Προς το περιεχόμενο

Wind Vision Full pack (με Novasports) 9.99


Dark-o-phobia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από τηλεφωνική μου επικοινωνία ως υφιστάμενος πελάτης, πήρα τις παρακάτω πληροφορίες:

  • 24 μήνες δέσμευση
  • δωρεάν εξοπλισμός
  • 25 ευρώ τέλη ενεργοποίησης

Διάβασα σε προηγούμενο σχόλιο ότι τα τέλη ενεργοποίησης μπορούν να αποφευχθούν. Κάποιος άλλος που το κατάφερε και πώς?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, katsikoula είπε

Μετά από τηλεφωνική μου επικοινωνία ως υφιστάμενος πελάτης, πήρα τις παρακάτω πληροφορίες:

  • 24 μήνες δέσμευση
  • δωρεάν εξοπλισμός
  • 25 ευρώ τέλη ενεργοποίησης

Διάβασα σε προηγούμενο σχόλιο ότι τα τέλη ενεργοποίησης μπορούν να αποφευχθούν. Κάποιος άλλος που το κατάφερε και πώς?

Και εμένα αυτά μου είπαν (24,90 το τέλος ενεργοποίησης)

Επεξ/σία από iPnos
typo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, geodimis είπε

Τι εννοείς; Υπάρχει το nova go?

Έτσι φαντάζομαι. Δεν το βασανισα ιδιαίτερα γιατί ειχα δουλειά

52 λεπτά πριν, eko13 είπε

Αυτη την απορια ειχα και εγω. Προφανως δεν εχει nova go. Εχει παρομοιο απ? Μηπως εννοουν το νετφλιξ?

Σίγουρα δεν εννοούσαν το netflix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, katsikoula είπε

Μετά από τηλεφωνική μου επικοινωνία ως υφιστάμενος πελάτης, πήρα τις παρακάτω πληροφορίες:

  • 24 μήνες δέσμευση
  • δωρεάν εξοπλισμός
  • 25 ευρώ τέλη ενεργοποίησης

Διάβασα σε προηγούμενο σχόλιο ότι τα τέλη ενεργοποίησης μπορούν να αποφευχθούν. Κάποιος άλλος που το κατάφερε και πώς?

Εμένα το παλικάρι που συννενοήθηκα μου είπε ότι απο την στιγμή που ειμαι ήδη πελάτης δεν πρέπει να πλήρωσω τέλη ενεργοποίησης...τώρα πως τι και γιατί ....αλλά επειδή ήταν αρμόδιος μόνο για νέες συνδέσεις  ...ρωτησε παραδίπλα και έτσι του είπαν...

Τώρα αν είναι μόνο τα αθλητικά το έξτρα καλύτερα να τα πιω μπύρες έξω τα τέλη μιας και αθλητικά δεν βλέπω εκτός αν είναι με παρέα...

Επεξ/σία από masteripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα αίτηση και τρέχει εσωτερικά η εξής προσφορά:

Έως 24 Mbps + τηλεφωνία αυτά που αναφέρει στο site + Full Pack Wind Vision = 26.50 ευρώ / μήνα

Υπάρχει χρέωση router για συμβατότητα με Wind Vision με 3 ή 5 ευρώ το μήνα για 6 μήνες.

Επίσης δεν θα πληρώσω τέλη ενεργοποίησης ή τέλη μεταφοράς από τη Cyta.

Με λίγα λόγια από τα 22 ευρώ της Cyta, πάω στα 26.50 της Wind με Wind Vision Full Pack!

Not bad...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω nova full pack και απο τον Ιανουάριο θα μπορώ να διακόψω την τηλεόραση και να κρατήσω μόνο την τηλεφωνία με τη forthnet. 

Aν βάλω τώρα wind vision θα παίζει ενώ δεν έχω wind internet;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, samsunglife είπε

Εχω nova full pack και απο τον Ιανουάριο θα μπορώ να διακόψω την τηλεόραση και να κρατήσω μόνο την τηλεφωνία με τη forthnet. 

Aν βάλω τώρα wind vision θα παίζει ενώ δεν έχω wind internet;

Όχι δε θα παίξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, tsoubas είπε

wind vision μπορεις να παρεις ξεχωριστα χωρις ιντερνετ wind

τελικά τί ισχύει; ποιο απο τα 2;

13 λεπτά πριν, dimitris_st13 είπε

Όχι δε θα παίξει. 

