Προς το περιεχόμενο

Διαφήμιση καταστήματος στο αυτοκίνητο μου (πίσω τζάμι). Τι να ζητήσω?


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου φαίνεται για τέτοιες διαφημίσεις πρέπει να έχεις και καλό αμάξι.

Άμα έχεις παλιό αμάξι μόνο διαφήμιση δεν του κάνεις!

Ή κάνω λάθος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιότερα που έτυχε να παρακολουθήσω παρόμοια συζήτηση θυμάμαι ότι είχει αναφερθεί πως οι διαφημιστικές εταιρείες που σπονσονάριζαν τέτοιου είδους προωθήσεις, όταν το όχημα ήταν ιδιωτικό και δεν ανήκε π.χ. σε κάποια εταιρεία έθεταν απαράβατο όρο να διανύεται ένας ελάχιστος αριθμός χιλιομέτρων.
Και ήταν αρκετά μεγάλος, γύρω στα 200 την εβδομάδα αν θυμάμαι καλά ή κάπου στα 1.000 χλμ το μήνα

Αν είναι για να πέρνετε 50 ευρώ το μήνα να σκίζεται το αμάξι σας στα χιλιόμετρα και την τσέπη σας στις βενζίνες καλύτερα σκεφτείτε το ποιό καλά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dpolal είπε

Παλιότερα που έτυχε να παρακολουθήσω παρόμοια συζήτηση θυμάμαι ότι είχει αναφερθεί πως οι διαφημιστικές εταιρείες που σπονσονάριζαν τέτοιου είδους προωθήσεις, όταν το όχημα ήταν ιδιωτικό και δεν ανήκε π.χ. σε κάποια εταιρεία έθεταν απαράβατο όρο να διανύεται ένας ελάχιστος αριθμός χιλιομέτρων.
Και ήταν αρκετά μεγάλος, γύρω στα 200 την εβδομάδα αν θυμάμαι καλά ή κάπου στα 1.000 χλμ το μήνα

Αν είναι για να πέρνετε 50 ευρώ το μήνα να σκίζεται το αμάξι σας στα χιλιόμετρα και την τσέπη σας στις βενζίνες καλύτερα σκεφτείτε το ποιό καλά.

Ακομα κι αν υπάρχει ο όρος που λες, δεν νομίζω να πάει κάποιος να κάνει τα χιλιομετρα αυτά μόνο για τα 50€. Προφανώς σκέφτεται να πάρει τα 50€ εφόσον ήδη κάνει τόσα χιλιόμετρα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προβλέπω νήμα στο Insomnia:

"Πως να προσθέσω χλμ στο κοντέρ του αμαξιού μου"

Επεξ/σία από AristidisZ
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, AristidisZ said:

Προβλέπω νήμα στο Insomnia:

"Πως να προσθέσω χλμ στο αμάξι του κοντέρ μου"

Και ακολούθως, "πώς να τα αφαιρέσω πριν το πουλήσω". 😄

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, palawiaris είπε

Μου φαίνεται για τέτοιες διαφημίσεις πρέπει να έχεις και καλό αμάξι.

Άμα έχεις παλιό αμάξι μόνο διαφήμιση δεν του κάνεις!

Ή κάνω λάθος;

αναλόγως   αυτούς τους ενδιαφέρει να έχεις όχημα που στάνταρ γράφει πολλά χιλιόμετρα καθημερινά όπως  ένα ταξί η ενα επιβατικό λεωφορειο . με ΙΧ που δεν μπορούν να ξέρουν ποσά χιλιόμετρα γράφει καθημερινά , (εντός πόλης)  

επίσης  επειδή τυχαίνει να έχω γνωστούς που έχουν βάλει  διαφημιστικά αυτοκόλλητα  στα οχήματα τους .  άπλα    είναι απατεώνες οι περισσότερες εταιρίες που ασχολούνται με αυτοκόλλητα  πληρώνουν το πρώτο μηνά , και μετά ΤΙΠΟΤΑ... έμενε το αυτοκόλλητο πάνω στο όχημα   και άντε να το βγάλεις μετά  γιατί οι κόλλες  που μένουν απο τα αυτοκόλλητα ειναι μανίκι να φύγουν.

Στις 14/10/2018 στις 10:12 ΜΜ, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Τότε είχα ανοίξει θέμα γιατί υπήρχαν εταιρίες που αναλάμβαναν να κάνουν κάτι τέτοιο και να σου δώσουν χρήματα.

Το θέμα είναι ότι όπως όλοι, ψάχνω και έγω ένα έξτρα εισόδημα. Έχω την δουλίτσα μου, δεν λέω, αλλά το κάτι παραπάνω δεν είναι κάτι άσχημο.

βρες καλύτερα  part time δουλειά για εξτρά εισόδημα ..  γιατί με τα αυτοκόλλητα τσάμπα  ασχολησε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...