Προς το περιεχόμενο

The NSO (Nintendo Switch Online) Family Plan Initiative: Insomnia Edition


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να ρωτήσω κάτι,
στο switch εχω 2 users, εναν δικο μου και εναν τις κοπέλας μου.
Επειδη το κόβω οτι θα μου αρχισει τα θελω και εγω να παιξω online κλπ και επειδη δεν μου αρεσει να "παιζουν" με τα στατς μου :P
μπορω να συνδεσω το nintendo id μου και στον δικο της user? η εκανα λαλακια και επρεπε να καπαρωσω 2 θεσεις απο το family plan? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

@mansa2k @Desmond Kind @nomes @Edel @aris4me @GeorgeMan @jon_pallis

Επειδή μου έχετε στείλει μηνύματα 2-3 άτομα σχετικά με το αν θα ανανεώσουμε τη συνδρομή κλπ, να ενημερώσω κι εδώ ότι θα ανανεώσουμε κανονικά με τα ίδια δεδομένα που ξεκινήσαμε πέρυσι. Η συνδρομή λήγει στις 22/09/2019 και θα έλεγα να περιμένουμε μέχρι την τελευταία στιγμή, μήπως και παίξει καμία εκπτωτική προσφορά, λόγω του ενός έτους NSO κλπ.

Θα κάνω ανανέωση εγώ λίγο πριν λήξει και θα στείλω μήνυμα στον καθένα σας για τα περαιτέρω.

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, Malthador said:

@mansa2k @Desmond Kind @nomes @Edel @aris4me @GeorgeMan @jon_pallis

Επειδή μου έχετε στείλει μηνύματα 2-3 άτομα σχετικά με το αν θα ανανεώσουμε τη συνδρομή κλπ, να ενημερώσω κι εδώ ότι θα ανανεώσουμε κανονικά με τα ίδια δεδομένα που ξεκινήσαμε πέρυσι. Η συνδρομή λήγει στις 22/09/2019 και θα έλεγα να περιμένουμε μέχρι την τελευταία στιγμή, μήπως και παίξει καμία εκπτωτική προσφορά, λόγω του ενός έτους NSO κλπ.

Θα κάνω ανανέωση εγώ λίγο πριν λήξει και θα στείλω μήνυμα στον καθένα σας για τα περαιτέρω.

Εμένα count me out please. :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, GeorgeMan said:

Εμένα count me out please. :-) 

Οκ, οι 4 που έκαναν like είναι μέσα υποθέτω, Desmond King και aris4me επίσης είναι μέσα, οπότε υπάρχει μια άδεια θέση, αν υπάρχει κάποιο άλλο μέλος που ενδιαφέρεται μου γράφει εδώ ή σε ΠΜ.

Edit: Δεν υπάρχει κενό πλέον, την θέση του GeorgeMan θα την πάρει ο NickTG.

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Οκ, οι 4 που έκαναν like είναι μέσα υποθέτω, Desmond King και aris4me επίσης είναι μέσα, οπότε υπάρχει μια άδεια θέση, αν υπάρχει κάποιο άλλο μέλος που ενδιαφέρεται μου γράφει εδώ ή σε ΠΜ.

Edit: Δεν υπάρχει κενό πλέον, την θέση του GeorgeMan θα την πάρει ο NickTG.

Τέλεια!

Δεν προβλέπω μείωση ή προσφορά ωστόσο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Οκ, οι 4 που έκαναν like είναι μέσα υποθέτω, Desmond King και aris4me επίσης είναι μέσα, οπότε υπάρχει μια άδεια θέση, αν υπάρχει κάποιο άλλο μέλος που ενδιαφέρεται μου γράφει εδώ ή σε ΠΜ.

Edit: Δεν υπάρχει κενό πλέον, την θέση του GeorgeMan θα την πάρει ο NickTG.

αν βγει καποιος εκτος πριν την ανανεωση βαλε και εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κι εγώ θα το έψηνα, αλλά οκ θα ανανεώσω σόλο αν είναι, έχω λίγους μήνες βάλει δοκιμαστικά δεν είχα πάρει χαμπάρι την οικογενειακή φάση 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγω αυτο σκεφτηκα. Αλλα γιατι πρεπει 8αδα; εκτος απο το να μας ερθει πιο φθηνά; γιατι προς το παρόν ειμαστε 3 που θελουμε. Για εμενα κ παλι γλυτωνω λεφτα. Απο 18 να δωσω 10 παλι γλυτωνω😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
27 minutes ago, iceman33221 said:

Κ εγω αυτο σκεφτηκα. Αλλα γιατι πρεπει 8αδα; εκτος απο το να μας ερθει πιο φθηνά; γιατι προς το παρόν ειμαστε 3 που θελουμε. Για εμενα κ παλι γλυτωνω λεφτα. Απο 18 να δωσω 10 παλι γλυτωνω😊

Γιατί και 4 ευρώ το χρόνο πολλά είναι για αυτά που προσφέρει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...