Προς το περιεχόμενο

Wind Vision Full pack (με Novasports) 9.99


Dark-o-phobia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και για να απαντήσω στην δική μου ερώτηση.... οπότε λε πουλέ, δε δεσμεύομαι άλλα 2 χρόνια με τη wind....

Υπάρχει ελάχιστος χρόνος παραμονής στην υπηρεσία WIND VISION;

Ναι, η ελάχιστη διάρκεια παραμονής στην υπηρεσία WIND VISION είναι 24 μήνες. Σε περίπτωση πρόωρης αποσύνδεσης υπάρχουν τέλη απενεργοποίησης σύμφωνα με τον ισχύοντα τιμοκατάλογο. Περισσότερες πληροφορίες μπορείς να βρεις εδώ.
 
 
 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ που ανανέωσα πρόσφατα στη Wind αν μόλις τελειώσει το σταθερό θέλω να διακόψω και τη Wind Vision λίγο πριν τη λήξη της τι γίνεται? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Inler είπε

Εγώ που ανανέωσα πρόσφατα στη Wind αν μόλις τελειώσει το σταθερό θέλω να διακόψω και τη Wind Vision λίγο πριν τη λήξη της τι γίνεται? 

Μόλις μίλησα μαζί τους. Αν διακόψεις οποτεδήποτε εντός 24 μηνών το vision πληρώνεις 50ε αν επιστρέψεις τον εξοπλισμό και 100ε αν τον κρατήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, masteripper είπε

να κοτσάρανε και κανένα VDSL καλά θα ήτανε...γιατί το ADSL...έχει ας πουμε διακυμάνσεις...

το vdsl να δεις διακυμανσεις που εχει στην wind  !!! απο τον αυγουστο 300ms και ειναι λογικο περιμενω 14δεκεμβριου να τελειωσει το συμβολαιο και να φυγω :)
wind vision μπορεις να παρεις ξεχωριστα χωρις ιντερνετ wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, masteripper είπε

Πριν απο λίγο πήρα και μου είπαν ότι πρέπει να πάρω στο 13800 για αναβάθμιση χωρίς τέλη ενεργοποίησης καθώς είμαι ήδη πελάτης...το μεσημέρι θα το δω

Εννοείς ότι είσαι ήδη συνδρομητής vision ή wind σταθερής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιότητα σύνδεσης τι λέει η Wind?

Έχω CYTA έως 24Mbps, λήγει το συμβόλαιο μου και βλέπω σοβαρά την προσφορά αυτή.

Αξίζει η μεταφορά από 23€ στα 31€ της Wind? Επίσης υπάρχει πιθανότητα να έχω καλύτερη σύνδεση από την υπάρχουσα (μέτρια) της Cyta?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τέλη διακοπής καταργούνται μόνο για τις συμβάσεις Αορίστου χρόνου. Για τις ορισμένου χρόνου όπως εδώ απλά πρέπει να αναφέρονται ξεκάθαρα κατά την σύναψη της σύμβασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jon_pallis είπε

Ευχαριστώ τον TS

Μόλις εκανα αίτηση.

Το ενδιαφέρον είναι ότι μου είπαν ότι θα μπορώ να βλέπω από τρείς συσκευές ταυτόχρονα

Τι εννοείς; Υπάρχει το nova go?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτη την απορια ειχα και εγω. Προφανως δεν εχει nova go. Εχει παρομοιο απ? Μηπως εννοουν το νετφλιξ?

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...