Προς το περιεχόμενο

The Mandalorian (Disney+ Star Wars Series 2019)


FCastor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν πατώσουν και τα επόμενα 2 τελευταία επεισόδια εύχομαι να μην πάρει νέα σεζόν η σειρά.

Επεξ/σία από Glikos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Glikos είπε

Αν πατώσουν και τα επόμενα 2 τελευταία επεισόδια εύχομαι να μην πάρει νέα σεζόν η σειρά.

Γιατί? Ας πάρει όσες θέλει, λες και θα τις δούμε. :P Δύσκολα πάντως, τα νούμερα έχουν πέσει υπερβολικά σε σχέση με τις προηγούμενες. Απορώ τι περιμένανε όταν κανένας δεν έβαλε να δει το Mandolorian για να μην δει τον Mando. :D Τελείως Witcher όλη η φάση, go girlz!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Τελείως Witcher όλη η φάση, go girlz!

Εντελώς όμως. Καλά το τελευταίο επεισόδιο ειδικά ήταν για κλάματα. Στα επόμενα 2 κρατάω πολύ μικρό καλάθι.

Επεξ/σία από Glikos
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος πια! Αρκετά! Είναι ακριβώς σαν το Westworld... Πολύ δυνατή πρώτη σεζόν και μετά τίποτα... 

 

Αλλά το ακόμα χειρότερο είναι ότι πλέον δεν αρκεί να βλέπεις μια σειρά... Πρέπει να βλέπεις και όλες τις άλλες μλκς που συνδέονται μαζί της για να καταλάβεις τι γίνεται...! Τι τεράστια απογοήτευση που ήταν το Book of Bobba??? Πως γίνεται να παίρνεις έναν από τους πιο γαμάτους χαρακτήρες σε όλο το franchise και να βγάζεις τέτοια πατάτα; Πραγματικά απορίας άξιον! Πλέον για μένα θάνατος στη Disney!  Ίσως τότε επιτέλους σταματήσουν να εξαγοράζουν και να καταστρέφουν ό,τι αγάπησα σαν παιδί!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, ifollowrivers said:

Book of Bobba

Το Book of Boba Fett ηταν μια χαρά όσο έμεινε με τους Τάσκεν. Έπειτα ναι είχε καθωδική πορεία. Πάντως πρέπει να έχω πάθει ανοσία μετά τις φόλες της νέας/τελευταίας Kennedy Τριλογίας και δεν έχω ξενερώσει σε σημείο όπως γράφουν οι περισσότεροι δηλαδή να την σταματήσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Το Book of Boba Fett ηταν μια χαρά όσο έμεινε με τους Τάσκεν. Έπειτα ναι είχε καθωδική πορεία. Πάντως πρέπει να έχω πάθει ανοσία μετά τις φόλες της νέας/τελευταίας Kennedy Τριλογίας και δεν έχω ξενερώσει σε σημείο όπως γράφουν οι περισσότεροι δηλαδή να την σταματήσω.

Φίλε μου δε μπορώ να πιστέψω ότι είδες τους Power Rangers στο Book of Boba Fett και δε ξενέρωσες τελείως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ χολή ρε παιδιά για το τελευταίο επεισόδιο.

Ξεχνάτε ότι προορίζεται για να το βλέπει όλη η οικογένεια; μια χαρά ήταν η λιζο και ο Τζακ. Είχε και Baby grogu να κάνει κολπάκια 😍

Star Wars D GIF by Disney+

Επεξ/σία από mary
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, ifollowrivers said:

Φίλε μου δε μπορώ να πιστέψω ότι είδες τους Power Rangers στο Book of Boba Fett και δε ξενέρωσες τελείως!

Μη μου το θυμίζεις αυτό χαχα. Ευτυχώς ήταν Μεγάλη Εβδομάδα που το δα και ήμουν σε πιο ανάλαφρο ύφος. Εκείνο το επεισόδιο το τελείωσα σε 2.5 μέρες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...