Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο από σήμερα το macOS Mojave


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα θα ήθελα να ζητήσω τη βοήθεια από οποίο φίλο μπορεί κ έχει λίγο χρόνο κ διάθεση κ εξηγούμαι!

Εχει η κόρη μου που αντιμετωπίζει προβλήματα ορασησ ένα MacBook Pro 13 mid 2010 που χρησιμοποιεί για το σχολείο της κ όπως ξέρετε δεν μπορεί να δεχτεί αυτόματα το os Mohave το οποίο θα τη βοηθούσε σημαντικά με τη λειτουργία dark mode.

Διάβασα τους τρόπους με τους οποίους μπορεί κάποιος να κάνει εγκατάσταση του λειτουργικού σε συσκευές που δεν υποστηρίζονται πλέον αλλά επειδή δεν έχω εμπειρία μου φαίνονται περίπλοκα έως κ ακατανόητα!

Εδω λοιπόν ζήτω τη βοήθεια οποίου φίλου μπορεί κ έχει λόγο χρόνο για να μην κάνω κασκαντέριλικια κ τα καταστρέψω όλα να με βοηθούσε στην εγκατάσταση.

Μενω Β.προαστεια κ κερνάω καφέ ,κρουασάν ή ότι άλλο 🥐

Ευχαριστω Γιαννης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 26/10/2018 στις 11:38 ΠΜ, arisikaria είπε

Mήπως υπαρχει οδηγος για καθαρή εγκατάσταση του MacOS Mojave σε macbook pro απο MacOS  High Sierra versions 10.13.6

Τι εννοεις καθαρη? κατεβασε το mojave κανε το ρεστορε απο το βοηθημα δισκων σε ενα φλασακι, κανε επανεκκινηση στον macbook κρατα το alt πατημενο συνεχομενα μεχρι να σου δειξει τον δισκο σου και το φλασακι επελεξε το φλασακι και  ξεκηνα...........αμα το macbook σου δεν υποστιριζεται απλως πες μου να σου πω να ακολουθησεις αλλα βηματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την βοηθεια. Μπορει να μην διατυπωσα καλα την ερωτηση.  Καθαρη εγκατασταση εννοω να γινει φορματ και να περασει η καινουργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...