Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

1 λεπτό πριν, qwertyuiop2 είπε

Άμα δούμε κωδικό... Γράψτε μου. 😁😁

Κωδικο θα δουμε. Τωρα για οσους δεν πιστεύουν τινα πω περαστικα.. 😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsoubas είπε

Κωδικο θα δουμε. Τωρα για οσους δεν πιστεύουν τινα πω περαστικα.. 😀😀

Αδελφέ κι εγώ έκανα την ίδια διαδικασία, μου είπαν στο τηλ ότι θα επικοινωνήσουν αργότερα μαζί μου κλπ. Με συνέδεσαν με πωλητή που είπε ότι θα επικοινωνήσει με τους ανωτέρους και θα πάρει πίσω.

Αλλά η αναβολή σε επόμενη βδομάδα (όταν λήγει το δικαίωμα υπαναχώρησής μας δηλαδή) μου μυρίζει πιστόλι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, tsoubas είπε

Μολις παρελαβα και κουπονακι δεν ειχε ! τους πηρα τηλ του ειπα οτι το αναφερει η amd στο site και μου ζητησαν mail/τηλ και μου ειπαν οτι θα με ενημερωσουν αμεσα

τωρα απλα περιμενω

Μόλις μίλησα μαζί τους και παρότι δεν παρέλαβα, μου είπαν ότι είναι εσωτερικό θέμα τους και σε 2-3 μέρες από την μέρα που θα παραλάβω θα μου έρθει mail με τους κωδικούς ηλεκτρονικά. Αν δεν μου έχει έρθει μέχρι τότε να πάρω ένα ακόμη τηλέφωνο για να μου τους στείλουν επιτόπου στο mail που έχω δηλώσει...δεν φάνηκαν να θέλουν να το αποφύγουν πάντως...

1 ώρα πριν, tsoubas είπε

το κουπονι ειναι πραγματικοτητα!

με καλεσαν παλι απο το πλαισιο και μου ειπαν  οτι θα μου σταλει στο mail μου εντως 2εργασιμων το αργοτερο !

αρα GO GET THEM BOYS

παιρνετε απο σταθερο στο 800 11 12345 και αναφερετε οτι προκειται για το κουπονι προσφορας με την αγορα καρτας γραφικων amd

θα σας συνδεσουν με την εξηπηρετηση/τμημα διασφαλησεις η με το τμημα ιντερνετ (ηλεκτονικες παραγγελιες)

να εχετε την αποδειξη κοντα σας γιατι θα σας ζητησουν στοιχεια !
σε καλη μερια και καλο λιωσιμο!

Αυτό ακριβώς μου είπαν και εμένα...μόνο που απλά επειδή δεν έχω παραλάβει ακόμη εδώ πάνω θα μου τους στείλουν 2-3 μέρες αφού παραλάβω.

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες ότι πάρουμε του κωδικούς μια χαρά η απορία μου είναι ασ πούμε το dmc5 ειναι τα κυκλοφορισει τον Μαρτίου επίσημα, εμείς το παίρνουμε επιτόπου και παίζουμε? btw είμαι διαθέσιμος να τα πουλήσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, okinakoto είπε

πες ότι πάρουμε του κωδικούς μια χαρά η απορία μου είναι ασ πούμε το dmc5 ειναι τα κυκλοφορισει τον Μαρτίου επίσημα, εμείς το παίρνουμε επιτόπου και παίζουμε? btw είμαι διαθέσιμος να τα πουλήσω :)

Κανονικα πρεπει να ερθει ο κωδικος οταν θα κυκλοφορησει το Μαρτιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Κανονικα πρεπει να ερθει ο κωδικος οταν θα κυκλοφορησει το Μαρτιο. 

α! δηλαδή ασ πούμε κάνουμε redeem τον κωδικό του πλαισίου , επιλέγουμε τα games στην amd και περιμένουμε τα keys? btw steam keys θα είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλο που πήρε την 8gb(https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/Sapphire-VGA-Radeon-RX-570-Nitro-8GB-11266-09-20G.htm) του είπαν ότι δεν περιέχει κάποιο δώρο λόγω black friday κτλ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, okinakoto είπε

α! δηλαδή ασ πούμε κάνουμε redeem τον κωδικό του πλαισίου , επιλέγουμε τα games στην amd και περιμένουμε τα keys? btw steam keys θα είναι?

Κανονικα ναι steam keys αλλα σιγουρα δεν υπαρχει περιπτωση να παιχτουν πριν γινει το επισημο release. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Κανονικα ναι steam keys αλλα σιγουρα δεν υπαρχει περιπτωση να παιχτουν πριν γινει το επισημο release. 

ασ ελπίσουμε λοιπόν να πάρουμε όλοι key! btw εμένα με αργουνε, 22 του μήνα λέει θα μου έρθει ενώ παραγειλα απο τουσ πρώτους την κυριακη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, m04d18 είπε

Φίλο που πήρε την 8gb(https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/Sapphire-VGA-Radeon-RX-570-Nitro-8GB-11266-09-20G.htm) του είπαν ότι δεν περιέχει κάποιο δώρο λόγω black friday κτλ...

Μιλα με amd .κανε screenshot την αποδειξη και πες τους οτι μαλλον σε κοροιδευουν . Εφοσων το κουπονι αφορα της καρτες. Αν τωρα τα πουλανε αλλιως ειναι υπολογη στην amd. Και ξανα παρτους και πες οτι επικοινωνισες με την amd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Δεν είμαι gamer, το"χω τονίσει. Αν όμως δωθουν τα παιχνίδια ένα residents evil θα το'παιζα.. Σε αυτή την περίπτωση δε μπορώ να ρίξω την ανάλυση του παιχνιδιού; να παίζω σε 1080 p, ασχέτως αν η οθόνη θα" ναι 4k; σε κάνα χρόνο θα πάω στον αντικατάσταση των vega.. Στα 7nm που λέγεται αν εχω καταλάβει σωστά.. . Ακύρωσα την 1060 και πήρα την 570. Δεν θέλεις να ξέρεις τι gpu είχα πριν από αυτή! Ήταν 10ετιας..οποτε στην 570 ήρθα σαν μετάβαση & σε λίγο καιρό θα πάρω μια πολύ καλύτερη gpu.. Κατά τ"'αλλά με καλύπτει το σύστημα μου πλήρως, δεν νομίζω να θελω άλλη CPU (r5 1600)..σωστα;

Η κάρτα είναι μία χαρά αν δεν έχεις πολλές απετισεις. Και εγώ ψάχνω κάτι ανάλογο για φίλο, και είναι ότι καλύτερο βρήκα μέχρι 150€ ούτε  eBay δεν παίζει αυτή η τιμή. Και οθόνη είναι πολύ καλή απλά δεν παίρνεις πράγματα πριν τα χρειαστείς γιατί χάνουν αξία πρώτον και δεύτερον κάτι μπορεί να αλλάξει να μην πας πότε σε high end τότε θα έχεις χάσει ακόμα ποίο πολλά. Την γνώμη μου σου είπα φιλικά πάντα.

Επεξ/σία από odiseas46
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...