Προς το περιεχόμενο

Sennheiser GSP 302 Gaming Headset 28,61€


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να στε καλά παιδιά πρώτη φορά αγορά από Amazon Γερμανίας και δεν γνώριζα. Χρήματα ακόμα δεν τράβηξε από την κάρτα αλλά όπως γράφετε τα περνουν με την αποστολή. Για τα ακουστικά διάβασα τα καλύτερα reviews. Τα θέλω για πολύωρο gaming και μουσική το μικρόφωνο δεν θα το δουλέψω. Από ότι βλέπω έχουν 76 ευρώ στο skroutz πάει 80 με μεταφορικά. Αρκετά κάτω δηλαδή αν τα στείλουν δεν είναι καθόλου άσχημα. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, Arkin είπε

Να στε καλά παιδιά πρώτη φορά αγορά από Amazon Γερμανίας και δεν γνώριζα. Χρήματα ακόμα δεν τράβηξε από την κάρτα αλλά όπως γράφετε τα περνουν με την αποστολή. Για τα ακουστικά διάβασα τα καλύτερα reviews. Τα θέλω για πολύωρο gaming και μουσική το μικρόφωνο δεν θα το δουλέψω. Από ότι βλέπω έχουν 76 ευρώ στο skroutz πάει 80 με μεταφορικά. Αρκετά κάτω δηλαδή αν τα στείλουν δεν είναι καθόλου άσχημα. 

τα GSP-300 έχει στο skroutz, αυτά του νήματος είναι τα GSP-302 αλλά δεν ξέρω τι διαφορές έχουν η αλήθεια είναι, εξωτερικά ίδια μου φαίνονται εάν δεν μου διαφεύγει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, axouu είπε

τα GSP-300 έχει στο skroutz, αυτά του νήματος είναι τα GSP-302 αλλά δεν ξέρω τι διαφορές έχουν η αλήθεια είναι, εξωτερικά ίδια μου φαίνονται εάν δεν μου διαφεύγει κάτι.

Ειναι ακριβώς ίδια σε χαρακτηριστικά τα 300 301 302. Αλλάζει μονο το αισθητικό λίγο τα 302 είναι ματε. Παλι μιλάμε για εξαιρετική τιμή. Μόνο μείον για μένα ότι δεν βγαίνει το μικρόφωνο το οποίο δεν θα χρησιμοποιήσω καθόλου αλλά τουλάχιστον σηκώνεται και δεν ενοχλεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα τσίμπησα και εγώ νωρίτερα σήμερα πριν δημοσιευτεί εδώ.

Αν τα στείλει θα είναι θαύμα αλλά ποτέ δεν ξέρεις! 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς τι γίνεται σε περίπτωση που πάνε να χρεώσουν την κάρτα για να τα στείλουν, αν η κάρτα δεν έχει χρήματα μέσα; Σε ειδοποιούν οτι θα ξαναδοκιμάσουν να τραβήξουν τα λεφτά ή ακυρώνουν την παραγγελιά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κατοχος των gsp 300 αλλα και των sennheiser game zero μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ βολικα, απομονωση ηχου πολυ καλη και το μικρόφωνακι της sennheiser οτι καλυτερο υπαρχει σε headset παιδια.. στα 28 ευρω ουτε του παπα ... 

gsp 300 301 302 303 313 ολα τα ιδια ειναι μονο το χρωμα αλλαζει

Επεξ/σία από Aprosarmostos7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λάθος τιμές πιο παλιά από το amazon ξέρει κανείς εάν τελικά τα έστειλαν έστω και με την λάθος τιμή; Νομίζω πως είχα δει κάποια προσφορά από amazon εδώ πιο παλιά που τελικά αποδείχθηκε λάθος τιμή και τελικά δεν τα έστειλαν σε όσους είχαν παραγγείλει αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, axouu είπε

Σε λάθος τιμές πιο παλιά από το amazon ξέρει κανείς εάν τελικά τα έστειλαν έστω και με την λάθος τιμή; Νομίζω πως είχα δει κάποια προσφορά από amazon εδώ πιο παλιά που τελικά αποδείχθηκε λάθος τιμή και τελικά δεν τα έστειλαν σε όσους είχαν παραγγείλει αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Αν είναι λάθος δεν στέλνει η Amazon.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, carolosjk είπε

Γνωρίζει κανείς τι γίνεται σε περίπτωση που πάνε να χρεώσουν την κάρτα για να τα στείλουν, αν η κάρτα δεν έχει χρήματα μέσα; Σε ειδοποιούν οτι θα ξαναδοκιμάσουν να τραβήξουν τα λεφτά ή ακυρώνουν την παραγγελιά;

Σου στελνουν mail οτι η πληρωμη απετυχε και να δοκιμασεις νεα καρτα/τροπο πληρωμης. Αν θυμαμαι καλα σου δινουν μια διορια 24ωρων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, carolosjk είπε

Γνωρίζει κανείς τι γίνεται σε περίπτωση που πάνε να χρεώσουν την κάρτα για να τα στείλουν, αν η κάρτα δεν έχει χρήματα μέσα; Σε ειδοποιούν οτι θα ξαναδοκιμάσουν να τραβήξουν τα λεφτά ή ακυρώνουν την παραγγελιά;

 

4 ώρες πριν, iCyd είπε

Σου στελνουν mail οτι η πληρωμη απετυχε και να δοκιμασεις νεα καρτα/τροπο πληρωμης. Αν θυμαμαι καλα σου δινουν μια διορια 24ωρων.

Περίπου 5 μέρες έχεις διορία να πληρώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, iddqdiddqd είπε

Μη σκας, δεν έχασες τίποτα. Είναι μόνο μέσα στη Γερμανία (και αντίστοιχα στο .co.uk μόνο αγγλία). Είναι κοντά 5 χρόνια που έχουν κόψει τα free προς τρίτες χώρες (με τίποτα εξαιρέσεις τύπου Γαλλία-Βέλγιο, Γερμανία-Αυστρία).  

Δωρεαν μεταφορικα απο €29 σε Germany - Austria - Belgium - Liechtenstein - Luxembourg - The Netherlands

Και απο €39 Denmark - Sweden - Finland - Czech Republic - Poland

Ολη η ευρωπη δλδ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...