.

Δηλαδη και με 0,5Αμπερ δουλευει.

Εκκρεμεί να το δοκιμασω με usb otg απο κινητο!Το Honor 6x εχει "γυρισει" σκληρο δισκο χωρις εξωτερικη τροφοδοσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα ηχεια λενε για τηλεοραση; εχω μια 42αρα όχι κατι ιδιαίτερο 3-4 ετων. αν μπουνε παυουν να λειτουργούν της τηλεορασης η λειτουργούν ενισχυτικά;

Επεξ/σία από someone-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, someone- είπε

τα ηχεια λενε για τηλεοραση; εχω μια 42αρα όχι κατι ιδιαίτερο 3-4 ετων. αν μπουνε παυουν να λειτουργούν της τηλεορασης η λειτουργούν ενισχυτικά;

Αν τα συνδέσεις στα ακουστικά της tv , που εκεί να τα βάλεις, 99% θα δουλεύουν αυτά και όχι της tv εκτός και αν η tv σου μέσα από το menu στις ρυθμίσεις ήχου επιτρέπει να παίζουν και τα δύο ή όποιο απο τα δύο θέλεις. Ψάξτο λίγο. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ηρθε μηνυμα πριν λιγο να παω να τα παραλαβω, πηρα 2 τεμαχια..
χθες μου ειχε ερθει ενα αλλο για  μερικη παραλαβη μονο τα ηχεια....
σημερα φερανε και τις τσαντες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, sokelas είπε

Ξέρει κάνεις αν μπορώ να χρησιμοποιήσω για ρεύμα έναν από αυτούς τους 2 φορτιστές?

Ο ένας είναι του κινητού Xiaomi και ο άλλος του ταμπλετ chuwi

IMG_20180918_150639.jpg

 

15 λεπτά πριν, skatopaido είπε

παιδια να ρωτησω κατι ψιλοακυρο?τα ηχεια πανω σε xiaomi powerbank 2a θα παιζουν ?να γινουν ''φορητα'' ας πουμε

Αποτι λέει πανω στο wooferακι χρειάζεται 5V 1,5A ρεύμα οπότε θα δουλεύει ο φορτιστής απο το xiaomi αν είναι 1,5A και πάνω.

Οσο για το powerbank,  φίλε, το ίδιο σκέφτηκα και γω. Δουλεύει μια χαρά δοκιμασμένο. Μην σου πω οτι βγάζει και λίγο πιο δυνατό ήχο απο όταν το συνδέω στη θύρα usb του υπολογιστή για ρεύμα!

_20180918_165043.JPG

Επεξ/σία από dimitris1090t
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...