Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πατήσεις "ΑΠΟΚΤΗΣΕ ΤΟ ΤΩΡΑ" , σου πετάει  μήνυμα ότι δεν υπάρχει απόθεμα..  Πολλοί όμως την πατήσαμε όπως γράφεις παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 730
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω παρει 2 και μονο το πρωτο μαιλ μου χει ερθει εως τωρα  ! τις καρτες τις πηρα περιπου 9:50 . αμα ριξουν παλι αυτα  τα ακυρα τα δικα τους.θα  κανω 100 παραγγελιες  και θα τις αφησω να κανουν βολτες  😈😈

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Lecter D είπε

Αλλα στο σαιτ παραμένει ακόμα διαθέσιμο

Στα υπόλοιπα γράφει εξαντλήθηκε αυτό είναι το περίεργο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένετε όσοι θέλετε κάτι θα βγάλουν. Για όσους βιάζονται έχει 3άρα 1060 στο γαλλικό σε νορμάλ τιμή https://www.amazon.fr/gp/product/B01L31DAQK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1X6FK5RDHNB96&psc=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκαις να ρωτήσω αν πάω σε κατάστημα αύριο υπάρχει περίπτωση να την βρω? Η την άλλη την φθηνή των 2 gb? Και τις 2 τις αναφέρει στο σαιτ εκτός αποθέματος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επισης για τους τυχερους που θα την παρουν εχει δωρο και τα games που κανει promo η AMD
 

EDIT: ακυρο
image.png.3947a07a059152f357d323a986c38888.png

image.png

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποσέξτε γιατί το πλαίσιο τέτοιες περιόδους ξεστοκάρει τα εκθεσιακά, σε άλλα προιόντα το αναφέρει σε άλλα όμως όχι.Το ίδιο φαινόμενο και σε άλλο πανσίγνωστο ηλεκτρονικό κατάστημα το οποίο μάλιστα διαθέτει και stock house και έστειλε υπολογιστή της lenovo ανοιγμένο και χρησιμοποιημένο. Προσοχή γιατί οι εποχές ειναι πονηρές. Τώρα αν δε σας πειράζει οκ αλλά η εγγύηση 2 χρόνια πλαίσιο σημαίνει "πιάσε το αυγό και κούρευτο".

Επεξ/σία από marmarinos2006
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έκανα παραγγελία στις 22.20 το βράδυ και δεν μου ήρθε ακόμα ενημέρωση πήγα από το κατάστημα της δάφνης, το οποίο έχει ακόμα άλλες 2, και παρέλαβα. 

Σε περίπτωση που γίνει δεκτή η παραγγελία θα το αναφέρω εδώ να την παραλάβει κάποιος που δεν πρόλαβε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...