Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Lecter D είπε

Εγώ που έκανα παραγγελία στις 22.20 το βράδυ και δεν μου ήρθε ακόμα ενημέρωση πήγα από το κατάστημα της δάφνης, το οποίο έχει ακόμα άλλες 2, και παρέλαβα. 

Σε περίπτωση που γίνει δεκτή η παραγγελία θα το αναφέρω εδώ να την παραλάβει κάποιος που δεν πρόλαβε. 

παρελαβες; ηταν κουτα η στοκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 730
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Lecter D είπε

Εγώ που έκανα παραγγελία στις 22.20 το βράδυ και δεν μου ήρθε ακόμα ενημέρωση πήγα από το κατάστημα της δάφνης, το οποίο έχει ακόμα άλλες 2, και παρέλαβα. 

Σε περίπτωση που γίνει δεκτή η παραγγελία θα το αναφέρω εδώ να την παραλάβει κάποιος που δεν πρόλαβε. 

Μια έμεινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά δείτε αν μπορείτε να πάρετε και τα παιχνίδια. Αν τα καταφέρετε ρίχνετε ακόμα κανα 60-70άρι την τιμή της κάρτας.

Το λέω γιατί όπως έχει γραφτεί και προηγουμένως το promo έχει λήξει και λογικά δεν δίνουν πια κουπόνια. Αλλά αν έκατσε και σας έδωσαν δείτε αν μπορείτε να τα ενεργοποιήσετε (παρόλο που λήγουν στις 31/12, υπάρχει περίπτωση η AMD να ζητήσει φωτογραφία απόδειξης).

Επεξ/σία από JoannisV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Στείλε μου pm οδηγίες σε ποιο σάιτ να το κάνω αυτό και πως. Θα την έχω σε κάνα μισάωρο εδώ.

Το γράφω εδώ για να το δουν και άλλοι που τυχόν να έχουν την ίδια απορία.

Αν σας δοθεί κουπόνι από το Πλαίσιο (βάσει των όρων του promo αυτά δίνονταν μέχρι 3/11, οπότε αν δεν σας δοθεί είναι φυσιολογικό), μπαίνετε εδώ, φτιάχνετε λογαριασμό και καταχωρείτε τον κωδικό του κουπονιού. Πιθανόν να σας ζητηθεί φωτογραφία απόδειξης αγοράς της κάρτας, σε αυτή την περίπτωση κάνετε ό,τι σας λέει το μήνυμα που θα λάβετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλ. αν δεν μου δωθεί κουπόνι δεν γίνεται τίποτα; που ξέρω ότι δεν το κράτησε ο υπάλληλος; 😂😂

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λινκ για το σαιτ με τα επίσημα καταστήματα έχει ποσταριστεί ήδη εδώ και δεν έχει κανένα ελληνικό (τώρα). Οπότε τι ακριβώς συζητάτε; Κανείς δεν θα πάρει τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κλασικοί Έλληνες είμαστε ρε. Όσοι πήραν την κάρτα στην τιμή που την έδινε το πλαίσιο κάναν μια καλή αγορά για τα χρήματα που έδωσαν κατά τη γνώμη μου. Από εκεί και πέρα σαφώς προσπαθούμε να επωφεληθούμε σαν Έλληνες και από άλλα που θα μπορούσαμε. :-) Εμένα έρχεται μεθαύριο εδώ πάνω, λες να έχει μέσα κωδικό;; :-)

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω στα χέρια μου,άνοιξα το κουτί,πέρα από ένα manual,ένα cd και άλλο ένα άσχετο χαρτάκι,δεν έχει κάτι άλλο μέσα. 

Λοιπόν τώρα πως θα την κουμπώσω και θα βάλω και τα pinάκια του τροφοδοτικού είναι ένα άλλο θέμα.. θέλει και drivers,ε;  🤣 🤣

Ασχετούλης είμαι..

Είπα στον μπρο να με βοηθήσει που είναι η δουλειά του ,αλλά μου είπε: "το'χεις!" για να με ξεφορτωθεί.. 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το https://www.amd.com/en/where-to-buy/raise-the-game έχει το πλαίσιο στο κατάλογο και λέει πως η προσφορά τρέχει από 15 Νοέμβρη. Άρα όσοι πήραν χθές δικαιούνται το κωδικό σωστά; 

 

Δε το πρόλαβα απλά μη χάσουν τα παιχνίδια όσοι πρόλαβαν τη προσφορά και τα φάει το πλαίσιο :P

 

(Αναφέρομαι στο νέο πρόμο με λήξη Φλεβάρη 9,2019)

Επεξ/σία από Sevle
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Το λινκ για το σαιτ με τα επίσημα καταστήματα έχει ποσταριστεί ήδη εδώ και δεν έχει κανένα ελληνικό (τώρα). Οπότε τι ακριβώς συζητάτε; Κανείς δεν θα πάρει τίποτα.

Φίλε αυτό που λες είναι άλλο promo, καινούριο.

Για το παλιό αν διάβαζες το thread ή την σελίδα του Πλαισίου θα έβλεπες πως υπήρχε συνεργασία. Οπότε καλά και το συζητάμε γιατί αν μπορεί κάποιος να επωφεληθεί γιατί να μην το κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...