 

Επεξ/σία από samsunglife
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, samsunglife είπε

τελικά τί ισχύει;

ποιο απο τα 2;

Στο site γράφει οτι ειναι μαζί με internet wind, οποτε το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να περασεις απο ενα καταστημα wind ή να τους τηλεφωνήσεις https://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/epikoinonia-/thlefwna-eksyphrethshs-pelatwn/?d=null&locale=el_GR

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, samsunglife είπε

τελικά τί ισχύει;

ποιο απο τα 2;

Έψαξα για να σου απαντήσω, και σε βίντεο- live απάντηση από μια τυπισσα online στην ιστοσελίδα της εταιρείας, και είπε πως για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας απαιτείται ιντερνετ της wind και ΟΧΙ άλλου παρόχου. 
Επίσης λέει πως μπορείς να κάνεις σύνδεση είτε με δέσμευση 12 είτε με 24 μηνών.

Επεξ/σία από dimitris_st13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει ΜΌΝΟ ΓΙΑ ΝΈΟΥΣ πελάτες μου είπαν. Για εμάς τους παλιούς  με 50αρα και vision starter pack +15 για νοβα σπορ.Κλασική πολιτική όλων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, katsikoula είπε

Μετά από τηλεφωνική μου επικοινωνία ως υφιστάμενος πελάτης, πήρα τις παρακάτω πληροφορίες:

  • 24 μήνες δέσμευση
  • δωρεάν εξοπλισμός
  • 25 ευρώ τέλη ενεργοποίησης

Διάβασα σε προηγούμενο σχόλιο ότι τα τέλη ενεργοποίησης μπορούν να αποφευχθούν. Κάποιος άλλος που το κατάφερε και πώς?

Το ιδιο κ εγω πελατης 50 αρς vdsl 

Καποιος ειπε οτι δεν υποστηριζει 

Νοvasport

Απο τι μου πε η πωλητρια υποστηριζει novasport 1-6 (kαναλια novasport)

Η υπηρεσια netflix δεν ειναι free παρα μονο ενα μηνα μετα πρεπει να πληρωσεις εξτρα (απλα ειναι λιγο παραπλανητικο οπως το γραφει προς τιμη της που το ανεφερε)σε περιπτωση διακοπης 49 ευρω η 100 αν θες να κρατησεις το box

Καποιος που εχει το ,fullpack vision

Μπορει να μας επιβεβαιωσει οτι παιζει το ελληνικο πρωταθλημα novasport?στο wind vision full pack?

Επεξ/σία από hondakkias31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimitris_st13 είπε

Έψαξα για να σου απαντήσω, και σε βίντεο- live απάντηση από μια τυπισσα online στην ιστοσελίδα της εταιρείας, και είπε πως για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας απαιτείται ιντερνετ της wind και ΟΧΙ άλλου παρόχου. 
Επίσης λέει πως μπορείς να κάνεις σύνδεση είτε με δέσμευση 12 είτε με 24 μηνών.

Και εγω αυτό καταλαβαίνω από αυτό που γράφουν στο site, απλά με μπέρδεψε λίγο ο φίλος που απάντησε ότι παίζει παντού το vision. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, hondakkias31 είπε

Το ιδιο κ εγω πελατης 50 αρς vdsl 

Καποιος ειπε οτι δεν υποστηριζει 

Νοvasport

Απο τι μου πε η πωλητρια υποστηριζει novasport 1-6 (kαναλια novasport)

Η υπηρεσια netflix δεν ειναι free παρα μονο ενα μηνα μετα πρεπει να πληρωσεις εξτρα (απλα ειναι λιγο παραπλανητικο οπως το γραφει προς τιμη της που το ανεφερε)σε περιπτωση διακοπης 49 ευρω η 100 αν θες να κρατησεις το box

Καποιος που εχει το ,fullpack vision

Μπορει να μας επιβεβαιωσει οτι παιζει το ελληνικο πρωταθλημα novasport?στο wind vision full pack?

Στο full pack έχει τα 6 κανάλια νόβα sport. Επίσης με την ενεργοποίηση σου δίνουν κωδικό που τον βάζεις στον λογαριασμό που έχεις στο netfix και σου πιστώνει 120 ευρώ τα οποία αντιστοιχούν σε 12 μήνες δωρεάν. Όλα αυτά φυσικά εάν δεν έχεις σαν πάροχο την wind.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...