Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 730
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 hours ago, Shadow10ax said:

Εγώ πάντως σε μια που μίλησα από το Πλαίσιο στο τηλέφωνό μου είπε ότι οι κωδικοί αποστέλλονται 2 εργάσιμες μέρες αφότου παραλάβουμε την κάρτα. Και της λέω κιόλας "Σίγουρα? Δηλαδή εγώ δεν κάνω κατι άλλο?" Και μου λέει ναι να περιμένω. Την Πέμπτη παρελαβα. Αν το Σάββατο θεωρούταν "εργάσιμη" δεν μου έχει έρθει κάτι, αλλιώς τη Δευτέρα σύμφωνα με τα λεγόμενα της (2 εργάσιμες) θα πρέπει να μου έχει έρθει στο μαιλ. Δεν περιμένω πολλά βέβαια. Θα δειξει.

Ακριβώς το ίδιο και στη δική μου περίπτωση. Περίμενα email το Σάββατο. Αύριο θα επικοινωνήσω εκ νέου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, okinakoto είπε

εγώ μαλον έχω coil whine

Σίγουρα είναι από την κάρτα; Τσέκαρε μήπως είναι το τροφοδοτικό σου ο ήχος αυτός είναι περίεργος και δύσκολα καταλαβαίνεις από που έρχεται μερικές φορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά από επικοινωνία με το πλαίσιο με μια πολύ ευγενική κοπέλα,αφού έγραψε τα στοιχεία μου (mail και τηλ) μου είπε πως ο κωδικός θα μου έρθει μες την ημέρα.Δεν πέρασαν ούτε 5λεπτα και ο κωδικός ήρθε με email..Τελικά είναι μάλλον σε ποιον θα πέσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, kajwbtfe said:

Λοιπόν μετά από επικοινωνία με το πλαίσιο με μια πολύ ευγενική κοπέλα,αφού έγραψε τα στοιχεία μου (mail και τηλ) μου είπε πως ο κωδικός θα μου έρθει μες την ημέρα.Δεν πέρασαν ούτε 5λεπτα και ο κωδικός ήρθε με email..Τελικά είναι μάλλον σε ποιον θα πέσεις..

Ξαναμίλησα σήμερα με το πλαίσιο και μία όχι και τόσο ευγενική κοπέλα με ενημέρωσε πως θα πρέπει να περιμένω μερικές ημέρες ακόμη, μέχρι το τέλος της εβδομάδος...Φυσικά επέμεινα να μιλήσω με το αρμόδιο τμήμα των παραγγελιών internet. Από εκεί με διαβεβαίωσαν πως το σχετικό email θα έρθει σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DrFreeman είπε

Ξαναμίλησα σήμερα με το πλαίσιο και μία όχι και τόσο ευγενική κοπέλα με ενημέρωσε πως θα πρέπει να περιμένω μερικές ημέρες ακόμη, μέχρι το τέλος της εβδομάδος...Φυσικά επέμεινα να μιλήσω με το αρμόδιο τμήμα των παραγγελιών internet. Από εκεί με διαβεβαίωσαν πως το σχετικό email θα έρθει σήμερα.

Είναι αυτό που είπα πιο πάνω.Δυστυχως είναι που θα πέσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kajwbtfe είπε

Λοιπόν μετά από επικοινωνία με το πλαίσιο με μια πολύ ευγενική κοπέλα,αφού έγραψε τα στοιχεία μου (mail και τηλ) μου είπε πως ο κωδικός θα μου έρθει μες την ημέρα.Δεν πέρασαν ούτε 5λεπτα και ο κωδικός ήρθε με email..Τελικά είναι μάλλον σε ποιον θα πέσεις..

Φιλε σε ποιο τηλεφωνο καλεσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, pge-3- είπε

Φιλε σε ποιο τηλεφωνο καλεσες;

Το ιδιο και εδω. μολις πηρα στο 801112345 με συνδεσαν με το τμημα υπολογιστων και μου ειπαν πως θα στειλουν μαζικα τους κωδικους αλλα αν μεχρι τη παρασκευη δε τους εχω λαβει να ξανακαλεσω... Για τις προσφορες στα ανεπιθύμητα παντως καλοι ειναι... 

Επεξ/σία από shot00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...