Προς το περιεχόμενο

Sennheiser GSP 302 Gaming Headset 28,61€


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, alexhs gk είπε

Λέτε να αξίζει να βάλουμε εξπρές? Πήρα δύο κομμάτια και το σκέφτομαι.

Παίζει να περιμένουμε κάνα τρίμηνο, οι δύο βδομάδες θα μας χαλάσουν;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα πόδια ξεκινάνε να τα φέρουν μάλλον, 😛  έριξα και εγώ μια μιας και στα Razer 7.1 έκοψε τ ένα αυτακι μετά από 1 χρόνο και μαδούσε χειρότερα από σκύλο.... Με ύφασμα θα ήταν τέλεια αυτά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Metaksas είπε

Με τα πόδια ξεκινάνε να τα φέρουν μάλλον, 😛  έριξα και εγώ μια μιας και στα Razer 7.1 έκοψε τ ένα αυτακι μετά από 1 χρόνο και μαδούσε χειρότερα από σκύλο.... Με ύφασμα θα ήταν τέλεια αυτά πάντως.

Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει το surround αλλά τα Sennheiser δεν έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, Μακιαβέλλι said:

Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει το surround αλλά τα Sennheiser δεν έχουν.

βαζεις το razer surround και εχεις καλυτερο αποτελεσμα απο τις σκατο καρτες ηχου που εχουν ολα αυτα τα ακουστικα.

ακομα καλυτερα αν εχει καλη καρτα ηχου η μητρικη ενεργοποιεις απο εκει το surround.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικιά μου γνώμη, αν θέλετε κάτι σχετικό με surround ενεργοποιήστε το Windows Sonic for Headphones από τα Windows 10. Έχω τα cloud 2, αλλά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ το 7.1 Surround γιατί πολύ απλά μου φαίνεται απαράδεκτο. Ήμουν σε stereo μέχρι που μπήκε αυτή η λειτουργία στα Windows 10.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τσιμπισα κ εγω 2 ζευγαρακια.

11 hours ago, axouu said:

Σε λάθος τιμές πιο παλιά από το amazon ξέρει κανείς εάν τελικά τα έστειλαν έστω και με την λάθος τιμή; Νομίζω πως είχα δει κάποια προσφορά από amazon εδώ πιο παλιά που τελικά αποδείχθηκε λάθος τιμή και τελικά δεν τα έστειλαν σε όσους είχαν παραγγείλει αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Στο παρελθον μ εχει πει φιλος οτι ειχανε βαλει φωτογραφικη μηχανη που κοστιζει 1000 ευρω, 200 ευρω και μια χαρα παραλαβανε. 29 Δεκεμβριου μου εμφανισε οτι θα ερθουν. Τα παραγγειλε φιλος απο Γερμανια.

Επεξ/σία από Aggeluska
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα και εγώ δύο παρόλο που δεν τα έχω ανάγκη μιας και πήρα την προηγούμενη βδομάδα καινούρια.

Αφού όμως αν θα παραλάβουμε θα παραλάβουμε Χριστούγεννα, θα είναι φοβερά για δώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, GnG είπε

Σε αυτό το unboxing δειχνει να εχει ανταπτορα μεσα

Ειχα δοκιμασει ενα τετοιο ανταπτορα (αγορασμενο ξεχωριστα) αλλα δεν δουλεψε στο PS4. Το μικροφωνο ηταν νεκρο. Δεν ξερω εαν αυτος ειναι διαφορετικός βεβαια. 

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...