Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για Κουζινομηχανή


qwertyuiop2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, st@kas είπε

Μιας και είπατε για του lidl Αυτή αξίζει;;; Για οικιακή μέτρια χρήση κυρίως ζαχαροπλαστική και όχι τόσο για ζύμωμα.

Με 50 ευρώ και 3 χρόνια εγγύηση -πραγματική όχι κοροϊδία- νομίζω ότι αξίζει.

Από τις άλλες δύο που έχουμε και γενικά ό,τι έχουμε πάρει από Lidl, δεν μας απογοήτευσε ποτέ!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, SB_1957 είπε

Με 50 ευρώ και 3 χρόνια εγγύηση -πραγματική όχι κοροϊδία- νομίζω ότι αξίζει.

Από τις άλλες δύο που έχουμε και γενικά ό,τι έχουμε πάρει από Lidl, δεν μας απογοήτευσε ποτέ!

Σε εργαλεία που έχω πάρει Parkside είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Στα είδη κουζίνας δεν έχω ακόμη κάποια εμπειρία και γι'αυτό ρώτησα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/3/2023 στις 8:51 ΜΜ, katbo είπε

Για οποιον ενδιαφέρεται για την κουζινομηχανή του Lidl την έχει βάλει πάλι στο φυλλάδιο από μεθαύριο Πέμπτη.

Εγώ κοίταζα και αυτή την Bosch μιας και θέλω κάτι κυρίως για ζύμες ψωμιού, δεν ενδιαφέρομαι ιδιαίτερα για blender και λοιπά αξεσουάρ. Είναι λίγο πιο ακριβή, με μικρότερο κάδο-watt αλλά φαίνεται πιο στιβαρή-ποιοτική και έχει πολύ καλά reviews στο amazon.  Έχει κάποιος εμπειρία; Ποια να προτιμήσω λέτε;

Να προτιμήσεις αυτήν που έχει  μεταλλικά γρανάζια... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι στο θέμα. Είδα αρκετά βιντεάκια στο youtube για την κουζινομηχανή του lidl. Τα γρανάζια μέσα είναι πλαστικά αλλά αυτό που χαλάει ευκολότερα είναι ο ιμάντας που τα κινεί. Άρα προσοχή στις δοσολογίες των υλικών  για να μη έχετε πρόβλημα (ειδικά στις ζύμες) και δεν θα έχετε θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...