Προς το περιεχόμενο

Wind Vision Full pack (με Novasports) 9.99


Dark-o-phobia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, christs είπε

Τεχνικος της Wind μου ειχε πει κατα τη συνδεση της γραμμης οτι το box λειτουργει σε οποιαδηποτε γραμμη Wind το μεταφερεις. Δεν το δοκιμασα ποτέ γιατι δεν εχω φιλο/γνωστο με Wind γραμμη, αλλά σας το αναφερω.

Δλδ αν κάνεις vpn και η ip είναι wind θεωρητικά δουλεύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

21 ώρες πριν, perpetas είπε

Μόλις έκανα αίτηση και τρέχει εσωτερικά η εξής προσφορά:

Έως 24 Mbps + τηλεφωνία αυτά που αναφέρει στο site + Full Pack Wind Vision = 26.50 ευρώ / μήνα

Υπάρχει χρέωση router για συμβατότητα με Wind Vision με 3 ή 5 ευρώ το μήνα για 6 μήνες.

Επίσης δεν θα πληρώσω τέλη ενεργοποίησης ή τέλη μεταφοράς από τη Cyta.

Με λίγα λόγια από τα 22 ευρώ της Cyta, πάω στα 26.50 της Wind με Wind Vision Full Pack!

Not bad...

Δηλαδή Συγγνώμη είδες ήδη συμβόλαιο με την cyta κάμποσους μήνες και απλά μίλησες με wind και τους είπες θέλω την προσφορά και κανονίστηκε; Η cyta; Δεν θα πληρώσεις κάποιο πρόστιμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς από όσους χρησιμοποιούν ήδη τέτοιου είδους υπηρεσίες, αν τα κανάλια History και National Geographic έχουν τη δυνατότητα να τα παρακολουθήσεις μεταγλωττισμένα και όχι με υπότιτλους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Αποδέχομαι τα στοιχεία μου να διατηρηθούν από τη WIND Ελλάς ακόμα και στην περίπτωση που δεν ενεργοποιηθεί άμεσα η υπηρεσία, καθώς και να επικοινωνήσει μαζί μου η WIND Ελλάς και οι συνεργάτες της είτε με τηλεφωνική κλήση, είτε με άλλο ηλεκτρονικό μέσο για την εκ νέου ενημέρωση σχετικά με την υπηρεσία. Γνωρίζω ότι διατηρώ το δικαίωμα να ανακαλέσω την παρούσα συγκατάθεση ανά πάσα στιγμή εδώ.

Μόνο και μόνο για να πατήσω να δω διαθεσιμότητα υπηρεσιας στην διεύθυνσή μου.... (για το οποίο απαιτεί να καταχωρήσω διεύθυνση, τηλέφωνο κλπ)🤮

Για ανακληση συγκαταθεσης θελουν φωτοτυπία ταυτότητας!!! (ενω για να σε ταραξουν στη διαφημιση.....😤)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λήγει το συμβόλαιο της μητέρας μου (Vodafone) αν δεν κάνω λάθος 12/12. Μπορεί να κάνει τώρα την αίτηση, να τους πει ότι θέλει να ενεργοποιηθεί τότε και να μην πληρώσει πέναλτι, ή θα μπλέξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, boomberman7 είπε

Δηλαδή Συγγνώμη είδες ήδη συμβόλαιο με την cyta κάμποσους μήνες και απλά μίλησες με wind και τους είπες θέλω την προσφορά και κανονίστηκε; Η cyta; Δεν θα πληρώσεις κάποιο πρόστιμο;

Το συμβόλαιο μου με τη Cyta λήγει σε 10 μέρες. Έκατσε μια χαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sotosbak είπε

Ξερει κανεις να απαντησει αν το netflix περιλαμβανεται στο full pack της wind vision ή θα πρεπει να το πληρωνουμε εξτρα;

Χθες σε κατάστημα μου είπαν μόνο για τον πρώτο μήνα είναι δωρεάν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έκανα κι εγώ αίτηση σε κατάστημα (έδωσα χθες το τηλέφωνο μου στην ιστοσελίδα αλλά δεν πήρε κάποιος πίσω), δεν μου είπαν τίποτα για Netflix.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, cacofonix-3 said:

Λήγει το συμβόλαιο της μητέρας μου (Vodafone) αν δεν κάνω λάθος 12/12. Μπορεί να κάνει τώρα την αίτηση, να τους πει ότι θέλει να ενεργοποιηθεί τότε και να μην πληρώσει πέναλτι, ή θα μπλέξει;

Λογικά μπορείς μέχρι και ένα μήνα πριν λήξει το συμβόλαιο να κάνεις αίτηση σε άλλο πάροχο επειδή στην αρχή του συμβολαίου προπληρώνεις τον πρώτο μήνα (διπλός λογαριασμός).

Ρώτα όμως στο τηλ. για σιγουριά.

 

 

37 minutes ago, sotosbak said:

Ξερει κανεις να απαντησει αν το netflix περιλαμβανεται στο full pack της wind vision ή θα πρεπει να το πληρωνουμε εξτρα;

 

Δεν υπάρχει προσφορά για νετφλιξ αυτό τον καιρό στο wind vision. Τον ένα μήνα τον δίνει σε οποιονδήποτε το ίδιο το netflix, αν μπεις στο site τους θα το δεις.

Επεξ/σία από liopyr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά να ρωτήσω κάτι  Μήπως γνωρίζει κάποιος....

Στο boxaki  της wind μπορεί να μπει οποιαδήποτε εφαρμογή από playstores?

Είναι ρουταρισμενο;

Παιχνίδια σηκώνει γενικά;

Ευχαριστώ για το χρόνο σας 

Επεξ/σία από tarampouras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...