Προς το περιεχόμενο

The Mandalorian (Disney+ Star Wars Series 2019)


FCastor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα ξεκινησα το mandalorian.Γενικως εχω δει ολες τις ταινιες.εκτος απο solo. Γενικως μου αρεσουν τα star wars αλλα οταν μεγαλωνεις καταλαβαινεις οτι ειναι ποιο παιδικα. Στο mandalo εχω φτασει στο μισο 5 επεισοδιο.Μεχρι στιγμης δεν μ αρεσει η μουσικη και καποιες φορες νομιζω οτι βλεπω κατι σε καουμποι.Θα το συνεχισω γιατι θελεις να μαθεις τι θα γινει αλλα δε τρελαινομαι.Γινεται καλυτερο μετα;; Θα δουμε πληρη ζωη baby yoda??αυτο ειναι ιστορια που εμπνευστηκαν στα χρονια της disney οτι να δειξουμε τη ζωη του yoda??

Υγ: το βλεπω στον υπολογιστη και δεν μ αρεσει που εχει τις μαυρες μπαρες και δε μπορεις να το κανεις full σε ολη τη οθονη.Αυτο ετσι ειναι και στη 2;;Δοκιμασα και extens τιποτα. Σε firefox το βλεπω.

Επεξ/σία από johnmayson
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, johnmayson είπε

Στο mandalo εχω φτασει στο μισο 5 επεισοδιο.Μεχρι στιγμης δεν μ αρεσει η μουσικη και καποιες φορες νομιζω οτι βλεπω κατι σε καουμποι.

Αυτή είναι η προσέγγιση τους - έφτιαξαν space western οπότε μπορεί απλά να μην είναι για σενα εφόσον δεν σαρέσει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα τελειωσα τη πρωτη σαιζον.Τα τελευταια επεισοδια ηταν καλυτερα αλλα δε ειναι κατι το ιδιαιτερο.Ξεκινησα τη 2 σαιζον εφτασα στο 4 στο μισο.Η γυναικα επρεπε να μη παιζει στη 2 πιστευω.Υγ : οι μαυρες μπαρες συνεχιζονται γιατι δε το εφτοιαξαν να ειναι φουλ δε καταλαβαινω.

Επεξ/σία από johnmayson
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα και το τελευταιο.ειναι μια μετρια σειρα με πολυ καλες στιγμες κρινοντας και τους 2 κυκλους.Κατα τη γνωμη μου επειδη πιστευω οτι ετσι θα ναι και ο 3 κυκλος θα πρεπε αντι για 24 επεισοδια να φτοιαξουν 16 πολυ καλα.Τωρα λεω να δω boba fett μονο τα 3 τελευταια που εχουν σχεση με mandalorian σωστα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnmayson είπε

Ειδα και το τελευταιο.ειναι μια μετρια σειρα με πολυ καλες στιγμες κρινοντας και τους 2 κυκλους.Κατα τη γνωμη μου επειδη πιστευω οτι ετσι θα ναι και ο 3 κυκλος θα πρεπε αντι για 24 επεισοδια να φτοιαξουν 16 πολυ καλα.Τωρα λεω να δω boba fett μονο τα 3 τελευταια που εχουν σχεση με mandalorian σωστα;;

Ναι τα 3 τελευταία είναι αλλά αφού είναι τόσο μέτρια σειρά, μην δεις άλλο, είναι κρίμα να σπαταλάς τον χρόνο σου. Δες κάποια άλλη καλύτερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Image

 Βγήκε και το Trailer κάποιες ώρες μετά την αφίσα 

 

ΥΓ. Πανδαισία Pedro Pascal παντού 😂 😂 😂

Επεξ/σία από DeareN
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...