Προς το περιεχόμενο

Διαφήμιση καταστήματος στο αυτοκίνητο μου (πίσω τζάμι). Τι να ζητήσω?


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο καιρό ήμουν στην επαρχία δούλευα σε ένα eshop το οποίο πλέον ειναι από τα καλύτερα στην κατηγορία του. Τώρα πλέον στην Αθήνα για κάτι έξτρα σκέφτομαι να κάνω μια πρόταση για διαφήμιση στο αμάξι μου το οποίο το κινώ καθημερινά. Τι μπορώ να ζητήσω από χρήματα? Πχ 50 ευρώ το μήνα ειναι καλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαγορευεται στο τζαμι για λογους ορατοτητας ασφαλειας κλπ. Μονο στο σωμα του αυτοκινητου. Ζητα να σου πληρωνουν και τις κλησεις αν και οταν ερθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς σε αυτόν που δούλευες ε; Επειδή σε ταξί - λεωφορεία βλέπω πιο πολύ και στα αυτοκίνητα της επιχείρησης. Στο πρότεινε ο ίδιος ή εσύ το σκέφτηκες;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, ELTASSOS είπε

Απαγορευεται στο τζαμι για λογους ορατοτητας ασφαλειας κλπ. Μονο στο σωμα του αυτοκινητου. Ζητα να σου πληρωνουν και τις κλησεις αν και οταν ερθουν.

One-way vision λέγονται, και έχουν πάρα πολλά επαγγελματικά στο πίσω τζάμι. Από μέσα, εννοείται ότι βλέπεις κανονικότατα. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απ' την πλάκα, εμένα δεν θα μου άρεσε να το κάνω στο ΙΧ μου, αλλά απ' την στιγμή που θα σε πληρώνουν και τα έχεις ανάγκη, δεν χάνεις και τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά πρώτον θα βάλω αυτά τα One-way vision. Το συζητήσαμε και δεν με πειράζει στο αμάξι. Σιγά το πράγμα και σιγά μην χαλάσω την μόστρα του αυτοκινήτου μου. Ένα πρόσθετο έσοδο είναι. Εκτός αν δεν επιτρέπεται να το κάνω σε ΙΧ οπότε εκεί το αφήνουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

50x12=600 ευρω τον χρονο.

Με κανενα 300αρι παραπανω βαζει σε ταξι που ειναι ολη την μερα στους δρομους...

Θα ειναι πολυ μ@λ@κ@ς αν σου τα δωσει...

 

Επεξ/σία από crom251
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/10/2018 στις 8:56 ΜΜ, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Όσο καιρό ήμουν στην επαρχία δούλευα σε ένα eshop το οποίο πλέον ειναι από τα καλύτερα στην κατηγορία του. Τώρα πλέον στην Αθήνα για κάτι έξτρα σκέφτομαι να κάνω μια πρόταση για διαφήμιση στο αμάξι μου το οποίο το κινώ καθημερινά. Τι μπορώ να ζητήσω από χρήματα? Πχ 50 ευρώ το μήνα ειναι καλά?

Στης 10 Απριλίου 2013 https://www.insomnia.gr/forums/topic/482601-διαφήμιση-σε-αμάξικαι-ο-ρόλος-του-facebook/ ειχες ανοιξοι παλι θεμα βλεπω και εγω τα παιρνω σοβαρα..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, lokaki είπε

Στης 10 Απριλίου 2013 https://www.insomnia.gr/forums/topic/482601-διαφήμιση-σε-αμάξικαι-ο-ρόλος-του-facebook/ ειχες ανοιξοι παλι θεμα βλεπω και εγω τα παιρνω σοβαρα..........

Τότε είχα ανοίξει θέμα γιατί υπήρχαν εταιρίες που αναλάμβαναν να κάνουν κάτι τέτοιο και να σου δώσουν χρήματα.

Το θέμα είναι ότι όπως όλοι, ψάχνω και έγω ένα έξτρα εισόδημα. Έχω την δουλίτσα μου, δεν λέω, αλλά το κάτι παραπάνω δεν είναι κάτι άσχημο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...